نخستین تریلر رسمی فیلم Killers of the Flower Moon منتشر شد ! [+تاریخ اکران]

نخستین تریلر رسمی فیلم Killers of the Flower Moon به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و با نقش آفرینی لئوناردو دیکاپریو اخیرا به انتشار رسید.

به تازگی تریلر اول فیلم Killers of the Flower Moon با عنوان اولین تریلر رسمی فیلم Killers of the Flower Moon به انتشار رسید. این فیلم از مورد انتظارترین فیلم‌های آینده است که اخیرا نخستین تریلر سینمایی قاتلان ماه کامل منتشر شد.

نخستین تریلر رسمی فیلم Killers of the Flower Moon

نخستین تریلر رسمی فیلم Killers of the Flower Moon
اولین تریلر رسمی فیلم Killers of the Flower Moon

قاتلان ماه کامل یا Killers of the Flower Moon، فیلم درام جنایی وسترن آمریکایی رو به اکران به کارگردانی مارتین اسکورسیزی است که فیلم‌نامه آن را اریک راث و اسکورسیزی بر اساس کتابی به همین نام اثر دیوید گرن نگاشته‌اند. این فیلم به قتل‌های اکلاهما در دهه ۱۹۲۰، به دنبال کشف نفت در زمین‌های قبیله سرخ‌پوستِ اوسیج‌ها می‌پردازد.

لئوناردو دی‌کاپریو که تهیه‌کننده فیلم هست، در کنار رابرت دنیرو، جسی پلمونس، لیلی گلداستون، برندن فریزر، و جان لیسگو به ایفای نقش می‌پردازند. این فیلم هفتمین همکاری میان اسکورسیزی و دی‌کاپریو و نیز دهمین همکاری میان اسکورسیزی و دنیرو است.

این سینمایی در تاریخ ١۴٠٢/٠٧/١۴ اکران خواهد شد.

نخستین تریلر سینمایی قاتلان ماه کامل

در ادامه می‌توانید اولین تریلر رسمی فیلم Killers Of The Moon را ببینید:

قاتلان ماه کامل به‌ وسیله سیکلیا پروداکشنز متعلق به اسکورسیزی و اپین وی پروداکشنز متعلق به دی‌کاپریو تولید شد و به‌وسیله پارامونت پیکچرز اکران خواهد شد. بر اساس گزارش‌ها، بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری این فیلم بالاترین مبلغی است که تا به حال صرف تولید فیلمی در ایالت اکلاهما شده‌است. این فیلم افتتاحیه جهانی خود را در هفتاد و ششمین جشنواره فیلم کن در مه ۲۰۲۳ خواهد داشت و در ۶ اکتبر اکران خواهد شد.

قاتلان ماه کامل افتتاحیه جهانی خود را در هفتاد و ششمین جشنواره فیلم کن در مه ۲۰۲۳ خواهد داشت. این فیلم سپس در ۶ اکتبر ۲۰۲۳ در سینماهای منتخب اکران محدودی خواهد داشت و به‌ وسیله پارامونت پیکچرز در ۲۰ اکتبر اکران گسترده خود را در ایالات متحده آغاز خواهد کرد. این فیلم همچنین برای انتشار استریمینگ نامشخصی در اپل تی‌وی پلاس برنامه‌ریزی شده‌است.

بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *