تتلو خز بازی همسر رونالدو را سوژه کرد [+تصویر]

افشاگری تتلو از خز بازی همسر رونالدو در فضای مجازی بازتاب حائز اهمیت و گسترده‌ای داشته؛ با ما بمانید تا به جنبه‌های مختلف این موضوع بیشتر بپردازیم.

بسیاری از طرفداران آقای امیر تتلو می‌دانند که بازی قوتبال این خواننده مطرح که در ترکیه زندگی می‌کند خوب است و بسیار زیاد درباره رونالدو و علی‌الخصوص مسی اظهار نظر کرده است.

امیر تتلو قبل‌تر در گفته‌هایش به مسی و رونالدو طهنه زده بود:

من دریبل‌های دو طرفه مختص خودم رو دارم که وقتی گل و سیگار را بذارم کنار، می‌تونم انجامشون بدم. اما من انگیزه این کار را ندارم، چون بازی و بازیکنامون در حدی نیستند که بخوام بخاطرشون ترک کنم. اگر هوادار‌های خوب و امکانات ابتدایی رو داشتم از رونالدو و مسی جلوتر می‌فتم!

افشاگری تتلو از خز بازی همسر رونالدو [+عکس]

آقای تتلو در کنار خوانندگی به فوتبال هم خیلی اهمیت  می‌دهد که بسیار هم سر و صدا کرده. این علاقه‌ات به فوتبال مال کدام دوره‌ی زندگیت است؟

والا من تمام دوران بچگیمو فوتبال بازی کردم. یعنی قبل از اینکه خواننده بشم تمام دوران قبل خوانندگیم میشه فوتبال و بعد خوانندگیم میشه خوانندگی.

تتلو در استوری اخیر خودش می‌گوید:

خز بازی فقط بین ایرانیا نیست… ایشون دوست دختر رونالدو هستند که رفته خرید و برگشته و همه‌ی خرید خود را چیده جلوی خودش…

در عکس زیر می‌بینید که حرف تتلو را تایید می‌کند:

افشاگری تتلو از خز بازی همسر رونالدو
افشاگری تتلو از خز بازی همسر رونالدو

 

 

در ادامه می‌گوید:

بعد با خودش گفته دوباره دوباره یه بار فایده نداره… همه وسایلش را جمع کرده دور خودش و در فضای بسته اینبار خودنمایی میکنه…

عکس زیر را ببینید:

تتلو و همسر رونالدو
تتلو و همسر رونالدو

 

کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو (پرتغالی: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro؛ زادهٔ ۵ فوریهٔ ۱۹۸۵) بازیکن فوتبال اهل پرتغال است که برای باشگاه منچستر یونایتد و تیم ملی پرتغال در پست مهاجم بازی می‌کند.

او اغلب به‌عنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان و یکی از بزرگترین بازیکنان تمام ادوار نیز یاد می‌شود. رونالدو پنج جایزهٔ توپ طلا و چهار جایزهٔ کفش طلای اروپا دریافت کرده‌است که برای یک بازیکن اروپایی، رکورد محسوب می‌شود.

او در طول دوران حرفه‌ای‌اش ۳۲ جام کسب کرده که شامل ۵ لیگ قهرمانان اروپا، یک قهرمانی جام ملت‌های اروپا و یک لیگ ملت‌های اروپا می‌شود. رونالدو دارای بیشترین گل زده (۱۳۶) و بیشترین پاس گل (۴۲) در لیگ قهرمانان اروپا، بیشترین گل زده (۱۴) در جام ملت‌های اروپا و بیشترین گل ملی در فوتبال مردان (۱۱۵) است. او از معدود بازیکن‌هایی است که در بیش از ۱۱۰۰ بازی رسمی حضور داشته و بیش از ۸۰۰ گل برای باشگاه و تیم ملی‌اش به ثمر رسانده است.

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزاما بازتاب دیدگاه رسانه فیگار نیست. شما همراهان عزیز می‌توانید نظر خود را درباره این خبر که ربازدید هم می‌باشد در بخش دیدگاه‌های انتهای این نوشتار در اختیار همه بگذارید.

افشاگری تتلو از خز بازی همسر رونالدو

اخبار بیشتر:


One thought on “تتلو خز بازی همسر رونالدو را سوژه کرد [+تصویر]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.