ببینید: عکس لاله اسکندری با برادرش شوکه تان می‌کند! +[عکس]

عکسی از لاله اسکندری با برادرش در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام منتشر شده است که بازتاب گسترده ای در میان کاربران داشته است.

عکس لاله اسکندری بازیگر معروف ایرانی، با برادرش در کنار دریا منتشر شده است. اخیرا عکس لو رفته از لاله اسکندری و برادرش در فضای مجازی منتشر شده است. گویا تصویری جنجالی از برادر لاله اسکندری و خودش سر صدای زیادی را در رسانه ها ایجاد کرده است. در ادامه جنجالی ترین تصویر از لاله اسکندری و برادرش خواهید دید.

عکسی از لاله اسکندری با برادرش

عکس لو رفته از لاله اسکندری و برادرش

تصویری عجیب از لاله اسکندری به همراه برادرش
تصویری جنجالی از برادر لاله اسکندری و خودش, عکسی از لاله اسکندری با برادرش

لاله اسکندری عکاس و بازیگر مشهور زن ایرانی ۳۰ آذر ماه متولد شده و ۴۷ سال سن دارد. خانم بازیگر سال ۱۳۹۴ با ساسان فیروزی ازدواج کرده و متاهل است. جالب است بدانید که وی خواهر کوچکتر ستاره اسکندری هنرپیشه معروف می باشد. در قسمت زیر عکس لاله اسکندری و برادرش با ست زیبای بهاری شان را قرار داده ایم.

لاله اسکندری همچنین در زمینه هنرهای تجسمی فعالیت‌های متعددی داشته‌است که شامل چندین نمایشگاه عکس، نقاشی و موزاییک در داخل و خارج از کشور می‌باشد. لازم است ذکر شود ایشان از سال ۱۳۸۷ تا کنون با شهرداری تهران جهت زیباسازی شهری فعالیت خود را ادامه داده‌است. وی خواهر ستاره اسکندری است. عکس جدید لاله اسکندری در کنار برادرش!

 جنجالی ترین تصویر از لاله اسکندری و برادرش

در ادامه می‌توانید تصویری جنجالی از برادر لاله اسکندری و خودش را ببینید:

تصویری عجیب از لاله اسکندری به همراه برادرش
عکس لو رفته از لاله اسکندری و برادرش, عکسی از لاله اسکندری با برادرش

لاله اسکندری هنرپیشه معروف زن ایرانی به تازگی عکس جدیدش را در فضای مجازی منتشر کرد. همانطور که می بینید او این عکس را در کنار برادرش گرفته است. خانم بازیگر و برادرش برای تفریح و خوشگذرانی به لب دریا رفته اند. عینک و کلاه لاله اسکندری باعث تغییر ظاهرش شد. در قسمت زیر جالب ترین عکس لاله اسکندری و برادرش در سفرشان به ساحل دریا را قرار داده ایم. برای مشاهده این تصویر در پرشین وی همراه ما باشید.

لاله اسکندری زاده آذر ماه سال ۱۳۵۴ در تربت حیدریه است. او دانش‌آموخته رشته طراحی گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز است. آغاز کار وی در سینما با بازی در فیلم «متولد ماه مهر» به کارگردانی احمدرضا درویش در سال ۱۳۷۸ بود.

بیشتر بخوانید:

جهت خواندن اخبار درباره چهره‌ها به دسته اخبار سلبریتی و اخبار هنرمندان ترکیه مراجعه کنید. در ادامه حتما نظر خود را در خصوص این خبر برای ما کامنت کنید.



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *