معرفی خنده دار ترین شخصیت های دی سی از نگاه سایت فیگار

قرار است خنده دار ترین شخصیت های دی سی را به شما معرفی کنیم که این کاراکتر‌های کمیک‌های دیسی به خاطر کمدی بودن آن ها طرفداران بسیاری دارند.

ابرقهرمانان و ابرشرور های زیادی در دنیای دی سی وجود دارند که جزء خنده دار ترین شخصیت های دی سی هستند. بیشتر کمیک های دیسی حس طنز را به مخاطبین و طرفداران خود میدهد که به همین دلیل از محبوبیت زیادی برخودار هستند. این کاراکتر های کمدی دی سی به دلیل خنده دار بودن و دادن حس خوب به طرفداران باعث منحصر به فرد شدن آن ها می‌شوند.

خنده دار ترین شخصیت های دی سی

  • کمدی ترین کاراکتر های دی سی از نگاه فیگار

در ادامه قرار است چند تا از خنده دار ترین شخصیت های دی سی را به شما معرفی کنیم:

خنده دار ترین شخصیت های دی سی
خنده دار ترین شخصیت های دی سی

در حالی که سوپرمن و حتی بتمن به شوخی های گاه و بیگاه معروف هستند، این قهرمانان همگی توسط طرفداران و در میان همتایانشان به خاطر حس شوخ طبعی فراموش نشدنی‌شان شناخته شده‌اند که آن‌ها را به خنده‌دارترین افراد تبدیل کرده است.

Beast Boy

خنده دار ترین شخصیت های دی سی
خنده دار ترین شخصیت های دی سی

گارفیلد لوگان جزء کاراکتر های کمدی دی سی لست که در کودکی به یک حیوان تغییر شکل داد که با از دست دادن والدینش، جان آن توسط سرپرست جدیدش به خطر می‌افتد؛ زیرا او ثروت لوگان را می‌خواهد تصاحب کند.

در حالی که این اتفاقات می‌توانست لوگان را تحت تأثیر قرار دهد، او تصمیم گرفت از حس شوخ طبعی خود به نفع خود استفاده کند؛ زیرا تبدیل به Beast Boy شد. شوخ طبعی او ممکن است هم تیمی هایش را در Teen Titans آزار دهد؛ اما احساسات پسر هیولایی را نیز پنهان می‌کند و برای محافظت از گارفیلد واقعی که فقط نزدیک‌ترین دوستانش با آن آشنا می‌شوند، دیواری ایجاد می‌کند.

Guy Gardner

خنده دار ترین شخصیت های دی سی

در حالی که گرین‌لنترن‌هایی مانند هال جردن و کایل راینر قطعا باعث خنده هواداران و همتایان قهرمان خود شده‌اند، گای گاردنر جزء کمدی ترین کاراکتر های دی سی است؛ زیرا حس شوخ طبعی گاه متکبرانه‌اش که قطعاً هم تیمی‌هایش در GLC و لیگ عدالت را به اشتباه می‌‎اندازد، در میان بقیه متمایز است.

با این حال، شخصیت‌های زیادی در دنیای DC وجود ندارند که به دلیل اقمار بتمن از پنجره‌های برج دیده‌بانی لیگ عدالت شناخته می‌شوند، و ثابت می‌کند که گای گاردنر شجاعت اصلاح نشده‌ای نسبت به طنز گاه نامناسب خود دارد که GL دیگر فاقد آن هستند.

Power Girl

خنده دار ترین شخصیت های دی سی
خنده دار ترین شخصیت های دی سی

Karen Starr یا Power Girl ممکن است بیشتر توسط طرفداران به‌عنوان داشتن یکی از گیج کننده‌ ترین پس زمینه‌‌‌های دنیای DC شناخته شود (او معمولاً یک سوپرگرل از جهان موازی Earth-Two است)، اگرچه او همچنین به خاطر سطوح قدرت باورنکردنی و شوخ طبعی منحصر به فردش شناخته شد.

در حالی که برخی آن را به‌عنوان یک تراشه روی شانه‌های او می‌دانستند، طنز Power Girl بسیار شبیه به Beast Boy مانند یک مکانیسم دفاعی عمل می‌کند تا به او کمک کند تا با ناامنی‌های مربوط به مکان گیج‌کننده‌اش در دنیای DC مقابله کند؛ اما همچنین از آن برای کمک به او برای برقراری ارتباط با هم تیمی‌هایش استفاده می‌شود.

Impulse

خنده دار ترین شخصیت های دی سی
خنده دار ترین شخصیت های دی سی

بسیاری از سرعت‌بازانی که در طول سال‌ها خود را فلش نامیده‌اند، حس شوخ طبعی بسیار خوبی دارند که با قلب پاکی همراه است که باعث می‌شود قهرمانانی مانند بری آلن و والی وست حتی با برخی از دشمنانشان دوست شوند.

بارت آلن یا ایمپالس حزء خنده دار ترین کاراکتر های dc است که تا حد زیادی شوخ‌طبع‌ترین عضو خانواده فلش می‌باشد، زیرا حس شوخ طبعی سریع، ارجاعات فرهنگ پاپ در نقطه و پاسخ‌های فوق‌العاده سریع باعث می‌شود دهانش به سرعت پاهایش حرکت کند. بقیه جوان عدالت تلاش می‌کنند تا به طور شفاهی ادامه دهند.

Ambush Bug

خنده دار ترین شخصیت های دی سی
خنده دار ترین شخصیت های دی سی

یکی از باهوش ترین شخصیت های دی سی، Ambush Bug همیشه احمقانه است، مردی به نام ایروین شواب که جزء بهترین کاراکتر های کمدی دی سی و پس از یافتن لباسی با تابش فضایی که به او توانایی‌های قدرتمندی در انتقال از راه دور می داد، متحول شد، هرچند از نظر ذهنی نیز تعادل او را از بین می‌برد.

Ambush Bug درک منحصر به فردی از جایگاه خود در یک کتاب کمیک دارد و اغلب دیوار چهارم را می‌‎شکند که او را به گزارشگر عالی برای کانال 52 تبدیل کرد، یک برنامه خبری متا دی سی که در سری کمیک New 52 پخش شد. Ambush Bug اولین کسی است که دیوانگی وقایع ابرقهرمانی را که در آن دخیل است صدا می کند، حتی اگر در وهله اول خود او باشد که این مشکل را ایجاد کرده است.

Nightwing

خنده دار ترین شخصیت های دی سی
خنده دار ترین شخصیت های دی سی

دیک گریسون کار لباس پوشیدن خود را به‌عنوان رابین و نیمی از دو داینامیک در کنار بتمن آغاز کرد، کسی که قطعاً به خاطر حس شوخ طبعی اش شناخته نمی‌شود، حتی اگر در اعماق چین های شنلش پنهان شده باشد.

با این حال، گریسون بیش از حد کافی برای آن دو شوخی کرد که در طول نبرد دشمنانشان را دور نگه داشتند. گریسون به‌عنوان نایت وینگ، حس شوخ طبعی خود را حفظ کرد و از آن برای سرگرمی با متحدان نزدیک خود در خانواده بتمن و همچنین برای حمله در زمانی که با دشمنانی که به راحتی حواسشان پرت می‌شود، استفاده می کند.

Deadman

خنده دار ترین شخصیت های دی سی
خنده دار ترین شخصیت های دی سی

او شخصیت بسیار خنده‌داری است؛ زیرا بوستون برند پس از قتلش به وجود روح‌مانند نفرین شده بود، ددمن به لطف حس شوخ طبعی و نمایشگری ریشه‌دارش به‌عنوان یک مجری، روحیه‌اش را تا حد زیادی بالا نگه داشته است.

ددمن جزء شخصیت های برتر کمدی دیسی بوده که می‌تواند بدن تقریباً هر کسی را در اختیار داشته باشد که در موارد متعددی می‌توان از آن برای لحظات کمدی استفاده کرد، اگرچه هوش سریع و شوخ طبعی او همچنین او را به خنده‌دارترین مرد مرده در دنیای دی‌سی تبدیل می‌کند، که ادعا کردن عنوانی آسان نیست.

Harley Quinn

خنده دار ترین شخصیت های دی سی
خنده دار ترین شخصیت های دی سی

زمانی که هارلی کوئین برای اولین بار در شهر گاتهام به صحنه آمد، هنوز با تأثیر جوکر و جنایات نه خنده دار اما کمدی او دست و پنجه نرم می کرد که سال ها به شکل گیری طنز خودش ادامه داد.

هارلی کویین جزء خنده دار ترین کاراکتر های dc می‌باشد که به تنهایی شروع به فعالیت کرد و زندگی یک ضدقهرمان را تجربه کرد که شامل پیوستن به یک باشگاه دربی پر از زباله و تبدیل شدن به صاحب خانه آپارتمانی پر از بدخواهانی مانند خودش بود، شوخ طبعی خود هارلی کوین شروع به توسعه بیشتر کرد. او اکنون در کنار خانواده خفاش به‌عنوان یک قهرمان برای شهر گاتهام کار می‌کند، اگرچه حس شوخ طبعی او هنوز به همان اندازه تیره است.

Plastic Man

خنده دار ترین شخصیت های دی سی
خنده دار ترین شخصیت های دی سی

«مارماهی» اوبرایان ممکن است در مقایسه با برخی دیگر از قهرمانان دی سی شناخته‌شده‌ترین هویت غیرنظامی نباشد؛ اما به لطف توانایی‌های بی‌نظیر و اسهال کلامی بی‌پایانش، قطعاً به‌عنوان مرد پلاستیکی متحول کننده ظاهر می‌شود.

Plastic Man جزء شخصیت های برتر کمدی دیسی می‌باشد که همیشه اولین کسی است که جوک می‌کند، و سپس به جوک گفتن ادامه می‌دهد تا زمانی که در هر یک از تیم‌هایی که با آن‌ها کار کرده است، توسط هم تیمی‌اش مجبور به ترک کار شود. با این حال، چیزی که واقعاً مرد پلاستیکی را متمایز می‌کند این است که می‌تواند مانند هیچ کس دیگری یک خط پانچ ارائه دهد و بدنش را به گونه‌ای تغییر دهد که با هر شوخی یا هشیاری که در آن زمان انجام می‌دهد، تغییر شکل دهد.

Booster Gold And Blue Beetle

خنده دار ترین شخصیت های دی سی
خنده دار ترین شخصیت های دی سی

سبک‌های کمدی Booster Gold و Blue Beetle (تد کرد) اولین بار زمانی شروع شد که این زوج که جزء بهترین کاراکتر های کمدی دی سی هستند، به‌عنوان اعضای لیگ عدالت با هم مشغول به کار بودند، قبل از اینکه به لیگ عدالت بین المللی تبدیل شود، جایی بود که دوستی آن‌ها واقعاً شروع شد.

این جفت در تعدادی هیجینک‌های خنده دار شرکت داشتند که شامل هم تیمی‌های شوخی مانند Martian Manhunter بود و دوستی صمیمی آنها مملو از فحش‌ها و توهین‌های کمدی بود که آن‌ها را برای سال‌ها به بزرگترین گروه کمدی دی سی تبدیل کرد که در دوران مدرن در بلو و طلای دی سی ادامه یافت.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار خنده دار ترین شخصیت های دی سی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *