بهترین مانگا ها با شخصیت اصلی زن ؛ 12 مانگای جذاب با قهرمان زن

تعداد زیادی مانگا با قهرمان زن وجود دارد که به اندازه کافی مورد توجه قرار نمی‌گیرند. با فیگار بمانید تا بهترین مانگا ها با قهرمان زن را به شما معرفی کنیم.

طرفداران مانگاها با شخصیت اصلی زن می‌دانند که Shonen Jump به خاطر آوردن شخصیت‌های مرد قوی به جهان مشهور است. اما برای دخترانی که به دنبال یک الگو هستند، پیدا کردن مانگایی که در آن قهرمان زن وجود داشته باشد دشوار است. در غرب، مجله Shojo Beat متوقف شد و یافتن مانگاهای خوب با قهرمان‌های زن قوی می‌تواند کمی سخت باشد.

حقیقت این است که در واقع هزاران مانگا (جذاب ترین مانگا های عاشقانه) وجود دارد که یک شخصیت اصلی زن قوی دارد که می‌تواند یک الگوی خوب برای خوانندگان مانگا باشد. زنانی در مانگا وجود دارند که به خوبی نوشته شده‌اند و تماشای آنها بسیار سرگرم‌کننده می‌باشد. اگرچه ممکن است مانگا‌هایی با شخصیت اصلی زن قوی که در این فهرست قرار گرفته‌اند به اندازه برخی از مانگاهای شونن محبوب نباشند و فروش زیادی نداشته باشند، مانگا‌های عالی زیادی با رهبران زن قوی وجود دارد که طرفداران مانگا می‌توانند از آنها لذت ببرند.

بیشتر بخوانید:

500 انیمه برتر تمام دوران [بر اساس دسته بندی ژانر]

بهترین مانگا ها با قهرمان زن

10 مانگای جذاب که شخصیت اصلی آن زن است

شما می‌توانید فهرست بهترین مانگا ها با قهرمان زن را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین مانگا ها با قهرمان زن
بهترین مانگا ها با قهرمان زن

تمام مانگاهای حاضر در این لیست در حال حاضر یک اقباس انیمه دارند و بیشتر آنها در دنیای انیمه بسیار موفق بوده‌اند. پس اگر پس خواندن یکی از این مانگاها از داستان آن لذت بردید می‌توانید انیمه آنها را نیز تماشا کنید.

در اینستاگرام بخوانید:

اگر می‌خواهید با برترین مانگا ها با قهرمان زن آشنا شوید، در این نوشتار با ما همراه باشید تا با بهترین مانگا هایی که شخصیت اصلی آن زن است آشنا شوید.

Inuyasha

بهترین مانگا ها با قهرمان زن
بهترین مانگا ها با قهرمان زن

اینویاشا داستان دختر جوانی به نام کاگومه را دنبال می‌کند. کاگومه در یک روز به صورت ناگهانی به چاهی کشیده می‌شود که او را به گذشته می‌برد. در آنجا او با عشق خود اینویاشا متحد می‌شود. زیرا کاگومه می‌آموزد که او تناسخ یک کشیش قدرتمند است. پس از متحد شدن با اینویاشا آنها با کمک یکدیگر با شیاطین مبارزه می‌کنند.

کاگومه فردی است که نباید دست کم گرفت. زیرا او به طرز باورنکردنی در کمان مهارت دارد و همچنین دارای قدرت‌های ماوراءطبیعی است. با اینکه او در ابتدا مشکلات زیادی با مبارزه با شیاطین داشت، در پایان مانگا، او می‌تواند در کنار قاتلان شیاطین بدون مشکل خاصی مبارزه کند. کاگومه یک الگوی عالی برای دخترانی است که می‌خواهند به سمت دنیای رزمی بروند.

Sailor Moon

بهترین مانگا ها با قهرمان زن
بهترین مانگا ها با قهرمان زن

اوساگی تناسخ شاهزاده خانم ماه است که پس از دیدن کشته شدن معشوقش جان خود را می‌گیرد. اوساگی اکنون با استفاده از قدرت ماه از زمین محافظت می‌کند. او همچنین تیمی از دخترانی را تشکیل داده است که به طرز باورنکردنی قدرتمند هستند. او با کمک هم‌تیمی‌های خود جان بسیاری از مردم را نجات داده است.

اوساگی معمولاً کسی است که دوستان خود را نجات می‌دهد، با اینکه در بسیاری از مانگا‌ها شاهزاده‌ها هستند که به کمک دیگران نیاز دارند. در آینده، او حتی فرمانروای زمینی می‌شود که در آن زنان تنها محافظ سیاره هستند. Sailor Moon یک مانگا و انیمه بسیار مشهور است که بسیاری از افراد با آن آشنا هستند. برای همین، حضور این مانگای محبوب در فهرست بهترین مانگا ها با شخصیت اصلی زن یک اولویت برای ما بود.

Darling in the Franxx

بهترین مانگا ها با قهرمان زن
بهترین مانگا ها با قهرمان زن

مانگا Darling in the Franxx در واقع از چندین جنبه کاملاً با انیمه خود متفاوت است. در انیمه، پایان داستان مقداری متفاوت با مانگا می‌باشد. با این حال، چیزی که تغییر نمی‌کند این است که 002 چقدر برونگرا و مایل به مبارزه می‌باشد، به خصوص زمانی که آن مبارزه برای محافظت از هیرو باشد.

علیرغم اینکه در بیشتر مانگا دیگران به 002 نگاه تحقیر‌آمیزی می‌اندازند، او هنوز نگرش مثبتی دارد و در توانایی رزمی خود اعتماد به نفس زیادی دارد. همین باعث شده است تا او طرفداران زیادی داشته باشد و بسیاری او را الگوی خود بدانند. علاوه بر این، ایچیگو و کوکورو نیز در این مانگا حضور دارند که تاثیر زیادی در داستان دارد.

Lady Baby

بهترین مانگا ها با قهرمان زن
بهترین مانگا ها با قهرمان زن

خانواده کالیوپه روستیکل یکی یکی در حال از دست دادن جان خود هستند. درست زمانی که او تمام امید خود را از دست داده بود، یک زن مرموز به کالیوپ فرصتی دوباره برای زندگی می‌دهد. او نمی‌دانست که این فرصت به معنای واقعی کلمه از بدو تولد شروع می‌شود.

کالیوپ که اکنون به عنوان یک بزرگسال در بدن یک نوزاد گیر کرده است، باید توطئه پشت مرگ خانواده‌اش را کشف کند و از خاطرات گذشته خود برای تغییر آینده استفاده کند. او باید همه این کارها را در حالی که یاد می‌گیرد چگونه راه برود و صحبت کند انجام بدهد.

Nana

بهترین مانگا ها با قهرمان زن
بهترین مانگا ها با قهرمان زن

عنوان نانا به دو دختر همنام اشاره دارد که برای تحقق رویاهای خود به سمت توکیو می‌روند. در حالی که نانا کوماتسو برای همراهی با همسالان دانشگاهی خود به این شهر بزرگ می‌رود، نانا اوساکی یک پانک-راک می‌باشد که امیدوار است به حرفه موسیقی خود ادامه دهد. مسیرهای آنها در قطاری به توکیو تلاقی می‌کند و در نهایت آنها با یکدیگر هم‌اتاقی می‌شوند. زندگی حرفه‌ای و عاشقانه آنها داستان این مانگا را گسترش می‌دهد.

چه مشکلات دخترانه باشد و چه روزهای بد در مدرسه، هر دو دختر آنجا هستند تا یکدیگر را آرام کنند. نانا تلاش نمی‌کند معنای خاصی داشته باشد و فقط زندگی روزانه و تلاش‌های دو نانا را نشان می‌دهد. برای خوانندگانی که به دنبال داستانی درباره دو دوست خوب هستند، نانا یک انتخاب عالی است. نانا یکی از برترین مانگا ها با قهرمان زن می‌باشد.

Fruits Basket

بهترین مانگا ها با قهرمان زن
بهترین مانگا ها با قهرمان زن

سبد میوه یکی دیگر از مجموعه کتاب‌های معروف این لیست است که حول محور خانواده‌ای ماوراءطبیعی می‌چرخد که نفرین شده‌اند تا زمانی که در آغوش جنس مخالف قرار می‌گیرند به یک حیوان تبدیل شوند. توهرو شخصیت اصلی این داستان است و در نهایت با این خانواده زندگی می‌کند.

سبد میوه داستان این خانواده غم انگیز و توهرو را دنبال می‌کند. پس از مدتی توهرو عاشق مردی به نام کیو می‌شود. توهرو در طول داستان بیشتر و بیشتر با نفرین این خانواده آشنا می‌شود اما هرگز امید خود را برای شکستن نفرین آنها از دست نمی‌دهد.

The Emperor’s Daughter

بهترین مانگا ها با قهرمان زن
بهترین مانگا ها با قهرمان زن

Ariadna Lerg Illestri Pre Agrigent یک کودک معمولی نیست. او شاهزاده خانم یک امپراتوری است. او نه تنها اصلا گریه نمی‌کند، بلکه با خاطرات زندگی قبلی‌اش به دنیا آمده است. چیزی که این داستان را بسیار متفاوت می‌کند این است که پدر او همیشه در تلاش برای کشتن دختر خود می‌باشد.

ریا که فرصتی برای شروع دوباره دارد اما با یک ظالم دیوانه به عنوان پدرش نفرین شده است، باید در هرج و مرج در یک قصر بزرگ زندگی کند. قصری که سرشار از صیغه‌های مغرور، جشن‌های تولد باشکوه، قاتلان و اتفاقات عجیب و غریب است.

Ouran High School Host Club

بهترین مانگا ها با قهرمان زن
بهترین مانگا با شخصیت اصلی زن

“کلوپ میزبان دبیرستان اوران” با نگاهی طنزآمیز به رام‌کام و کمدی‌های دبیرستانی، حول محور دانش آموز بورسیه هاروهی فوجیوکا می‌چرخد که به تازگی به مدرسه دیگری منتقل شده است. او که توسط همکلاسی‌های خود با یک پسر اشتباه گرفته شده است، در نهایت به یک کلوپ میزبان برخورد می‌کند.

این کلوپ شامل چند تن از پسران مدرسه است که در ازای دریافت پول از دختران مدرسه پذیرایی می‌کنند. از آنجایی که هاروحی ناخواسته بخشی از کارکنان مرد می‌شود، موقعیت‌های کمدی زیادی به وجود می‌آید که تماشای آن بسیار جذاب است. دوستان او می‌دانند که او در واقع یک دختر است، اما آنها وقت خود را صرف تلاش برای نزدیک شدن به او می‌کنند.

Danganronpa

بهترین مانگا ها با قهرمان زن
بهترین مانگا با قهرمان زن

Danganronpa خوانندگان را به وسط دنیایی می‌اندازد که به سمت ناامیدی رفته است. در جلد اول مانگا، کارآگاه جوانی به نام کیریگیری معرفی می‌شود که قتل‌های اطرافش را به راحتی انجام می‌دهد. کیریگیری یکی از تنها دلایلی می‌باشد که کلاس اول قادر به زنده ماندن است و بخش مهمی از مبارزه با ناامیدی می‌باشد. کیریگیری به لطف مهارت‌های کارآگاهی خود احتمالاً حیاتی‌ترین شخصیت در کل مجموعه است.

The Promised Neverland

بهترین مانگا ها با قهرمان زن
بهترین مانگا ها با شخصیت اصلی زن

این انیمه داستان یتیمان خانه گریس فیلد را نمایش می‌دهد که تلاش می‌کنند تا با مبارزه با موجودات آدم‌خوار زنده بمانند. در شرایطی که شانس‌ها به‌طور باورنکردنی در برابر آنها انباشته شده است، آنها در تلاش هستند تا از یتیم‌خانه خود فرار کنند تا بتوانند بدون نگرانی به زندگی خود ادامه دهند.

یکی از اولین شخصیت‌هایی که حقیقت را در مورد گریس فیلد کشف کرد، شخصیت اصلی داستان، اِما بود. او خیلی سریع تصمیم می‌گیرد که همه چیز نمی‌تواند همانطور که هست باقی بماند و باید برای نجات همه بچه‌ها اقدام کند. علیرغم اینکه اِما سن کمی دارد، در موقعیت‌های بقا سریع و فوق‌العاده باهوش است.

Kakegurui

بهترین مانگا ها با قهرمان زن
بهترین مانگا هایی که شخصیت اصلی آن زن است

Kakegurui کمی رویکرد متفاوتی را اتخاذ می‌کند زیرا شخصیت اصلی نه خوب است و نه بد. تمرکز این مانگا بر روی یومکو، دختر جوانی است که کاملاً وسواس زیادی در قمار دارد تا جایی که زندگی خود را به خطر می‌اندازد. همین باعث شده است تا او خود را در موقعیت‌های بسیار خطرناکی بگذارد. برای مثال، او یک بار بازی رولت روسی را با شخصیتی دیگر بازی می‌کند.

یومکو فوق‌العاده قوی است و اراده‌ای دارد نمی‌توان آن را شکست. او در هر موقعیت حساسی که قرار می‌گیرد، همیشه آرام است و با برنامه‌ریزی پیروز می‌شود. حتی به نظر می‌رسد که یومکو قلب مهربانی دارد زیرا پسری که مدرسه را در ابتدای مانگا به او نشان می‌داد را از یک بدهی هنگفت نجات داد. بسیاری باور دارند که Kakegurui بهترین مانگا با شخصیت اصلی زن است.

Saint Tail

بهترین مانگا با شخصیت اصلی زن
برترین مانگا ها با قهرمان زن

Saint Tail یک مانگا بسیار قدیمی است که ماجراجویی دختری به نام میمی را دنبال می‌کند که در طول شب تبدیل به یک دزد می‌شود. با این حال، میمی دزد عادی شما نیست، زیرا او اقلام گرانبهایی را که دزدیده شده‌اند را می‌دزدد و آنها را به صاحبشان برمی‌گرداند.

میمی همچنین به پلیس کمک می‌کند تا جنایتکاران را دستگیر کنند. برای انجام این کار، او توسط دوستش دستگیر می‌شود تا بتواند اطلاعات دزدی بعدی خود را به پلیس بدهد. بسیاری از طرفداران مانگا قانع شده‌اند که مانگای Saint Tail بهترین مانگا با قهرمان زن است.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین مانگا ها با قهرمان زن سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


4 thoughts on “بهترین مانگا ها با شخصیت اصلی زن ؛ 12 مانگای جذاب با قهرمان زن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *