نگاهی رسمی به یونیفرم دارک فلش در فیلم The Flash 2023

فلش یکی از ناامیدکننده‌ترین فیلم‌ها دی‌سی در سال 2023 بود و اکنون نگاهی رسمی به یونیفرم دارک فلش در فیلم The Flash 2023 خواهیم داشت.

فلش (The Flash)، فیلمی ابرقهرمانی آمریکایی ساخته شده بر اساس شخصیتی با همین نام از دنیای کمیک‌های دی‌سی است. این فیلم توسط شرکت‌های Warner Bros. Pictures، DC Studios، Double Dream و Disco Factory تولید شده و توزیع کننده آن نیز Warner Bros. می‌باشد. این فیلم، که سیزدهمین نسخه از جهان گسترده DC (DCEU) است، توسط آندی موشیتی به کارگردانی درآمده و نویسندگی آن توسط کریستینا هادسون صورت گرفته است.

بیشتر بخوانید:

نقد و بررسی فیلم The Flash 2023

شاید یک دنباله از فیلم فلش ساخته شود

نگاهی رسمی به یونیفرم دارک فلش

عکسی از یونیفرم دارک فلش

داستان فیلم بر اساس یک ایده از جوبی هارولد و تیم نویسندگی جان فرانسیس دیلی و جاناتان گلدستین بنا شده و با بازی از ازرا میلر در نقش فلش، همراه با ساشا کاله، مایکل شنون، ران لیوینگستون، ماریبل وردو، کیرسی کلمونز، آنتیه تراوه و مایکل کیتون به تصویر کشیده شده است. در این فیلم، بری به گذشته سفر کرده تا مرگ مادرش را جلوگیری کند که عواقب غیرمنتظره‌ای را به دنبال دارد.

ونیفرم دارک فلش در فیلم فلش 2023

در ادامه می‌توانید یونیفرم دارک فلش در فیلم فلش 2023 را مشاهده نمایید:

نگاهی رسمی به یونیفرم دارک فلش
نگاهی رسمی به یونیفرم دارک فلش

عکسی از یونیفرم دارک فلش

توسعه فیلمی بر اساس شخصیت فلش در اواخر دهه ۱۹۸۰ آغاز شد و تا سال ۲۰۱۴، چندین نویسنده و کارگردان به این پروژه پیوستند. سپس فیلم به عنوان بخشی از DCEU با بازیگر اصلی بری میلر مجدداً توسعه یافت. در سال‌های بعد، چندین کارگردان به فیلم وصل شدند ولی به دلیل اختلافات خلاقیتی، ست گراهام اسمیت، ریک فامویوا و دوتایی دیلی و گلدستین همگی از پروژه جدا شدند.

موشیتی و هادسون در ژوئیه ۲۰۱۹ به تیم فیلم پیوستند و پیش‌تولید در ژانویه ۲۰۲۰ آغاز شد. فیلم تحت تأثیر داستان کمیک‌های فلش‌پوینت (Flashpoint) سال ۲۰۱۱ قرار گرفته است که شخصیت‌های دیگری از دنیای دی‌سی را نیز به تصویر می‌کشد، از جمله سوپرگرل با بازی ساشا کاله و نسخه‌های بتمن با بازی بن افلک و مایکل کیتون.

جهت خواندن اخبار مارول و دی سی بیشتر می‌توانید با مراجعه به لینک مربوطه از این اخبار اطلاعات بیشتری کسب کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *