بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر که باید تجربه کرد

تجربه شمشیرزنی و مبارزه بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر در سبک ژاپنی و اکشن، برای اطلاع از رفتار و انواع آنها در ادامه با فیگار همراه باشید.
سامورایی ها شخصیتی فداکار و وفادار هستند؛ و شجاعت آنها هم در صنعت بازی سازی هم در فیلم و سریال قابل تقدیر بود. البته در زمان های گذشته نیز رسم و رسومات سامورایی ها و سلاح های آنها بسیار جذاب بوده. سامورایی ها به قدری در جنگ و خونریزی مهارت دارند که هر جنگجویی توان مقابله با حتی یک تن از انها را ندارد.

بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر

جنگ و اصالت شمشیر زنی سامورایی ها مربوط به قرن 10 در ژاپن می‌باشد. بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر نیز برگرفته از فرهنگ غنی سامورایی می‌باشد. در ادامه تعدادی از بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر را برای شما معرفی خواهیم کرد.

1.Sekiro: Shadows Die Twice

بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر
بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر

جنیچیرو شخصیت بازی shadows die twice می‌باشدکه یک سامورایی حرفه ای و قدرتمند است. جنیچیرو در مبارزه به قدری مهارت دارد که هر کسی توانایی مقابل با آن را ندارد و در بیشتر مواقع پیروز میدان است. اما دشمنان او بسیار قوی و قدرتمند می‌باشد و حتی ممکن است زمان بازی با این قهرمان شما شکست بخورید. پیروزی در میدان نبرد و استفاده از مهارت های جنیچیرو بستگی به مهارت بازیکن نیز دارد. یعنی بازیکن با مهارتی که از خود نشان می دهد می تواند قدرت واقعی جنیچیرو را به تصویر بکشد.
ماموریت جنیچیرو در بازی به حدی ساده است. او برای نجات افراد قبیله اش به دنبال لرد جوان و گرفتن نسل خونی جاودان اش برای نجات قبیله می‌باشد. بادیگارد لرد در این بازی به نام young lord’s wolf نقشه های جنیچیرو را متوقف می‌کند اما جنیچیرو دست از تلاش بر نمی دارد و برای آنها یک تهدید بزرگ به حساب می‌آید.

2. (For Honor)

بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر
بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر

سامورایی که در این بازی وجود دارند فقط محدود به یک شخصیت نیستند. در این بازی گروهی سامورایی وجود دارد که هر کدام از آنها داری ویژگی و سبکی متفاوت می باشد. هر کدام از آنها اسکیل ها و مهارت های خاص خود را دارند که این ویژگی می‌تواند بازی را از حالت یکنواختی خارج کند و مخاطب را سرگرم نگه دارد.
روش این بازی به سبک قاتل های بی سروصدا و سریع هستند که دشمنان خود را به قتل می رسانند. و سبک دیگر سامورایی در این بازی شوگوکی نام دارند که گروهی مخرب هستند و می‌توانند آسیب های زیادی را وارد کنند. اگر به دنبال سبکی متفاوت از بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر هستید پیشنهاد می شود این بازی را از دست ندهید.

3.(Soulcalibur)

بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر
بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر

میتسورگی که یکی از پایه‌های اصلی بازی‌های Soulcalibur است و قهرمان نیرومند این بازی فرنچایز می‌باشد. در این بازی شما باید قهرمان خود را مرحله به مرحله قوی کنید. شخصیت بازی در این داستان دنبال دشمنان قوی و نیرومند است اما با اینکه آنها را شکست می دهد ناراضی است و دنبال دشمنان قوی تر می‌باشد که این داستان بازی را جذاب تر می‌کند.
اخلاق و رفتار شخصیت این بازی در هر دو خط زمانی بازی خوش رفتاری را منعکس می‌کند. قهرمان بازی مانند یکی از صفات سامورایی ها به مرگ شرافتمندانه معتقد می باشد و قدرت اصلی که دارد را پنهان می‌کند. این ویژگی های درست و سامورایی قهرمان بازی باعث شده لشکری متشکل از طرفداران محبوب حاضر هستند جان خود را برای میتسورگی فدا کنند.

4.Guilty Gear

بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر
بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر

داستان این بازی بسیار غمگین می‌باشد. شخصیت بازی بایکن سامورایی سرگردان در guilty gear که به اجبار مرگ خانواده اش را به چشم دید. سراسر وجود این شخصیت را خشم و انتقام فرا می‌‌گیرد؛ با اینکه از عواقب و نتیجه بعد از انتقام و قتل مطلع بود اما خشم او خاموش نشد.
در مسیر انتقام در بازی guilty gear بایکن روز به روز پیشرفت می‌کند و مهارت های خود را افزایش می دهد. او طی مسیر دوستانی پیدا می‌کند اما عدالتی که برای دشمنان خود به خاطر خانواده در نظر گرفته فراموش نمی‌کند. او هیچ وقت مرگ خانواده اش را فراموش نمی کند اما این قدرت انتقام می تواند باعث ایجاد قدرت های دیگر در بایکن شود. این بازی بین دسته های محبوب بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر می‌باشد.

5.(Nioh)

بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر
بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر

شخصیت این بازی ویلیام آدامز؛ دریانوردی انگلیسی بعد از اینکه کشتی او در دریا غرق می‌شود؛ تصمیم به سفر به سمت نیو در ژاپن می کند؛ در آنجا مهارت های کسب می کند که تبدیل به سامورایی می‌شود.
این شخصیت عزت نفس بالایی دارد و در زمان مبارزه با دشمنان هیچ ترسی ندارد و اطمینان خاطر به مبارزه ادامه می دهد. خط داستانی بازی و روند بازی باعث می‌شود که این شخصیت ارزش های مثبت انسانی را یاد بگیرد و به سامورایی شرافتمند تبدیل شود که این مورد می تواند بسیار ارزشمند باشد.

6.The Great Ace Attorney Chronicles

بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر
بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر

ریونوسکه ناروهودو شخصیت اصلی داستان این بازی که آموزه های خود را مدیون بهترین دوست خود کازوما می‌داند. کازوما کاتانا کار حرفه ای شخصیت سامورایی است که در مبارزات خود بسیار خونسرد می‌باشد و از خلق و خوی سامورایی پیروی می‌کند. شخصیت کازوما در این داستان بسیار شوخ و محبوب است.
خط داستانی این بازی دانش آموزی است که فرصت تحصیلی خارج از کشور برای او فراهم می‌شود. کازوما برای دفاع از ریونوکسه؛ همه چیز خود را فدا می‌کند ریونوسکه با اینکه موفق به قبولی تحصیل در خارج از کشور شده بود آنها را نادیده می‌گیرد و به دنبال اثبات بی گناهی دوست خود قدم می‌گذارد. اما متاسفانه به کشتن مربی خود و قتل عادت می‌کند و این خلق و خو در او تا مدت طولانی باقی می‌ماند.

7.Way Of The Samurai 4

بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر
بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر

در این بازی سامورایی شما شخصیتی متفاوت دارد، می تواند کارهای مختلف و متفاوتی را انجام بدهد. کنترل قهرمان کمی دشوار به نظر می رسد اما بی شک این بازی تجربه ی فوق العاده ای را برای شما به ارمغان می‌آورد.
داستان بازی در شهری تخیلی به نام آمیهاما می گذرد که شخصیت و قهرمان این بازی خود را در شلوغی جنگ های سیاسی و اجتماعی پیدا می‌کند. کارها و انتخاب هایی که در طول مسیر بازی انجام می‌دهید تاثیر مستقیمی در تغییر داستان بازی خواهد گذاشت. با انواع سبک ها روش های مختلف سامورایی مهارت این قهرمان در مسیر بازی نمایان خواهد شد.

8.Ryū Ga Gotoku Ishin

بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر
بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر

شخصیت اصلی بازی شباهت بسیار زیادی به یاکوزا دارد. این شخصیت سامورایی بسیار متفاوت است در حالی که شخصیت های داستان های دیگر تقریبا شبیه هم هستند و از قوانین سامورایی پیروی می‌کنند. در واقعا این بازی به بازی کنان شانس تجربه ی کازوما کیریو را می‌دهد در تاریخ ژاپن را می دهد که برای را برای مخاطب جذاب می‌کند.
درست است که شخصیت این بازی شباهت زیادی به یاکوزا دارد اما ویژگی های منحصر به فرد قهرمان بازی این گیم را از حالتی کپی پیست خارج می‌کند و کمی بازی را متفاوت و مستقل می‌کند. بعد از اینکه شخصیت بازی بعد از مرگ مربی خود از لحاظ روحی ضعیف می‌شود به شهر دیگری به نام کیوتو می‌رود. با ساخت هویتی جدید در شهر جدید شروع به جستجوی واقعیت می‌کند. در نهایت این بازی بسیار داستان زیبا و جذابی به خصوص از تاریخ ژاپن در خود جای داده است. البته نکاتی راجب شرمساری این بازی در ژاپن به علت هیجان کم بازی در توضیحات این برای نوشته شده بود.

9.Onimusha

بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر
بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر

این بازی راجب شخصیتی به نام اونیموشا، سامانوسوکه آکچی، است که این بازی حرف های زیادی برای گفتن دارد. وقتی این بازی شروع می‌شود از نظر کلی حالات و رفتار او شبیه سامورایی نیست زیرا، بعد از اینکه پست خود را به عنوان یک سامورایی ترک می‌کنید و به رونین تبدیل می‌شود، از رفتار و آموزش ها و مهارت های فرد دیگری استفاده می‌کنند و به شخصیت دیگری تبدیل می‌شود. این ویژگی ها زمانی که یا دشمنان بسیار قوی خود مبارزه می کند به چشم می‌آید.
سامانوسو قهرمان بازی زمانی که به قدرتی به نام اونی دست پیدا می‌کند نیرومند می شود زیرا هر کسی نمی‌تواند به این قدرت بزرگ برسد. این شخصیت می‌خواهد درباره ی قدرتی که به آن رسیده است اطلاعاتی بیشتری کسب کند، ذهن کنجکاو روحیه مبارزه طلبی و…. بازی را بسیار گرم و هیجان انگیز می‌کند.

10.Ghost Of Tsushima

بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر
بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر

این بازی یک از شگفت انگیز بازی ها در تاریخ بازی سازی در سبک سامورایی می‌شود و اگر دنبال بازی سامورایی هستید حتما این بازی را انتخاب کنید.بی شک این بازی می تواند جزو بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر باشد. شخصیت این بازی ویژگی‌ های بارز یک سامورایی را مثل وفاداری حفظ می‌کند و بسیار سامورایی باهوش است و برای شکست دشمن بزرگ بسیار تمرکز می‌کند.
قهرمان اصلی این بازی جین است که هر کسی نمی‌تواند رفتار و شخصیت او را به سادگی شناسایی کند. در حدی که زمانی که سعی می‌کند خانواده و ارث میراث والدینش را نجات بدهد به مردم عادی و هر کسی که از او یاری می‌طلبید چشم پوشی نمی کرد. در حالی که با احساس گناه و نامزدی دست و پنجه نرم می کند اما این رفتار ها می‌تواند گاهی در تصمیماتی که می‌گیرد تاثیر بگذارد. جین برای هدفی که دارد تبدیل به شخصیتی کامل با نقص های مانند ناامیدی و.. است که این بازی را بسیار متفاوت و جذاب کرده.

اخبار بیشتر:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


One thought on “بهترین بازی های سامورایی برای کامپیوتر که باید تجربه کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *