خودکشی سلنا گومز حقیقت دارد؟! [+عکس و جزئیات]

سلنا گومز بازیگر ؛ در مصاحبه جدیدی با مجله «رولینگ استون» جزئیات تازه‌ای از سلامت روانش فاش کرده که در ادامه به خودکشی سلنا گومز بیشتر می‌پردازیم.

خودکشی سلنا گومز

روانریشی سلنا گومز

سلنا گومز، خواننده و بازیگر در مصاحبه‌ای با مجله رولینگ استونز تایید کرده است که از بیست و چند سالگی به بعد در چهار مرکز مشاوره روانی تحت درمان قرار گرفته و چندین سال به کشتن خودش می‌اندیشیده است. سوال اینجاست که طرفداران وی می‌توانند با تیتر سلنا گومز خود را کشت فکر کنند؟

بیشتر بخوانید:

از دست ندهید: تصاویری جذاب از هانده ارچل در ماشین های متنوع +[عکس]

ویدیوی جنجالی سلنا گومز ؛ فیلمی که فضای مجازی را منفجر کرد! [+فیلم]

سلنا گومز بازیگر

  • خودکشی سلنا گومز
سلنا گومز بازیگر
خودکشی سلنا گومز, سلنا گومز خودکشی

سلنا گومز خودکشی

گومز می‌گوید:

«در این خصوص می‌خواهم آشکارا به همه بگویم: در چهار مرکز درمانی مراجعه کرده‌ام. فکر می‌کنم اوایل دهه سوم عمرم بود وقتی خیلی پیچیده شد، وقتی حس کردم که کنترل احساسم را از دست داده‌ام، چه حس خوب چه حس بد. فکر می‌کردم اگر وجود نداشته باشم دنیا جای بهتری است.»

در ادامه میتوانید عکس سلنا گومز را مشاهده کنید:

سلنا گومز بازیگر
عکس سلنا گومز, عکس جدید سلنا گومز

گومز به تازگی مستند «سلنا گومز: من و ذهنم» (Selena Gomez: My Mind and Me) را از اپل تی‌وی+ پخش کرده است. در بخشی از این فیلم، نشان داده می‌شود که گومز از بی‌توجهی یک ژورنالیست به پاسخ او خشمگین می‌شود. گومز پس از مصاحبه می‌گوید: «از من سؤال می‌پرسد، سؤالات خوب، و بعد حتی به حرف‌هایی که می‌زنم توجهی نمی‌کند. دیگر هیچ‌وقت نمی‌خواهم چنین کاری کنم.»


اخبار بیشتر:

عکس جدید سلنا گومز


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *