فیلم جدید اقتباسی استفن کینگ باکس آفیس را خواهد شکست

فیلم جدید اقتباسی استفن کینگ The Boogeyman در پیش‌بینی‌هایی که از اکرانش می‌شود، نشان می‌دهد که بتواند رکورد باکس آفیس این اقتباس از روی نویسنده را بشکند.

به تازگی، خبری مبنی بر رکورد شکنی اقتباس جدید استفن جدید فضای رسانه را تحت عنوان رکورد باکس آفیس فیلم استفن کینگ به انتشار رسانده که جنجال‌های زیادی را به انتشار رساند و حواشی جدیدی را برایش ایجاد کرد.

طبق گفته آمارهای مختلف در سابت‌های خارجی، این اقتباس، بهترین آمار باکس آفیس در اقتباس های استفن کینگ را به خودش کسب خواهد کرد.

فیلم جدید اقتباسی استفن کینگ

رکورد شکنی اقتباس جدید استفن جدید

فیلم جدید اقتباسی استفن کینگ
فیلم جدید اقتباسی استفن کینگ

The Boogeyman بالاترین افتتاحیه آخر هفته را برای یک فیلم استیون کینگ در سال‌های اخیر کسب کرده است. فیلم راب وحشی بر اساس داستان کوتاه کینگ به همین نام، خانواده‌ای را دنبال می‌کند که توسط موجودی مرموز که در تاریکی خانه‌شان کمین کرده و کسانی را که در میان غم و اندوه و ناامیدی هستند، مورد عذاب قرار می‌دهند.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های 2023

ترسناک ترین فیلم های 2023

The Boogeyman با رهبری سوفی تاچر نقدهای متفاوتی به دست آورده است، اما ممکن است تأثیر منفی بر باکس آفیس آن نداشته باشد. به گزارش ددلاین، The Boogeyman تا حدودی کمتر از پیش‌بینی‌های اولیه‌اش بین 15 تا 17 میلیون دلار کار می‌کند و پیش‌بینی‌های سه روزه‌اش در حال حاضر 11.5 میلیون دلار تعیین شده است، زیرا رقابت باکس آفیس‌اش Spider- Man: Across the Spider- را به خود جلب کرده است.

حتی با افتتاحیه پایین‌تر، این فیلم همچنان بهترین آخر هفته افتتاحیه پروژه استفن کینگ را از زمانی که دنباله درخشان دکتر اسلیپ در اواخر سال ۲۰۱۹ به فروش رساند ۱۴.۱ میلیون دلار افتتاحیه را به همراه داشت.

رکورد باکس آفیس فیلم استفن کینگ

فیلم جدید اقتباسی استفن کینگ
بهترین آمار باکس آفیس در اقتباس های استفن کینگ

The Boogeyman یک فیلم ترسناک فراطبیعی آمریکایی محصول 2023 به کارگردانی راب ساویج بر اساس فیلمنامه‌ای از اسکات بک، برایان وودز و مارک هیمن است که بر اساس داستان کوتاهی به همین نام از استیون کینگ در سال 1973 ساخته شده است. در این فیلم سوفی تاچر، کریس مسینا، ویوین لایرا بلر و دیوید دستمالچیان ایفای نقش می‌کنند.

اقتباسی از داستان کوتاه کینگ برای اولین بار در ژوئن 2018 با نوشتن فیلمنامه بک و وودز اعلام شد، اما این پروژه در سال 2019 به دلیل خرید فاکس توسط دیزنی لغو شد. با این حال، در نوامبر 2021 با کارگردانی Savage دوباره احیا شد. تاچر، مسینا، دستمالچیان و بقیه بازیگران در اوایل سال 2022 امضا کردند. تصویربرداری اصلی در فوریه 2022 در نیواورلئان آغاز شد.

بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *