رکورد جالب بازی Skyrim ؛ قتل عام تمامی موجودات بازی Skyrim توسط یک گیمر

یکی از بازیکنان بازی محبوب The Elder Scrolls V: Skyrim یا همان گونه که بین طرفداران این بازی شناخته می‌شود Skyrim، همه NPC ها و موجودات بازی را کشت. در ادامه با توضیحاتی درباره رکورد جالب بازی Skyrim با ما در فیگار همراه باشید.

این بازیکن پس از کشتن هر موجود زنده ای که در بازی وجود داشت از NPC های ثابت Essential (که در حالت عادی و بدون دستورات کنسول بازی قابل کشتن نیستند) و NPC های غیر Essential گرفته تا NPC های Generic یا Respawn شونده آمار و عکس هایی از آن را در صفحه Reddit خود به اشتراک گذاشته است.

شمار مقتولین بالای 6000 موجود است و کل مپ اسکاریم کاملاً خالی و بی سکنه مانده است.

4000 نفر از کل کشته شدگان این قتل عام NPC یا کاراکتر غیر قابل بازی کردن هستند و سایر آن ها موجودات دیگر موجود در این بازی، در ادامه با بررسی این دستاورد با ما در همراه باشید.

رکورد جالب بازی Skyrim ؛ انگیزه این بازیکن از این کار چیست؟

قتل عام تمامی موجودات بازی Skyrim توسط یک گیمر

فهرست مطالبی که در ادامه نوشتار قتل عام تمامی کاراکترها و موجودات بازی اسکایریم خواهید خواند به شرح زیر میباشد:

  • انگیزه این بازیکن از این کار چیست؟
  • چگونگی انجام این عمل
  • کلام آخر
رکورد جالب بازی Skyrim ؛ قتل عام تمامی موجودات بازی Skyrim توسط یک گیمر
رکورد جالب بازی Skyrim ؛ قتل عام تمامی موجودات بازی Skyrim توسط یک گیمر

ده سال از انتشار بازی محبوب اسکایریم که در ژانر RPG یا همان نقش آفرینی یکی از موفق ترین و پرمخاطب ترین بازی ها بوده است می‌گذرد ولی با اینکه در این زمان Bethesda، کمپانی سازنده فرنچایز The Elder Scrolls، بازی هایی مثل Fall Out 4 و The Elder Scrolls Online (ESO ) را منتشر کرده است، انتشار این عناوین تأثیری در کاهش محبوبیت اسکایریم نگذاشته اند.

با اینکه این عنوان دیگر هیچ آپدیت رسمی ای از سوی سازندگان خود دریافت نمی‌کند، اما هنوز هم محبوبیت خود را میان طرفداران این فرنچایز حفظ کرده است.

این به این خاطر است که این بازی دنیایی بزرگ، غنی و کوئست تقریبا نامحدودی دارد و در کل به نوعی است که می‌توان آن را بار ها از ابتدا بازی کرد و همچنان لذت برد.

همچنین شایان به ذکر است مود سازان (Modders) همچنان به صورت فعال برای این بازی مود های جدید می‌سازند یا مود های قدیمی را آپدیت می‌کنند و این بازی همچنان رکورددار بیشترین مود در دنیا برای یک بازی است.

حال پس از ده سال از انتشار این بازی، بازیکنی تصمیم به قتل عام تک تک موجودات این را گرفته است و این تصمیم خود را نیز عملی کرده است.

انگیزه این تصمیم او از چالش هایی مثل چالش های Speedrun و هرگونه چالش مربوط به ثبت رکورد نشأت می‌گیرد.

رکورد جالب بازی Skyrim ؛ قتل عام تمامی موجودات بازی Skyrim توسط یک گیمر
رکورد جالب بازی Skyrim ؛ قتل عام تمامی موجودات بازی Skyrim توسط یک گیمر

چگونگی انجام این عمل ؛ رکورد جالب بازی Skyrim

او 2201 نفر از انسان ها و شبه انسان های (Humanoids) این بازی که از نژاد های مختلف مانند نورد ها، برتون ها، ایمپیریال ها، ردگارد ها، دارک الف ها، های الف ها، وود الف ها، کاژیت ها، اُرک ها و آرگونین ها هستند را به کلی کشته است و این امر اینجا به اتمام نمی‌رسد چرا که او 2400 موجود دیگر را هم به قتل رسانده است و کل مپ را عاری از هزگونه موجود زنده انسان، شبه انسان، حیوان و موجود افسانه ای کرده است.

او این قتل عام خود را با انتشار عکس هایی از دریایی از جنازه های NPC که بر هم انباشته شده بودند این کار خود را به اثبات رساند.

این مشخص نیست که این بازیکن از مودی مثل مود No Respawn برای جلوگیری از ری اسپان دوباره کاراکتر های دشمن و ری اسپان شونده استفاده کرده است یا خیر ولی این امر که او بیش از 4000 موجود را در با هم به قتل رسانده است هنوز هم نحسین برانگیز است.

او برای انجام این امر به مواجه با تک تک کاراکترهای نامگذاری شذه، کاراکتر های ری اسپان شونده، غول ها، اژدها ها، عنکبوت های عظیم الجثه، ببر های دندان شمشیری، الف های فالمر و انواع موجودات خطرناک پرداخته است.

کلام آخر ؛ رکورد جالب بازی Skyrim

با اینکه ده سال از انتشار بازی اسکایریم می‌گذرد هنوز هم محبوبیت این بازی لطمه ای نخورده است و بازیکنان سعی به انجام رساندن چالش های هیجان بر انگیز و در یک نگاه غیر ممکن ذارند.


بیشتر بخوانید:

بازی Total War Warhammer 3 ؛ بزرگتر و چالش برانگیزتر از همیشه

چند حقیقت ساده که گیمرها نمیدانند ؛ حقایقی که خیلی از گیمرها از آن بی خبرند

نقد و بررسی Assassin’s Creed Valhalla Wrath of the Druids ؛ اکسپنشن جدید

تخفیف بزرگ استیم ؛ تخفیفی برای هر عنوان حتی عنوان های منتشر نشده!


نظر شما راجع به این قتل عام حیرت بر انگیز چیست؟ آیا نوشتار رکورد جالب بازی Skyrim برایتان جالب واقع شد؟ شما چقدر با این بازی آشنایی دارید؟ آیا تا به حال دست به انجام چالشی در بازی اسکایریم زده اید؟ نظرات و تجربه خود را از این بازی با ما در قسمت نظرات سایت فیگار به اشتراک بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *