زمان پخش سریال عربی تغییر جو با دوبله فارسی از ام بی سی پرشیا

زمان پخش سریال عربی تغییر جو با دوبله فارسی از شبکه ام بی سی پرشیا مشخص شده است. این سریال جدید محصول مصر، جایگزین سریال راز خواهد شد.

پخش سریال عربی تغییر جو از ام بی سی پرشیا از بیست و نهم مهر آغاز خواهد شد. سریال عربی تغییر جو محصول کشور مصر در ژانر دراما رمانتیک است. این سریال جایگزین سریال راز خواهد شد. سریال عربی راز بعد از نمایش 60 قسمت، در 26 مهر پخش خود را پایان داد.

جدول پخش سریال های شبکه ام بی سی پرشیا (MBC Persia)

دانلود قسمت 1 تا 10 سریال عربی تغییر جو با دوبله فارسی

زمان پخش سریال عربی تغییر جو

منا شلبی، بازیگر مصری پس از مدت‌ها غیبت، به دلیل محکومیت به اتهام حمل مواد مخدر و پس از دستگیری در فرودگاه قاهره، بالاخره در تلویزیون ظاهر شد. او بازیگر اصلی سریال عربی تغییر جو است. این سریال در ماه رمضان 2023 منتشر شد.

گروهی از ستارگان مصری در این کار رمضانی حضور داشتند، که می‌توان به اطهر الحکیم هنرمند برجسته، شرین، بازیگر جوان عصام عمر، ایاد نصار و صالح باکری اشاره کرد. این سریال به کارگردانی مریم ابو عوف با فیلمنامه مونا الشیمی ساخته شده است. شرکت صدیق الصباح هزینه ساخت سریال را برعهده داشت.

منا شلابی نقش یک طراح داخلی مصری به نام “شریفه” را بازی می‌کند. او از مشکلات زیادی در رابطه با مادرش که معتاد به الکل است و از داروهای آرامبخش استفاده می‌کند رنج می‌برد. برای پس انداز پول تلاش زیادی می‌کند.

با این حال، زندگی او پس از ملاقات با یک استاد دانشگاه متخصص تاریخ به نام “خالد” با بازی ایاد نصار تغییر می‌کند و عاشق او می‌شود. آن‌ها وارد یک رابطه عاطفی می‌شوند که مسیر زندگی‌شان را تغییر می‌دهد.

تغییر جو mbc کی پخش می‌شود؟ از شنبه 29 مهرماه

روز پخش سریال عربی تغییر جو : شنبه تا چهارشنبه

ساعت پخش سریال عربی تغییر جو : ساعت 22:00

تکرار سریال عربی تغییر جو : شنبه تا چهارشنبه، ساعت 06:30 و 16:00

بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *