تبلیغات محمدرضا گلزار برای بزرگترین مرکز خدمات تلفن [+ویدیو]

اخیراً ویدیویی تحت عنوان تبلیغات محمدرضا گلزار برای بزرگترین مرکز خدمات تلفن منتشر شد که بازتاب گسترده‌ای در فضای کجازی به همراه داشت.

به تازگی تبلیغات مرکز خدماتی تلفن توسط محمدرضا گلزار در فضای مجازی منتشر شد که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت. افتتاح بزرگترین مرکز خدمات تلفن همراه یکی روز پنجشنبه ۴ خرداد ساعت ١٧ در بازار موبایل ایران برگزار می‌شود. در ادامه ویدیو تبلیغ افتتاحیه مرکز خدمات تلفن همراه را خواهید دید.

تبلیغات محمدرضا گلزار برای بزرگترین مرکز خدمات تلفن

تبلیغات مرکز خدماتی تلفن توسط محمدرضا گلزار

تبلیغات محمدرضا گلزار برای بزرگترین مرکز خدمات تلفن
تبلیغات مرکز خدماتی تلفن توسط محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار متولد ۱ فروردین ۱۳۵۶ بازیگر و خواننده ایرانی است. او در سال ۱۳۸۵ دریافت‌کننده بیشترین دستمزد در بین بازیگران بود و یکی از گران‌ترین بازیگران ایران است. گلزار در چند فیلم پرفروش ایرانی از جمله سلام بمبئی (۱۳۹۴)، آینه بغل (۱۳۹۶)، رحمان ۱۴۰۰ (۱۳۹۷) و ما همه با هم هستیم (۱۳۹۸) حضور داشته است.

او غیر از فعالیت سینمایی در چند پروژه تلویزیونی از جمله عاشقانه (۱۳۹۵–۱۳۹۶) ساخت ایران ۲ (۱۳۹۷) و گیسو (۱۳۹۹–۱۴۰۰) ایفای نقش کرده است. گلزار فعالیت خود را در سال ۱۳۷۷ به‌عنوان نوازنده گیتار در گروه موسیقی آریان آغاز کرد. او مدتی بعد فعالیت در زمینهٔ بازیگری را برای اولین بار در فیلم سام و نرگس (۱۳۷۹) ساختهٔ ایرج قادری تجربه کرد.

افتتاح بزرگترین مرکز خدمات تلفن

در ادامه می‌توانید ویدیو تبلیغ افتتاحیه مرکز خدمات تلفن همراه را ببینید:

اصلیت او آذربایجانی و متولد تهران است. او به عنوان بازیکن والیبال در پست لیبرو در تیم‌های استان تهران، پارس خودرو، شیشه و گاز و دیهیم حضور داشته‌است. وی در لیگ برتر والیبال ۱۳۸۷ به عنوان مربی بدنساز تیم ارتعاشات صنعتی فعالیت می‌کرد. تا آخر دبیرستان فعالیت هنری نداشت. پدرش با گیتار زدن مخالف بود، تنها گاهی با ارگ کار می‌کرد.

تا سال سوم دبیرستان در رشته ریاضی تحصیل کرد. در سوم دبیرستان در کنکور دانشگاه آزاد در رشته مهندسی مکانیک در واحد تهران جنوب قبول شد و رزرو کرد. در سال آخر به رشتهٔ تجربی رفت و به قصد رشته دندان‌پزشکی کنکور داد ولی قبول نشد و به همان رشتهٔ مکانیک رفت. او فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. گلزار فعالیت موسیقی خود را از سال ۱۳۷۷ به‌عنوان گیتارنواز با گروه آریان آغاز کرد. او در گروه آریان گیتار، ارگ و پرکاشن نواخته است.

جهت خواندن اخبار درباره چهره‌ها به دسته اخبار سلبریتی و اخبار هنرمندان ترکیه مراجعه کنید. در ادامه حتما نظر خود را در خصوص این خبر برای ما کامنت کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *