زمان پخش سریال ترکی محرمانه از شبکه Fox TV با بازی سینم اونسال (Gizli Sakli)

برای اطلاع از زمان پخش سریال ترکی محرمانه با بازی سینم اونال (بهترین سریال تابستانی ترکی 2022) از شبکه ترکیه Fox TV در نوشتار جدید فیگار همراه ما باشید.

داستان پرماجرای دو افسر اطلاعاتی در سریال “محرمانه” محصول شرکت No:9 Productions روایت می‌شود. ستارگان سریال “Gizli Kalsın” به کارگردانی و نویسندگی “Şahin Altuğ”، هالیت اوزگور ساری و سینم اونسال خواهند بود. در ادامه نوشتار زمان پخش سریال ترکی محرمانه همراه ما باشید.

زمان پخش سریال ترکی محرمانه

از شبکه Fox TV با بازی سینم اونسال (Gizli Sakli)

زمان پخش سریال ترکی محرمانه
زمان پخش سریال محرمانه, تاریخ انتشار سریال Gizli Sakli
  • نام فارسی: محرمانه
  • کارگردان: شاهین آلتو‌
  • ستارگان: سینم اونسال، هالیت اوزگور ساری
  • شبکه: Fox
  • زمان پخش سریال محرمانه: هر چهارشنبه ساعت 21:30
  • تاریخ انتشار سریال Gizli Sakli: از 18 خرداد 1401

بیشتر بخوانید:


خلاصه سریال: ناز تازه از آکادمی پلیس فارغ التحصیل شده است و با مادر و عمویش که مذهبی هستند زندگی می‌کند. تشکیلات پلیس برای دستگیری تاریک کوش‌اوغلو، رئیس مافیا، تصمیم می‌گیرد که از افسر ناز و پامیر در یک ماموریت مخفی استفاده کند.

زمان پخش سریال ترکی محرمانه
زمان پخش سریال محرمانه, تاریخ انتشار سریال Gizli Sakli

پامیر و ناز مثل یک زوج متاهل به خانه مقابل خانه خانواده مافیا نقل مکان می‌کنند تا اعتماد آن‌ها را به دست آورند. این سریال پلیسی و عاشقانه هر چهارشنبه از شبکه فاکس ترکیه به نمایش درمی‌آید.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار زمان پخش سریال ترکی محرمانه سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *