آموزش ساخت اکانت در امانگ آس : رفع تمامی ایرادات احتمالی

در نوشتاری که مطالعه می‌کنید به آموزش ساخت اکانت در امانگ آس خواهیم پرداخت و هر آنچه که لازم است توضیح داده خواهد شد. با ما در فیگار همراه باشید.

بازی امانگ آس بازی است که پیشرفت چشم‌گیری از زمان انتشار آن در سال 2018 به خود دیده است و حال این بازی به یکی از موفق‌‌ترین بازی های مالتی پلیر در سال های اخیر تبدیل شده است و توانسته است خیل کثیری از افراد گیمر و بازیکنان کژوال را از آن پلیر‌بیس خود کند.

این بازی توسط استودیویی به نام Innersloth توسعه یافته و منتشر شده است و گیم‌پلی آن حس و حال بازی مافیا را به بازیکنان انتقال می‌دهد، اما شاید بتوان آن را پیچیده تر و حتی شاید شبیه اما با این حال متفاوت از بازی مافیا توصیف کرد.

هر طور هم که این بازی را توصیف کنیم، چیزی از فان و لذت بخش بودن بازی کردن آن نمی‌کاهد، پس چه خوب است که آن را نصب کرده، اکانت یا حساب کاریری در آن ایجاد کرده و شروع به بازی کردن آن کنیم تا از قافله افرادی که از بازی کردن این بازی ،الی الخصوص در جمعی دوستانه، لذت می‌برند، عقب نمانیم.

امانگ آس در سال ۲۰۲۰ به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های اندروید بدل گشت و جوایز متعددی نیز در طی این رویداد کسب کرد. اگر تا به حال آن را بازی نکرده اید، باید هر چه زودتر آن را امتحان کنید، پس بیاید قبل هر کاری یک اکانت برایتان بسازیم.

در این نوشتار تلاش به عمل آمده است تا هر آنچه برای ساخت اکانت امانگ آس لازم است آموزش داده شود، لذا با ما تا انتهای مطلب آموزش ساخت اکانت در امانگ آس در فیگار همراه باشید.

آموزش ساخت اکانت در امانگ آس

ساخت اکانت در Among Us و رفع تمامی ایرادات احتمالی

در ادامه فهرستی از مطالبی که در ادامه نوشتار آموزش ساخت اکانت در امانگ آس خواهید خواند، آورده شده است:

 • آموزش ساخت اکانت در امانگ آس
 • رفع ارور Disconnected From the Server
 • رفع ارور ورود به اکانت Among Us
 • رفع ارور GoogleAuthNoToke
 • رفع ارور NullContinuanceToken
 • رفع ارور MismatchedProductUserIDs
 • رفع ارور Infinite Loading Screen

پیش از هر چیزی باید این سوال را مطرح کرد که چرا باید اکانت یا حساب کاربری‌ای در بازی امانگ آس بسازیم؟

در پاسخ این سوال باید گفت:

ساخت اکانت در among us برخی از ویژگی‌های معروف به (Quality of Life) را در اختیار کاربران می‌دهد که به نوعی می‌توان آن را ویژگی هایی که تجربه شما از بازی را در طول مدتی که پلیر این بازی بهینه می‌کنند، معنی کرد.

این ویژگی ها عبارت اند از:

 • ساخت یک اکانت به بازیکنان امکان ریپورت کردن و گزارش پلیر هایی که رفتار ناشایست از خود بروز می‌دهند را می دهد. این مسئله می‌تواند در سالم نگه داشتن پلیربیس این بازی تأثیر بسزایی داشته باشد.
 • برای تغییر نامی که در بازی از شما نمایش داده می‌شود به یک اکانت نیاز دارید. اگر در این بازی اکانتی نداشته باشید نامی که از شما نمایش داده می‌شود رندوم و تصادفی خواهد بود.
 • با داشتن یک اکانت شما می توانید از قابلیت Free Chat که چت آزاد یا چتی که در آن شما قادر به تایپ کردن افکارتان هستید، استفاده نمایید. این در حالی است که در صورتی که اکانتی نداشته باشید، فقط قادر به استفاده از قابلیت Quick Chat یا چت سریع که شامل یک سری جملات از پیش تعیین شده می شود، استفاده نمایید.

گفتنی است، توسعه دهندگان این بازی قصد دارند قابلیت داشتن فرند لیست برای کسانی که اکانتی در این بازی دارند را مهیا کنند؛ همچنین باید گفت، متأسفانه در زمان نوشتن این نوشتار قابلیت لینک کردن اکانت هایتان به یکدیگر از پلتفرم های مختلف وجود ندارد و امیدواریم این مهم هر چه زودتر به جمع قابلیت های این بازی اضافه گردد.

با پاسخ به سوالی که مطرح شد و مزایایی که از داشتن یک حساب کاربری در امانگ آس شمرده شد، یقیناً لزوم داشتن یک اکانت برای تجربه‌ای بهتر و بهینه‌تر از این بازی جذاب بر همگان مشخص است؛ پس، بدون بیان جمله‌ای دیگر به بیان نحوه ساخت اکانت در بازی امانگ آس می‌پردازیم.


بیشتر بخوانید:

بهترین بازی های 2021

بهترین بازی های استراتژیک در سال 2021


ساخت اکانت در امانگ آس امری ساده است و با چند اقدام ساده این پروسه تکمیل می شود. این اقدامات به شرح زیر اند:

در منو اصلی بازی Among Us شما قادر به دیدن آیکون اکانت در سمت چپ این منو با نام “Account” هستید.

آیکون حساب کاربری در سمت چپ صفحه قرار دارد , آموزش ساخت اکانت امانگ آس
آیکون حساب کاربری در سمت چپ صفحه قرار دارد , آموزش ساخت اکانت امانگ آس

روی این آیکون کلیک کنید تا اطلاعات اکانت معلوم گردد.

پنجره مشخصات اکانت (Account Info) , آموزش ساخت اکانت امانگ آس
پنجره مشخصات اکانت (Account Info) , آموزش ساخت اکانت امانگ آس

پنجره جدیدی به نام “Account Info” باز خواهد شد، در سمت چپ این پنجره بر روی Tabای با نام “Sign In” کلیک کنید. با انجام این کار از شما پرسیده می‌شود که آیا تمایل دارید تا با استفاده از ایمیلی که با حساب Google Play شما لینک شده است، یک حساب کاربری‌ برای خود ایجاد کنید؟ هنگامی که این پاسخ مثبت به این سوال بدهید و آن را با فشردن دکمه “Ok” قبول کنید، حساب کاربری شما ایجاد خواهد شد.

گزینه پذیرش ساخت اکانت امانگ آس, آموزش ساخت اکانت امانگ آس
گزینه پذیرش ساخت اکانت امانگ آس, آموزش ساخت اکانت امانگ آس

با فشردن Tab (تب) Ok حساب کاربری شما ایجاد می‌شود و سپس می‌توانید نام کاربری خود را به نام دلخواه و مد نظرتان تغییر دهید.

پنجره ای که ساخت موفقیت آمیز اکانت را گزارش می‌کند, آموزش ساخت اکانت امانگ آس
پنجره ای که ساخت موفقیت آمیز اکانت را گزارش می‌کند, آموزش ساخت اکانت امانگ آس , رفع خطاهای امانگ آس

تبریک! حال شما با طی مراحل آموزش ساخت اکانت در امانگ آس حساب کاربری خود را در بازی امانگ آس ایجاد کرده اید و از این پس می توانید نام کاربری خود را به دلخواه تغییر دهید و از مزایایی که پیش تر از آن‌ها یاد شد بهره ببرید و صد البته همانند گذشته، به بازی کردن این بازی ادامه دهید.

بخاطر داشته باشید که داشته باشید که مزایای یاد شده فقط بخشی از مزایایی است که در حال حاضر برای شما در دسترس است و با آپدیت هایی که در آینده برای این بازی ارائه خواهد شد، مزایا و ویژگی های دیگری نیز برایتان فراهم خواهد گشت.


بیشتر بخوانید:

بهترین بازی های آفلاین 2021 ؛ با گرافیک بالا و حجم کم

بهترین بازی های جدید اندروید


در ادامه آموزش ساخت اکانت در امانگ آس به رفع خطای امانگ آس و مهمترین آن‌ها خواهیم پرداخت. ( آموزش Among Us )

رفع ارور Disconnected From the Server

صفحه دیسکانکت شدن از سرور، آموزش ساخت اکانت امانگ آس برای اندروید
صفحه دیسکانکت شدن از سرور، آموزش ساخت اکانت امانگ آس برای اندروید , رفع خطاهای امانگ آس

در سال 2018 ، به هنگام انتشار اولین نسخه از امانگ آس، توسعه دهندگان آمادگی دست و پنجه نرم کردن با چنین ترافیک عظیمی نبودند. در کمال تعجب، توسعه دهندگان هنوز هم در حال رسیدگی به ترافیک عظیمی اند که تعداد کاربران زیاد در این بازی منجر به ایجاد آن شده‌اند و به این دلیل است که کاربران هنگام بازی کردن امانگ آس با خطاهای قطع ارتباط از سرور روبرو هستند. در اینجا چند راه حل وجود آورده شده است که به رفع این مشکل کمک می کند.

1. سرور های را چک کنید

به هنگامی که به خاطر اختلالات سرور دیسکانکت می شوید اولین چیزی که باید چک کنید، کلیدی ترین عامل این اختلال یعنی سرور است. سرور های این بازی محدود اند و گاهاً هم با شمار بسیاری از بازیکنان پر و سرریز می‌شوند.

حال سوال اصلی این است که چگونه در دسترس بودن و یا عدم در دسترس بودن سرور ها را چک کنیم؟ توسعه دهنده این بازی یعنی Innersloth در حساب کاربری توییتر خود به طور مداوم اطلاعاتی در رابطه با وجود دسترسی یا عدم وجود دسترسی به سرور های این بازی را منتشر می کند.


بیشتر بخوانید:

بهترین بازی های نقش افرینی در سال 2021

بهترین بازی های 2 نفره ای 2021


پیشنهاد می‌شود گاهاً حساب توییتر این توسعه دهنده را چک کنید چرا که اگر سرور ها Down باشند عملاً چاره ای جز صبر کردن و مشغول شدن به امر دیگری وجود ندارد.

2. سرور و مکان سرور خود را تغییر دهید

اگر سرور ها برقرار اند و آپدیتی هم از Innersloth در کار نیست، شاید وقت آن است که سرور خود را تغییر دهید. در اکثر مواقع تغییر سرور می‌تواند کلید رهایی از مشکل دیسکانکت شدن به صورت تصادفی یا دیسکانکت شدن های مداوم باشد. برای تغییر سرور در امانگ آس باید:

 • بازی امانگ آس را در یکی از پلتفرم های مورد استفاده شما شامل PC، اندروید یا iOS باز کنید
 • بر روی دکمه آنلاین در منو اصلی کلیک کنید چرا که هدف ما آنلاین بازی کردن است
 • پس از انجام این کار شما قادر به دیدن گزینه هایی که آپشن های هوست، عمومی بودن یا خصوصی بودن سرورتان خواهید بود. در همان صفحه می‌توانید کره ای سبز رنگ را مشاهده کنید و این کره مکان سرورتان را نشان می دهد. مثلا آمریکای شمالی.
 • حال بر روی کره کلیک کنید و نزدیک‌ترین سرور را نسبت به خود انتخاب کنید تا از تجربه لگ در این بازی تا حد ممکن جلوگیری نمایید.
 • بر روی آپشن “Save Changes” کلیک کنید و سپس بازی را شروع کنید. شاید این عمل در حل مشکل Server Disconnected مؤثر باشد.

اگر تغییر سرور هم مشکل Server Disconnect را حل نکرد، شاید وقت آن است که بازی را ری استارت کنید. ( رفع خطاهای امانگ آس )

3. امانگ آس را ری استارت کنید.

در دنیای تکنولوژی و فناوری با تمام پیشرفت هایش محصولات دیجیتال و زیر مجموعه هایشان گاهاً به طرز خنده‌داری عمل می‌کنند که گویی علم را زیر سوال می‌برد و این امر به نوع خود جالب است؛ درست مثل بر سر تلویزیون کوبیدن و معجزه ای که در دریافت آنتن رخ می‌دهد! این قضیه در مورد امانگ آس نیز صادق است اما بسیار علمی‌تر، ملایم‌تر و بدون کوچک ترین خشونت.

اگر مشکل شما در دیسکانکت شدن همچنان ادامه دارد، بازی خود را ری استارت نمایید. برای انجام این امر در هر پلتفرم راهکار متناسب آن ارائه می‌شود.

برای ری استارت کردن امانگ آس در PC:

 • دکمه های Delete، کنترل (Ctrl) و آلت (Alt) را با هم و به طور همزمان بفشارید.
 • تسک منیجر (Task Manager) را انتخاب کرده، پروسه امانگ آس را یافته و انتخاب کرده و آن را با فشردن آیکون “End Task” تمام کنید
 • حال باری دیگر بازی را باز کنید و چک کنید و ببینید که آیا مشکل دیسکانکت شدن از سرور هنوز ادامه دارد یا خیر.

برای ری استارت کردن امانگ آس در گوشی های اندرویدی:

 • زبانه Multitasking یا Recent Apps که اکثراً شکلی مربع مانند دارد و با آن می‌توانید برنامه های خود را ببندید یا کنترل کنید را بفشارید.
 • اپلیکیشن بازی امانگ آس را با حرکت لمسی لازم برای بستن برنامه ها ببندید.
 • امانگ آس را پس بستن اپلیکیشن آن بازی دیگر لانچ کنید و چک کنید که آیا مشکل دیسکانکت شدن از سرور هنوز ادامه دارد یا خیر.

برای ری استارت کردن امانگ آس در گوشی های آیفون و پلتفرم iOS:

 • امانگ آس را با استفاده از صفحه Recent Apps و با حرکت لمسی لازم برای بستن اپلیکیشن ها ببندید
 • اپلیکیشن آمانگ آس را باری دیگر باز کنید
 • چک کنید و ببینید که آیا مشکل دیسکانکت شدن از سرور ادامه دار است.

ری استارت کردن بازی امانگ آس گاهاً می‌تواند همان چیزی باشد که برای حل مشکل مذکور نیاز دارید. اما اگر این عمل نیز مؤثر واقع نشد، شاید وقت آن است که خود دستگاهی که استفاده می‌کنید را ری استارت کنید

4. دستگاه خود را ری استارت نمایید

ری استارت کردن دستگاه اندرویدی یا iOS خود می‌تواند راهکاری برای حل مشکل دیسکانکت شدن از سرور امانگ آس باشد و در رفع خطای امانگ آس مؤثر باشد؛ مزیت دیگر این امر پاک کردن حافظه کش این بازی است که خود هم می‌تواند راه حلی برای این مشکل باشد.

5. از وجود اینترنت و قدرت کانکشن خود مطمئن شوید

برای اجرای هر بازی ویدیویی آنلاین، پارامتر هایی وجود دارند که میزان حداقل آن‌ها برای تداوم در اجرا این بازی ها بدون لگ یا حداقل بدون دیسکانکت شدن امری لازم است. سرعت دانلود و آپلود و صد البته پینگ شما از عوامل بسیار مؤثر در تجربه شما از گیم آنلاین است.

اگر کانکشن فعلی شما به قدری ضعیف است که نتواند بازی امانگ آس را بدون قطعی اجرا کند یا کانکشنتان به کلی قطع است، وقت آن رسیده که کانکشن خود را تغییر دهید اگر به ADSL و Wifi متصل هستید از اینترنت دیتا استفاده کنید و بالعکس. تغییر APN هم در اینترنت دیتا می‌تواند امری مؤثر در بهبود کانکشن شما باشید.

6. امانگ آس را آپدیت کنید

آپدیت نگه داشتن امانگ آس می‌تواند عاملی مهم در جلوگیری از دیسکانکت شدن یا تجربه هرگونه باگ در این بازی باشد؛ لذا، پیشنهاد می‌شود حتی الامکان این بازی را آپدیت نگه دارید و اگر هم آخرین آپدیت را بر روی دستگاه خود ندارید، فوراً آن را دانلود کنید تا بهترین ورژن ممکن این بازی را در دست داشته باشید و شاید این امر از دیسکانکت شدن مکرر در بازی امانگ آس جلوگیری کند و شاید به مشکلات جدید دامن بزند اما با این حال بهترین آپشن همیشه آپدیت نگه داشتن این بازی است.

رفع ارور ورود به اکانت Among Us

خدمه کشتی و ایمپاستر, آموزش ساخت اکانت امانگ آس برای اندروید
خدمه کشتی و شاید ایمپاستر, آموزش ساخت اکانت امانگ آس برای اندروید, آموزش ساخت اکانت در امانگ آس , رفع خطاهای امانگ آس

اگرچه امانگ آس آپدیت جدیدی منتشر کرده است، اما همچنان برخی از بازیکنان در ورود به اکانتشان به مشکل بر می‌خورند و متأسفانه این مشکل نیز حاصل آپدیت جدید است.در اصل، دلیل اصلی و کلیدی این امر ترافیک سنگین سرور این بازی است.

علاوه بر مشکلات آپدیت جدید، همواره بازیکنان جدید این بازی را نصب می‌کند که سعی می‌کنند در آن واحد از مکان های مختلف امانگ آس بازی کنند و این خود بر مشکلات قبلی افزوده است، در نوشتار نحوه ساخت اکانت امانگ آس تمام سعی خود را کرده‌ایم تا راه حلی مناسب برای مشکلاتی که مانع از تجربه این بازی لذت بخش می‌شوند ارائه نماییم.


بیشتر بخوانید:

بهترین بازی های کامپیوتری ایرانی 

دانلود بهترین بازی های آنلاین ایرانی اندروید


متأسفانه این مشکلات که ناشی از دلایل یاد شده اند راه حلی قطعی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ندارند ولی شما می‌توانید در صورت بروز مدام مشکل ورود به اکانتتان به عنوان میهمان به بازی کردن بپردازید و مزایای یاد شده را فعلا ندید بگیرید، اما خبر خوب این است که Innersloth این مشکلات و باگ ها را به رسمیت شناخته است و قول داده است در اسرع وقت آن ها را حل کند.

رفع ارور GoogleAuthNoToken

کازمتیک های جالب مانند انواع کلاه ها برای خدمه و ایمپاستر,خدمه کشتی و ایمپاستر, آموزش ساخت اکانت امانگ آس برای اندروید
کازمتیک های جالب، انواع کلاه ها برای خدمه و ایمپاستر, آموزش ساخت اکانت امانگ آس برای اندروید, رفع خطای GoogleAuthNoToken

در ابتدا، باید چند بار برای شروع بازی تلاش کنید. سپس، به حساب مهمان منتقل می‌شوید و می‌توانید حساب مهمان ایجاد کنید تا وارد لابی بازی شوید. در این صورت ارور یاد شده برطرف می گردد.

اما ممکن است ارور جدیدی مواجه شوید.ین ارور ممکن است هم در PC و هم در پلتفرم های موبایل ممکن است رخ دهد. در واقع امکان دارد سرورهای امانگ آس، اکانت شما را نشاسند و اروری مانند Guest account is okay را نشان دهد که در این صورت پیشنهاد می‌شود دستکاه خود را ری استارت کنید، سرور و مکان سرور خود را تغییر دهید تا هنگام ورود به لابی با اینگونه مشکلات مواجه نشوید.


بیشتر بخوانید:

بهترین بازی های موتور سواری 2021

بهترین و برترین کتاب های برگرفته از بازی های ویدیویی


این مشکل نیز به علت تقاضا و ترافیک زیاد برای بازی کردن این بازی است و امیدواریم استفاده از اکانت میهمان راه حل خوبی برای حل این مشکل موقت باشد. امیدواریم این راهکار ها در رفع خطای GoogleAuthNoToken مؤثر واقع شود

رفع ارور NullContinuanceToken

خدمه بازی امانگ آس, آموزش بازی امانگ آس برای اندروید
خدمه بازی امانگ آس, آموزش بازی ساخت اکانت امانگ آس برای اندروید , رفع خطاهای امانگ آس

این ارور، ارور است که ممکن است در کامپیوتر شما هنگام ورود به بازی نمایان شود. اگر پس از آپدیت آخر بازی امانگ آس در ورود به اکانت PC خود مشکل دارید باید روند مشابه ای را به آنچه پیش‌تر گفته شد پیش بگیرید تا این ارور را نیز خود را رفع کنید.


بیشتر بخوانید:

تیزر بتل پس سیزن ۶ کالاف دیوتی موبایل

بهترین بازی های ورزشی 2021 


این ارور ممکن است زمانی پدیدار شود که از نسخه‌های غیر رسمی و کرکی بازی استفاده کنید. اگر شما اکانت Steam داشته باشید،‌ در پلتفرم PC دچار مشکل نخواهید شد. ضمن اینکه می‌توانید از طریق Steam بازی امانگ آس را خریداری کنید، بلکه این پلتفرم آپدیت های مکرر توسعه دهندگان را برایتان مهیا می سازد و در رفع هرگونه باگ و مشکلی کمکتان می‌کند. راه حل خاص دیگری برای حل مشکل نسخه های کرکی وجود ندارد چرا که گاهاً بازی استفاده غیر قانونی از برخی بازیکنان را تشخیص داده و سعی بر جلوگیری از این امر می‌کند.

رفع ارور MismatchedProductUserlDs

خدمه بازی امانگ آس, آموزش بازی امانگ آس برای اندروید
خدمه بازی امانگ آس, آموزش بازی امانگ آس برای اندروید, آموزش Among Us, آموزش ساخت اکانت در امانگ آس

این ارور در صورت استفاده از چند اکانت درPC یا اکانت Steam یکسان پدیدار می‌گردد و مانند سایر ارور ها پیغام تلاش مجدد برای ورود به بازی بر روی اسکرین مشاهده می‌شود. برای رفع این ارور ابتدا مطمئن شوید که با چند حساب مختلف وارد یک پلتفرم نمی‌شوید چرا که درحال حاضر این بازی فقط ورود یک حساب را در آن واحد پشتیبانی می‌کند

در ادامه نوشتار آموزش ساخت اکانت در امانگ آس به رفع خطا امانگ آس که Infinite Loading Screen نام دارد می‌پردازیم

رفع ارور Infinite Loading Screen

خدمه بازی امانگ آس, آموزش بازی امانگ آس برای اندروید, آموزش امانگ آس, آموزش ساخت اکانت در امانگ آس

یکی دیگر از ارور هایی که در ساخت اکانت در among us و ورود به بازی رخ خواهد داد، خطای لود بی انتهای اسکرین بازی است. این مشکل به سادگی با باز و بسته کردن بازی among us و یا ری اینستال (نصب مجدد) آن رفع خواهد شد.

توسعه دهنده بازی Among Us یا همان Innersloth به طور رسمی این ارورها و باگ ها را اعلام کرده و از وجود آن ها با خبر است و در حال تلاش برای رفع آن‌ها هستند و قول برطرف کردن آن‌ها را به گیمرها و. بازیکنان داده‌اند. لذا، مدتی تا رفع کامل آن‌ها صبور باشید و از اکانت مهمان تا زمانی که این مشکلات و باگ ها حل شوند استفاده نمایید.

امیدواریم اطلاعاتی که راجع به ساخت اکانت در بازی Among Us و رفع ارور های امانگ آس به اشتراک گذاشته شد برایتان مفید واقع شده باشد و آموزش ساخت اکانت در امانگ آس کاربردی و در عین حال ساده تلقی شود و رفع خطای امانگ آس به طور کامل صورت گیرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در رابطه با نوشتار آموزش ساخت اکانت در امانگ آس چیست؟ آیا شما از بازی کردن بازی های مشابه به بازی مافیا و امانگ آس لذت می‌برید؟ آیا راهکار های پیشنهادی برای رفع خطا در امانگ آس برایتان مفید بود؟ آیا آموزش امانگ آس برایتان جالب است؟ آموزش ساخت اکانت در امانگ آس برای اندروید مفید واقع شد؟ پاسخ این سوالات و هرگونه نظرات خود را با ما در بخش نظرات سایت فیگار به اشتراک بگذارید.

از همراهی شما تا انتهای مطلب آموزش ساخت اکانت در امانگ آس بی نهایت سپاسگزاریم. نظرات و پیشنهاد های شما در رابطه با نوشتار آموزش ساخت اکانت در امانگ آس موجب خرسندی ما و بهبود کیفیت مطالب خواهد شد. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.


3 thoughts on “آموزش ساخت اکانت در امانگ آس : رفع تمامی ایرادات احتمالی

 1. سلام ،من وقتی اکانت رو ساختم من رو یک ساله در نظر گرفت و ایمیل گاردین ازم خواست که با دادن ایمیل دوم خودم و تایید ،تونستم برم تو اکانت. اما رفیقم که مشکل مشابه براش پیش اومد ایمیل گاردین نمیتونه تاییدش کنه.راهی داره که سن خودمون رو تو اکانت وارد کنیم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *