استایل دلربا و جذاب جین هانده ارچل و آراس بولوت اینملی + [تصاویر جذاب]

استایل جین هانده ارچل و دیگر بازیگران همیشه مورد توجه هواداران آن‌ها بوده است. در این پست تصاویری جذاب از زیباترین بازیگر ترکیه با لباس‌های جین را ببینید.

استایل جین هانده ارچل

هانده ارچل در اتیلر با خبرنگاران مصاحبه کرد و درباره اینکه پروژه جدید دارد یا نه گفت:

در حال حاضر با خانواده‌ام وقت میگذرونم، چون میخوام یک کار درست در زمان درت اتفاق بیوفته، کمی صبر میکنم. باید سناریو به دلم بشینه!

هانده ارچل با لباس های جین :

استایل دلبرانه هانده ارچل با ست های جذاب جین

استایل جین آراس بولوت اینملی و هانده ارچل

هانده ارچل با لباس های جین
استایل جین آراس بولوت اینملی و هانده ارچل

اما طبق خبرهای جدید، او در دو سریال که یکی برای شبکه فاکس ترکیه است و دیگر برای دیزنی پلاس، حضور خواهد داشت. در سریال تلویزیونی با بوراک دنیز، پارتنر اسبقش همبازی خواهد شد و در سریال اینترنتی نقش یک پری دریایی را ایفا خواهد نمود.

هانده ارچل یکی از بازیگران و مدل‌های ترکیه با بدنی فیت است که تا به حال چهره تبلیغاتی بسیاری از برندها بوده است. به همین دلیل می‌توانید از فوتوشات‌ها و یا پست‌های اینستاگرامش برای استایل خود ایده بگیرید.

هانده تا کنون چهره تبلیغاتی بسیاری از برندهای پوشاک بوده است و زمانی به همراه آراس بولوت اینملی، در تبلیغات پوشاک دفاکتو حضور داشت. این بازیگر هم زیبا است و هم اندامی متناسب دارد، به همین خاطر غالب لباس‌ها بر تن او زیبا جلوه می‌کند.

استایل جین آراس بولوت اینملی و هانده ارچل
استایل جین آراس بولوت اینملی و هانده ارچل

هانده ارچل بازیگر زن جوان ترک است، که با بازی در سریال “دختران آفتاب”، وارد حرفه بازیگری شد. سپس با ایفای نقش “حیات” در سریال “عشق حرف حالیش نمیشه” به شهرت رسید. آخرین سریالی که در آن حضور داشت،‌ سریال “تو در خانه‌ام را بزن” است.

او علاوه بر بازیگری مدل نیز می‌باشد و در بسیاری از تبلیغات حضور داشته است. کاهش و ایجاد تناسب وزنی هانده، در افزایش زیبایی و شهرت او تاثیر بسیاری داشت. یکی از پرطرفدارترین صفحه‌های اینستاگرام ترکیه متعلق به هانده است. او حدود 30 میلیون دنبال‌کننده دارد.

Hande Erçel در ۲۴ نوامبر ۱۹۹۳ در شهر باندیرما به دنیا آمد. پدرش اهل ترکیه و مادرش آلمانی است. هانده پس از کسب عنوان دختر شایسته ترکیه در سال ۲۰۱۲ و هم‌زمان با بازی در سریال چکاوک، وارد حرفه مدلینگ شد. او در سالی که گذشت عنوان زیباترین زن مسلمان را دریافت کرد.

لباس‌ها و استایل لی هانده ارچل

استایل جین هانده ارچل

درباره هانده ارچل:


15 thoughts on “استایل دلربا و جذاب جین هانده ارچل و آراس بولوت اینملی + [تصاویر جذاب]

  1. لامصبا زن به این خشگلی،خوش هیکلی و با نمکی کجا هست آخه
    داشتنش آرزوست
    یه پرده کوچولو گوشت بگیره دیگه نمیشه دست بهشزد فقط باید نگااااااش کرد

  2. تو سلیقه ی مضخرفی داری و قدرت انتخاب نداری .هانده اگه خوشگل نبود انقد فالور نداشت بین سلبریتیای ترکیه اون بیشترینو داره نتیجه ام مشخصه عزیزم☺️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *