12 تا از محبوب ترین مانهواهای عاشقانه که باید قبل از مرگ بخوانید!

پیدا کردن مانهواهای جذاب عاشقانه می‌تواند برای بسیاری مقداری دشوار باشد. با فیگار بمانید تا با بهترین مانهواهای عاشقانه آشنا شوید.

مانهواهای محبوب عاشقانه قلب طرفداران عاشق سرگرمی‌های ژاپنی مانند انیمه و مانگا را مجذوب خود کرده است. با توجه به اینکه اکثر مانهواها دارای نقش‌های اصلی زن توانمندتری نسبت به مانگا هستند، برخی از طرفداران مانگا به روی آوردن به کمیک‌های کره جنوبی عاشقانه عادت کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

500 تا از بهترین انیمه های جهان [بر اساس دسته بندی ژانر]

بهترین مانهواهای عاشقانه

معرفی 10 داستان جذاب رمانتیک

شما می‌توانید فهرست بهترین مانهواهای عاشقانه را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین مانهواهای عاشقانه
بهترین مانهواهای عاشقانه

صرف نظر از اینکه خوانندگان از چه نوع داستان‌های عاشقانه‌ای لذت می‌برند، هر کسی می‌تواند از داستان‌هایی که در سراسر مانهواهای عاشقانه یافت می‌شود، قدردانی کند. چه یک شاهزاده خانم از یک کشور خارجی که از بوسه عشق واقعی خود از خواب بیدار می‌شود یا یک زن تیز زبان که برای انتقام از قاتل خود تناسخ پیدا می‌کند، مانهوای عاشقانه دارای داستان‌های بسار جذابی می‌باشند. پس اگر می‌خواهید با برترین مانهواهای عاشقانه آشنا شوید، در این نوشتار با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین مانهواها با ژانر عاشقانه بپردازیم.

The Maid And The Vampire

بهترین مانهواهای عاشقانه
بهترین مانهواهای عاشقانه

خدمتکار و خون آشام توسط سون لی و یوجونگ جو نوشته شده و توسط دولچه یی تصویرگری شده است. این مانهوا عاشقانه درباره یک خون آشام و خدمتکارش می‌باشد، اما از کلیشه‌های عادی کاملا فاصله می‌گیرد. پس از اینکه آرئوم به دلیل یک تصادف رانندگی به سولترا فرستاده می‌شود، او را با یک خون آشام اشتباه می‌گیرند.

با این حال، آرئوم به یک و تنها خون آشام در سولترا، دوک میلارد تراویس فروخته شد و او قول داد که به عنوان ارباب خود به او خدمت کند. علیرغم داستان ارباب و خدمتکار، این مانهوا یکی از جذاب‌ترین مانهواهای موجود در جهان است که سرشار از صحنه‌های کمدی و رمانتیک می‌باشد.

My ID Is Gangnam Beauty

بهترین مانهواهای عاشقانه
بهترین مانهواهای عاشقانه

اگر طرفداران مانهوا به دنبال یک مانهوا عاشقانه خوب با نظرات اجتماعی عالی هستند، باید My ID Is Gangnam Beauty را بخوانند. این مانهوا یک دانشجوی کالج به نام میرا را دنبال می‌کند که برای فرار از قلدرهای خود چندین دوره جراحی زیبایی انجام داده است، اما او هنوز توسط همسالانش به دلیل داشتن چنین صورت پلاستیکی مورد تمسخر قرار می‌گیرد.

The Evil Lady’s Hero

بهترین مانهواهای عاشقانه
بهترین مانهواهای عاشقانه

قهرمان بانوی شیطانی توسط لی هوران نوشته شده و توسط R تصویرسازی شده است. برای طرفدارانی که به دنبال یک مانهوا ایسکای جدید هستند، این مانهوا یک نمونه کاملا عالی است. قهرمان داستان این مانهوا خود را به عنوان شرور در یک رمان عاشقانه تجسم می‌کند.

شرور اصلی، یونیفر ماگنولیا، عاشق نقش اول مرد، ایشید بود و به بهترین دوستش، رائل کانیا، حسادت می‌کرد. شاهزاده این داستان، کاسیان، در نهایت یونیفر را کشت. یونیفر برای جلوگیری از سرنوشت بی‌رحمانه خود تصمیم می‌گیرد از شخصیت‌های اصلی دوری کند. وقتی او با ایشید یک شب می‌نشیند، رشته‌های سرنوشت شروع به پیچ و تاب می‌کند و در هم می‌پیچد.

Something About Us

بهترین مانهواهای عاشقانه
بهترین مانهواهای عاشقانه

چیزی درباره ما توسط لی یون جی نوشته و تصویرسازی شده است. برای بسیاری از کلیشه‌های ژانر عاشقانه آماده شوید زیرا این مانهوا دارای عشق‌های دوران کودکی است. داستان این مانهوا دو دوست دوران کودکی را دنبال می‌کند که اکنون در دانشگاه هستند. دا گایونگ و هان ووجین اغلب با یک زوج اشتباه گرفته می‌شوند.

اگرچه دیگران آنها را به عنوان یک زوج می‌بینند، آن دو خود را به عنوان دو دوست صمیمی می‌دانند. از آنجا که رابطه آنها مرز بین دوستان و عاشقان را محو می‌کند، آنها نمی‌دانند چگونه آن را برای خود یا دیگران توصیف کنند. در پایان، رابطه آنها بسیار پیچیده‌تر می‌شود. حضور مانهوا Something About Us در فهرست بهترین مانهواهای رمانتیک یک اولویت برای ما بود.

Love Alarm

بهترین مانهواهای عاشقانه
بهترین مانهواهای عاشقانه

Love Alarm اثر Kye-young Chon یک دختر دبیرستانی به نام جوجو را دنبال می‌کند که زمانی را به یاد می‌آورد که یک برنامه جدید دنیا را در برگرفت. اگرچه در ابتدا دلچسب به نظر می رسد، اما در نگاهی به گذشته، ایده اپلیکیشنی که بتواند قلب افراد را تشخیص دهد، یک مفهوم کاملاً دیستوپیایی است.

A Tender Heart : The Story Of How I Became A Duke’s Maid

بهترین مانهواهای عاشقانه
بهترین مانهواهای عاشقانه

A Tender Heart: The Story of How I Became a Duke’s Maid توسط Jooara نوشته شده و توسط Roha تصویرگری شده است. این مانهوا یک داستان عاشقانه دیگر می‌باشد که در آن نقش اصلی زن به دنیای یک رمان منتقل می‌شود، اما این بار با پیچ و تاب‌های سرگرم‌کننده.

در داستان اصلی این رمان، لیاندرو یک شخصیت فرعی است که به دلیل نفرینی که باعث شد خانواده‌اش او را طرد کنند، دچار تنهایی شده است. اما اولینا، یک خواننده مهربان، به عنوان خدمتکار او وارد رمان می‌شود و تصمیم می‌گیرد نقش خود را تغییر دهد. او ممکن است کسی باشد که لیاندرو را از نفرین تنهایی‌اش نجات دهد.

The Baby Isn’t Yours

بهترین مانهواهای عاشقانه
بهترین مانهواهای عاشقانه

بچه مال تو نیست توسط آرنگدری نوشته شده و توسط SIN تصویرسازی شده است. این مانهوا شات تبلیغاتی برای تبلیغ رمانی به همین نام می‌باشد. داستان بچه مال تو نیست درباره کالیا، فرمانده و قهرمان مشهوری است که به جنگ گذشته پایان داد.

او پس از صحبت با بهترین دوستش سایمون ترون، متوجه می‌شود که او باردار است. او تصمیم می گیرد بازنشسته شود و در حالی که سایمون دور است خانه خود را ترک می‌کند تا حقیقت را از ترس اینکه آرزوی داشتن فرزند را ندارد پنهان کند. با این حال، سایمون در واقع عاشق او است و او ناامیدانه شروع به جستجوی کالیا می‌کند.

You At First Sight

بهترین مانهواهای عاشقانه
بهترین مانهواهای عاشقانه

You at First Sight توسط Icchae نوشته و تصویرسازی شده است. این یک مانهوا Slice Of Life عاشقانه با پیچ و تاب از رمز و راز است. این مانهوا دو فصل دارد، بنابراین پس از اتمام فصل اول، مطالب زیادی برای خواندن وجود دارد. در این داستان، یچان می‌تواند افکار درونی یک فرد را به جای چهره او ببیند، که باعث می‌شود او نتواند به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کند.

اما وقتی او می‌تواند چهره پسری را بدون شنیدن افکار او ببیند، علاقه‌اش برانگیخته می‌شود. در طول داستان، یچان به این پسر مرموز نزدیکتر می‌شود و می‌یابد که چرا یچان می‌تواند چهره او را ببیند. You at First Sight یکی از بهترین مانهواها با ژانر عاشقانه است.

Whale Star

بهترین مانهواهای عاشقانه
بهترین مانهوا عاشقانه

ستاره نهنگ توسط Na Yun Hui نوشته و تصویرسازی شده است. این یک مانهوا عاشقانه تاریخی برای طرفدارانی می‌باشد که به دنبال یک داستان عاشقانه بالغ‌تر هستند. داستان این مانهوا در سال 1926 اتفاق می‌افتد، زمانی که کره در آن زمان چوسون نام داشت، توسط ژاپن اداره می‌شد. سوآ 17 ساله که به عنوان خدمتکار برای یک همکار ژاپنی کار می‌کند که با یک فرد مجروح به نام Eui-hyeon ملاقات می‌کند.

پس از اینکه او را به سلامت بازگرداند، سوآ عاشق او می‌شود و او داستان پری دریایی کوچک را برای او تعریف می‌کند. به طور تصادفی برای این دو، معلوم می‌شود که داستان عشق آنها شبیه به این داستان غم انگیز و پیچیده است. بسیاری باور دارند Whale Star یکی از بهترین مانهواهای رمانتیک می‌باشد.

This Girl Is A Little Wild

بهترین مانهواهای عاشقانه
بهترین مانهواهای رمانتیک

This Girl is a Little Wild توسط 303 Planet نوشته شده و توسط Coyo تصویرگری شده است. طرفدارانی که به دنبال یک داستان عاشقانه کوتاه و شیرین با یک بازیگر زن قوی هستند، قطعا از این مانهوا لذت خواهند برد. پس از اینکه سر رول، کاپیتان شوالیه‌های مقدس، شاه شیطان‌ها را شکست می‌دهد، او از آخرین قدرت خود استفاده می‌کند تا رول را به یک زن ضعیف تبدیل کند.

چیزی که شاه شیطان‌ها نمی‌دانست این است که او قبلاً یک زن بود و هویت خود را پنهان می‌کرد. با این حال، وقتی سر رول روح خود را با سیلا افریا عوض می‌کند، باید هویت خود را با نامزد شدن با کاپیتان یک گروه ویژه و ایفای نقش به عنوان نامزد او ثابت کند. اتفاقاتی که در این مانهوا جذاب می‌افتد بسیار سرگرم‌کننده است.

What’s Wrong With Secretary Kim

بهترین مانهواهای عاشقانه
بهترین مانهواها با ژانر عاشقانه

What’s Wrong With Secretary Kim توسط جئونگ گیونگ یون نوشته شده و کیم میونگمی آن را به تصویر کشیده است. این مانهوا بر اساس رمانی به همین نام در سال 2013 ساخته شده است. این سریال آنقدر محبوب بود که یک منهوا و همچنین یک درام کره‌ای 16 قسمتی را تولید کرد که بین 6 ژوئن تا 26 جولای سال 2018 پخش شد.

وقتی میسو، منشی افسانه‌ای معاون خودشیفته لی یانگ جون، می‌خواهد پس از 9 سال از شرکت خود استعفا دهد، مشکلاتی بین آن‌ها به وجود می‌آید که او شروع به ایجاد احساسات برای میسو می‌کند و تلاش می‌کند او را از ترک شرکت باز دارد. این مانهوا برای طرفداران کمدی‌های رمانتیک محل کار مانند Wotakoi: Love Is Hard For Otaku عالی است.

Light & Shadow

بهترین مانهواهای عاشقانه
برترین مانهواهای عاشقانه

نور و سایه توسط ریو هیانگ نوشته شده و توسط هی وون تصویرگری شده است. این مانهوا جذاب بر اساس رمانی به همین نام ساخته شده است. وقتی ادنا، یک خدمتکار قوی و در عین حال حقیر به جای دختر نجیبی، با دوک الی ازدواج می‌کند، همه چیز پیچیده می‌شود.

به نظر می‌رسد که هر کدام از دیگری رازهایی را پنهان می‌کنند که اگر بخواهند بیرون بریزند، پادشاهی را بر سر می‌اندازد. این دو ممکن است بتوانند بدون کشتن یکدیگر عاشق هم شوند، اما اختلافات آنها ممکن است برای هر دوی آنها بسیار زیاد باشد. بسیاری از طرفداران مانهوا باور دارند که مانهوا Light & Shadow بهترین مانهوا عاشقانه است.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین مانهواهای عاشقانه سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.7 thoughts on “12 تا از محبوب ترین مانهواهای عاشقانه که باید قبل از مرگ بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *