خرید سیسمونی شاهرخ استخری برای فرزند سومش [+عکس]

خرید سیسمونی شاهرخ استخری برای فرزند سومش جنجال به پا کرد. بریز و بپاچ شاهرخ استخری برای فرزند سومش باعث ایجاد حواشی زیادی شد.

به تازگی تصویری از سیسمونی شاهرخ استخری برای فرزند سومش منتشر شده که باعث جلب توجه بسیاری در میان طرفداران او شده استو در ادامه با تصویر سیسمونی همراه فیگار باشید.

خرید سیسمونی شاهرخ استخری برای فرزند سومش

  • فرزند سوم شاهرخ استخری
 سیسمونی فرزند شاهرخ استخری
سیسمونی فرزند شاهرخ استخری

شاهرخ استخری یکی از بازیگران کم حاشیه است که شایعه ها و حاشیه هایی که در فضای مجازی برای این بازیگر ایجاد شده است مربوط به همسر شاهرخ استخری سپیده بزمی پور است.

شاهرخ استخری با بازی در سریال دلنوازان معروف شد.یکی از مهمترین حاشیه های اخیر برای شاهرخ استخری انتشار عکس های جشن هالووین این بازیگر بود.

در ادامه میتوانید تصویر سیسمونی فرزند سوم شاهرخ استخری را ببینید:

سیسمونی فرزند شاهرخ استخری
سیسمونی فرزند شاهرخ استخری

شاهرخ استخری بازیگر جوان 37 ساله که متولد 1359/07/14 و زاده تهران می باشد.

با آنکه در تهران به دنیا آمده است اما اصالتاً شیرازی هستند و دو خواهر کوچکتر از خودش دارد که یکی از خواهرانش که یکسال کوچکتر از خودش است با فوق لیسانس تغذیه برای ادامه تحصیل به خارخ از کشور رفته و خواهر کوچکتر که فرزند آخر خانواده می باشد هم به هنر علاقه مند است.

شاهرخ استخری اولین فرزند و تک پسر خانواده است و برادری ندارد. در واقع در یک خانواده پنج نفره به دنیا آمد.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار خرید سیسمونی شاهرخ استخری برای فرزند سومش سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *