فرادرس

بازگشت جان اسنو ؛ اسپین‌آف تازه‌ای از بازی تاج و تخت در دست ساخت است!

شبکه HBO ساخت اولین دنباله درام بلاک‌باستر و فانتزی خود را کلید زده، سریال اسپین‌آف از «بازی تاج و تخت» با محوریت شخصیت جان اسنو و با بازی کیت هرینگتون.

شبکه HBO از ساخت دنباله سریال جدید « بازی تاج و تخت » با محوریت شخصیت محبوب «جان اسنو» خبر داد. در ادامه با خبر اسپین آف جان اسنو همراه فیگار بمانید.

سریال اسپین‌آف

بازگشت جان اسنو

سریال اسپین‌آف
بازی تاج و تخت, اسپین آف جان اسنو

شبکه  HBO در حال توسعه دنباله ای بر سریال Game Of Thrones در مورد ادامه ماجراجویی های شخصیت جان اسنو است و قرار است کیت هرینگتون برای بازی در این نقش بازگردد. «کیت هرینگتون» پیش از این دو بار برای بازی در نقش «جان اسنو»، قهرمان اکشن مبارز برای حفظ ارزش‌های اصیل خانواده‌اش در دنیایی بی‌رحم، نامزد دریافت جایزه امی شده بود.

در فصل آخر «بازی تاج و تخت»، اسنو به هویت واقعی خود پی برد و فهمید می‌تواند وارث تخت آهنین شود. سریال با تبعید جان اسنو از وستروس به پایان رسید و او در پایان به جنگل خالی از سکنه می رود تا زندگی جدیدی را آغاز کند.

از آنجایی که سریال بعدی جان اسنو، پس از فصل آخر بازی تاج و تخت ساخته می‌شود، این امکان وجود دارد که شخصیت‌های آشنای سریال مانند خواهران ناتنی‌اش آریا استارک (میزی ویلیامز) و سانسا استارک (سوفی ترنر) نیز در مجموعه باشند.

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار سریال اسپین‌آف سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


One thought on “بازگشت جان اسنو ؛ اسپین‌آف تازه‌ای از بازی تاج و تخت در دست ساخت است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *