بازی The Division: Heartland : عنوان جدید رایگان یوبیسافت معرفی شد

یوبیسافت بازی The Division: Heartland را که قرار است یک بازی رایگان باشد و در دنیا Tom Clancy  اتفاق بیفتد را به تازگی معرفی کرده است. در ادامه این مطلب با تمام اطلاعاتی که از بازی The Division: Heartland به دست آمده است با ما همراه باشید.

بازی جدید The Division: Heartland  از سری بازی های Division است که در دنیای Tom Clancy  اتفاق می افتد و گفتنی است استودیو Red Storm Entertainment که نخستین سازنده این سری بازی ها است این بازی را توسعه داده است.

این بازی قرار است یک بازی مجزا از سایر بازی های Division باشد و در بازه سال های 2021 و 2022 برای پلتفرم های PlayStation، Xbox و PC منتشر شود.

اما اطلاعات کمی درباره این بازی به غیر آنچه گفته شد ارائه شده است و سبک و ژانر آن فعلاً مبهم و نامشخص است.

تنها چیزی که به طور قطع مشخص است این است که این بازی رایگان خواهد بود.

بازی The Division: Heartland : اطلاعات موجود از این بازی

عنوان جدید رایگان یوبیسافت معرفی شد

لیست مطالبی که در ادامه مطلب معرفی بازی The Division: Heartland مشاهده خواهید نمود:

  • اطلاعات موجود از این بازی
  • کلام آخر
بازی: The Division: Heartland عنوان جدید رایگان یوبیسافت معرفی شد
بازی The Division: Heartland عنوان جدید رایگان یوبیسافت معرفی شد

اطلاعات درباره این بازی بسیار محدود و ناچیز است و یوبیسافت درباره این بازی فقط به انتشار مطلب کوتاهی بسنده کرده است که خلاصه آن اینگونه است:

یک بازی با یک پرسپکتیو کاملا جدید که در مکانی با قالبی کاملا جدید صورت می­گیرد.

حال اینکه منظور این کمپانی از این مطلب چیست، سوالی است که به جواب آن درآینده و با انتشار اخبار جدید در رابطه با این بازی دست خواهیم یافت.


بیشتر بخوانید:

تصاویر جدیدی از Battlefield 6 فاش شد

آپدیت جدید Apex Legends


نسخه اصلی و اول Division در شهر نیویورک و نسخه بعدی آن در شهر واشینگتن دی سی اتفاق افتاد و به نظر می رسد که نسخه بعدی یعنی Heartland قرار است در مکانی در وسط کشور ایالات متحده آمریکا صورت بگیرد.

نسخه Early Access این بازی در آینده نزدیک ارائه خواهد شد و پلیرها برای دسترسی به این نسخه باید در سایت یوبیسافت پیش ثبت نام کنند.

یوبیسافت با توسعه این بازی و بازی دیگری از سری Division برای پلتفرم موبایل سعی بر جذب مخاطب بیشتر برای این سری بازی ها دارد.

 کلام آخر ؛ بازی The Division: Heartland

با اینکه اطلاعات درباره این بازی محدود است، ما بی صبرانه و با خوش بینی منتظر اخبار و اطلاعات جدید از این بازی هستیم چراکه سری بازی های Tom Clancy از بازی های با کیفیت دنیای بازی شوتر محسوب می­شوند و هر عنوانی از این سری بازی ها طرفداران این سبک از بازی ها را به وجد می آورد.

نظر شما در خصوص بازی The Division: Heartland چیست؟ نظرات خود را با ما و سایت فیگار در بخش کامنت ها در میان بگذارید.


بیشتر بخوانید:

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *