ماجرای جنجالی تغییر جنسیت تتلو چیست؟! [+عکس دخترانه تتلو را ببینید]

علت تغییر جنسیت امیر تتلو چیست؟ سوالی است که در فضای مجازی بازتاب حائز اهمیتی داشته؛ با ما بمانید تا به جنبه‌های مختلف این موضوع بیشتر بپردازیم.

ابتدا به ساکن باید دید که آیا این سوال از اساس واقعیت دارد یا شایعه‌ای در راستای شیطنت‌های رسانه‌ای نیست. امیر تتلو با انتشار یک استوری در اینستاگرام ضمن اعلام خبر تغییر جنسیت خود به تمایلات شخصی اش برای دختر شدن اعتراف کرد.

امیر تتلو با انتشار یک استوری در اینستاگرام ضمن اعلام خبر تغییر جنسیت خود به تمایلات شخصی اش برای دختر شدن اعتراف کرد. تتلو که خبرهایی مبنی بر تغییر جنسیت اش در فضای مجازی منتشر شده بود در صفحه خود به صورت رسمی این موضوع را تایید کرد او در ویدیویی به این خبر نیز واکنش نشان داد.

علنی شدن تغییر جنسیت امیر تتلو

اعتراف منشوری خواننده معروف [+عکس]

عکس تغییر جنسیت تتلو, عکس تغییر جنسیت امیر تتلو
عکس تغییر جنسیت تتلو

فیلم لاک زدن امیر تتلو را تماشا کنید:

امیر تتلو متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ است،  امیر تتلو خواننده و ترانه‌نویس ایرانی است، امیر تتلو در ژانر رپ، پاپ و آراندبی فعالیت می‌کند. وی از نخستین خوانندگان ژانر آراندبی در ایران است که به شکل زیرزمینی کار کرده و به شهرت رسیده‌است. امیرتتلو نخستین آلبوم رسمی خود به نام زیر همکف را در سال ۱۳۹۰ بدون گرفتن مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر کرد.

بیشتر بخوانید:

اعتراف باورنکردنی تتلو به دختر شدن, اعتراف جنجالی خواننده معروف, امیر تتلو
اعتراف باورنکردنی تتلو به دختر شدن

امیر تتلو پیش از این با انتشار متنی در یوتیوب علت جدایی از سحر قریشی را فاش کرد و ادعایی جنجالی علیه خانم بازیگر مطرح کرد. پیشتر عکس منتشر شده از صفحه اینستاگرام سحر قریشی ماجرای جدایی او از امیر تتلو و مهاجرت این بازیگر زن به دبی را تایید کرد.

بیشتر بخوانید:

عکس تغییر جنسیت تتلو, عکس تغییر جنسیت امیر تتلو
عکس تغییر جنسیت امیر تتلو

امیر تتلو با انتشار پستی گفت:

درست 5 تا پسر داریم ، 5 تا دختر. با من که هم پسرم هم دختر میشیم 11 تا ! 78.

عکس پست علنی شدن تغییر جنسیت امیر تتلو و اعتراف او:

عکس تغییر جنسیت تتلو, عکس تغییر جنسیت امیر تتلو
عکس تغییر جنسیت تتلو

تتلو با اعلام اینکه گروه نوازندگان و تیم کنسرت مهرماه این خواننده متشکل از ۵ پسر و ۵ دختر است، خود را نصف پسر و نصف دختر عنوان کرد. تتلو چندسالیت در ترکیه زندگی میکند و به هر دری میند تا بتواند برای کانال یوتیوب خود فالوئر به دست آورد او حتی طی قراردادی با سحر قریشی وارد رابطه ای صوری شد تا بتواند نشان دهد تا بتواند از این طریق فالوئرهای خود را شبکه های اجتماعی افزایش دهد و از سوی دیگر بلیت های کنسرت خود را به فروش برساند.

بیوگرافی امیر تتلو

تتلو خواننده و ترانه‌نویس ایرانی است که در ژانر رپ، پاپ و آر اند بی فعالیت می‌کند. تتلو نخستین آلبوم رسمی خود به نام زیر همکف را در سال ۱۳۹۰ بدون گرفتن مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر کرد. تتلو از نخستین خوانندگان ژانر آر اند بی در ایران است که به شکل زیرزمینی کار کرد.

اخبار بیشتر:

فیلم خصوصی  امیر تتلو با روسری:

امیرحسین مقصودلو (زاده ۳۰ شهریور ۱۳۶۶) که با نام حرفه‌ای امیر تتلو شناخته می‌شود، خواننده و ترانه‌نویس ایرانی است که در ژانر رپ، پاپ و آراندبی فعالیت می‌کند. او از نخستین خوانندگان ژانر آراندبی در ایران است که به شکل زیرزمینی کار کرده و به شهرت رسیده‌است.

عکس تغییر جنسیت تتلو, عکس تغییر جنسیت امیر تتلو
عکس تغییر جنسیت امیر تتلو

اخبار بیشتر:

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزاما بازتاب دیدگاه رسانه فیگار نیست.

علت تغییر جنسیت امیر تتلو


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.