تریلر جدید فصل دوم سریال House of the Dragon منتشر شد

چندی پیش، شبکه «HBO» به صورت رسمی از تریلر فصل دوم سریال House of the Dragon رونمایی کرد. فصل دوم این سریال، یکی از موردانتظارترین مجموعه‌های تلویزیونی سال آینده است.

پس از اینکه شبکه «HBO» نخستین اسپین‌آف سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) را در سال 2022 منتشر کرد، شایعات زیادی مبنی بر انتشار فصل دوم آن در سال 2023 به انتشار رسید. حالا این شبکه با انتشار تریلر فصل 2 House of the Dragon رسماً اعلام کرد که این سریال سال آینده منتشر خواهد شد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


تریلر فصل دوم سریال House of the Dragon منتشر شد

چندی پیش، شبکه «HBO» سرانجام تصمیم گرفت در جریان رویداد Comic-Con Experience (CCXP)، یک سری اخبار را از فهرست پروژه‌های سال آینده خود رونمایی کند. یکی از آن محتواهایی که این شبکه منتشر کرد، تریلر فصل دوم سریال خاندان اژدها بود.

تریلر فصل دوم House of the Dragon ، ما را دوباره به وستروس می‌کشاند تا به کشف آنچه برای سلسله تارگرین، (قرن‌ها پیش از آمدن دنریس) برای ادعای تاج و تخت آهنین رخ داده است، بپردازیم.

نهایتاً در سال 2024 خواهیم فهمید که «دیمون تارگرین» چه معامله‌های مشکوکی دیگری را برای به راه انداختن جنگی بزرگ انجام خواهد داد.

شب گذشته، پوسترهای فصل دوم سریال خاندان اژدها (House of the Dragon) که به عنوان پیش‌درآمدی برای سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) توسط شبکه «HBO» تولید شده بود، به انتشار رسید.

این شبکه چند هفته قبل تأیید کرد که قسمت‌های جدید این سریال فانتزی در تاریخ 28 خرداد 1403 پخش خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی سریال House of the Dragon چیست؟ آیا فصل دوم این سریال به خوبی فصل قبل خواهد بود؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *