مراسم عروسی فوق لاکچری بهرام افشاری در ترکیه [+تصویر]

اخیرا تصویر همسر فوق جذاب بهرام افشاری در رسانه‌ها حاشیه‌های بسیاری را ایجاد کرده است. مراسم عروسی و عکس همسر جذاب بهرام افشاری جنجال به پا کرده است.

اخیرا خبری از همسر بهرام افشاری با تیتر مراسم عروسی فوق لاکچری بهرام افشاری در ترکیه در رسانه‌ها بازتاب گسترده‌ای داشته که حواشی زیادی از جمله عروسی لاکچری بهرام افشاری را ایجاد کرده است. برخی از رسانه ها میگویند که این عروسی در ترکیه گرفته شده و مهمان های آن بسیار خاص بوده‌اند.

بیشتر بخوانید:

هوتن شکیبا و بهرام افشاری در آلمان

مکان علی کریمی لو رفت

عکس همسر جذاب بهرام افشاری

بهرام افشاری در کنار یکی از طرفدارانش با جدیت خبر ازدواج بهرام افشاری این بازیگر خوش ذوق را تکذیب می‌کند.

بهرام افشاری حدود 2 متر (198 سانتی متر ) قد داردو از اینرو در ابتدای ورود به عرصه بازیگری به خاطر قد بلند خود دچار عدم اعتماد به نفس شده بود و بخاطر همین حالت بازدارندگی از سوی خودش برایش ایجاد شده بود.

عکس همسر جذاب بهرام افشاری
عکس همسر جذاب بهرام افشاری

بهرام افشاری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. اولین حضور بهرام افشاری در تلویزیون با سریال پایتخت ۲ بود که به عنوان بازیگر مهمان حضور داشت اما در پایتخت ۵ و پایتخت ۶ حضور پررنگ‌تری پیدا کرد.

در ادامه تصویری از بهرام افشاری در کنار همسرش را مشاهده خواهید کرد:

عکس همسر جذاب بهرام افشاری
عکس همسر جذاب بهرام افشاری

بهرام افشاری بازیگر سینما است که در سینما حضور پررنگ دارد. قسمت اعظم فعالیت هنری او در تئاتر میباشد ؛ بطوریکه در طی چند سال اخیر اکثرا در جشنواره تئاتر فجر حضور پر رنگی داشته است.

بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *