فیلم The Conjuring 4 آخرین قسمت این فرانچایز خواهد بود

فیلم The Conjuring 4 به عنوان آخرین اثر از سری فیلم‌های The Conjuring تایید شده و اطلاعات جدیدی از سمت کارگردان آن منتشر خواهد شد.

در سال 2022، تأیید شد که فیلم احضار 4 در دست ساخت است. این اثر را «جیمز وان» به همراه «پیتر سفران» تهیه‌کنندگی می‌کنند. «دیوید لزلی جانسون مک‌گلدریک»، نویسندگی فیلم سوم از فرنچایز احضار را به همراه «جیمز وان» انجام داده بود و اکنون نویسندگی چهارمین فیلم احضار را بر عهده دارد. طبق گزارش‌های اخیر، «مایکل چاوز» به عنوان کارگردان فیلم جدید این مجموعه انتخاب شد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


فیلم The Conjuring 4 آخرین سری از این فرانچایز خواهد بود

«مایکل چاوز» در حال رایزنی برای کارگردانی این اثر است. فیلمی که به عنوان آخرین فیلم این مجموعه تولید خواهد شد، داستان اد و لورین وارن با بازی «پاتریک ویلسون» و «ورا فارمیگا» است او می‌خواهد آن را به پایان رساند.

فیلم The Conjuring 4

علاوه بر فیلم‌های اصلی، تعدادی فیلم فرعی نیز از این فرنچایز ساخته شده که شامل آنابل، آنابل: آفرینش، راهبه، نفرین لا یورونا، آنابل: به خانه می‌آید و راهبه 2 می‌شود. «جیمز وان» پیش از این درباره سبک فیلمسازی خود گفته بود:

می‌دانید، من تمایل دارم که بخواهم به عقب و جلو بروم؛ بنابراین، هر وقت فیلم کوچک‌تری می‌سازم، می‌خواهم بروم و یک فیلم بزرگ بسازم. هر زمان که یک فیلم بزرگ می‌سازم، می‌گویم اوه، می‌خواهم بروم و یک فیلم کوچک‌تر بسازم و وقتی این کار را انجام می‌دهم. فیلم‌های کوچک‌تر من، معمولاً یک فیلم ترسناک است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی فرانچایز The Conjuring چیست؟ شما کدامیک از فیلم‌های این آثار را تماشا کرده‌اید؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.

منبع: Comicbook


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *