تریلر انیمه Ninja Kamui منتشر شد

به تازگی، تریلر انیمه Ninja Kamui در کانال یوتیوب شبکه «ادالت سویم» (Adult Swim) منتشر شده و شاهد اطلاعات جدیدی از این انیمه هستیم.

در تریلر جدید انیمه Ninja Kamui شاهد انیمیشن خیره کننده و طراحی فوق‌العاده هستیم که همین موضوع مورد توجه طرفداران قرار گرفت. همچنین صحنه‌های اکشن و خونین این سریال، انتظارات را برای مخاطبان انیمه‌دوست زیاد کرد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


تریلر جدید انیمه Ninja Kamui به انتشار رسید

انیمه نینجا کاموی داستان «جو هیگان» را دنبال می‌کند. او یک نینجا بازشسته و نکونین است که از قبیله‌اش فرار کرده و به دلیل گذشته خشونت‌آمیز خود در روستای آمریکایی، به همراه خانواده‌اش پنهان شده است. یک شب، او توسط یک تیم از قاتلان از سازمان قبلی خود مورد حمله قرار می‌گیرد و به خاطر خیانت به قانون‌های باستانی آن‌‎ها، انتقام خونینی از جو و خانواده‌اش می‌گیرند.

«جو» پس از این اتفاق، به زندگی باز می‌گردد و با هویت قبلی‌اش به عنوان نینجا کاموی، انتقام خانواده و دوستانش را می‌گیرد. کاموی یک نینجای قرن بیست و یک است. او با استفاده از مهارت‌های قدیمی و باستانی که قبلا به‌دست آورد، در برابر قاتلان آموزش دیده، سایبربورگ‌های جنگی و رقیب‌های نینجایی، مقابله کند تا قبیله‌ای که او را ساخته، به سرنگون بکشاند.

انیمه نینجا کاموی به دو صورت نسخه دوبله انگلیسی و نسخه اصلی با زیرنویس انگلیسی در شبکه «Adult Swim» تاریخ 11 فوریه 2024 (22 بهمن 1402) پخش خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ انیمه Ninja Kamui چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.

منبع: Comingsoon


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *