محبوب ترین شخصیت های زن در انیمه ؛ با برترین ها آشنا شوید

شخصیت‌های زن بسیاری در انیمه وجود دارد که دارای طرفداران زیادی می‌باشند. با فیگار بمانید تا به معرفی بهترین شخصیت های زن در انیمه بپردازیم.

با انتشار انیمه‌های اخیر مانند Attack On Titan، (مقایسه قدرت شخصیت های بلیچ و شیطان کش) Demon Slayer و Jujutsu Kaisen، صنعت انیمه شخصیت‌های عالی زن انیمه بسیاری را به نمایش گذاشته است. به طور کلی شخصیت‌های جذاب زن انیمه زیادی در اثرات محبوب وجود دارد. در حالی که بسیاری از توجه‌ها به شخصیت‌های مرد انیمه می‌باشد، دنیای انیمه هنوز هم تعداد زیادی از شخصیت‌های محبوب زن جالبی را ارائه می‌دهد که نمی‌توان آن‌ها را دوست نداشت.

بیشتر بخوانید:

500 تا از بهترین انیمه های جهان [بر اساس دسته بندی ژانر]

بهترین شخصیت های زن در انیمه

محبوب ترین شخصیت های زن انیمه چه کسانی هستند؟

شما می‌توانید فهرست بهترین شخصیت های زن در انیمه را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین شخصیت های زن در انیمه
بهترین شخصیت های زن در انیمه

به نقل از سایت techtrends.news در دهه اخیر شخصیت‌های زن انیمه طرفداران زیادی را جلب خود کرده‌اند. با اینکه همه شخصیت‌های حاضر در این فهرست جزء شخصیت اصلی نیستند، هنوز توانسته‌اند داستان انیمه‌های خود را بسیار جذاب‌تر کنند.

پس اگر می‌خواهید بدانید که برترین شخصیت های زن در انیمه چه کسانی هستند، در این نوشتار همراه ما باشید تا شما را با بهترین کاراکتر های زن در انیمه آشنا کنیم.

Yumeko Jabami

بهترین شخصیت های زن در انیمه
بهترین شخصیت های زن در انیمه

یومکو جابامی که شخصیت اصلی کاریزماتیک انیمه Kakegurui می‌باشد، نمونه کاملی از یک شخصیت انیمه است که برای شناخت او لزوماً لازم نیست با انیمه آشنا باشید. در انیمه Kakegurui، یومکو جابامی در آکادمی خصوصی Hyakkaou ثبت‌نام می‌کند، جایی که دانش‌آموزان بر اساس مهارت قمارشان رتبه‌بندی می‌شوند و شهرت و ثروت در انتظار کسانی است که به صدر قماربازی می‌رسند.

یومکو که یک قمارباز حرفه‌ای و عجیب و غریب است، دارای اعتیاد شدیدی به قمار می‌باشد که باعث می‌شود تا شرط‌های پرریسکی را در قمار‌های خود ببندد. قمار‌های خطرناک، پرریسک و برخی اوقات مرگبار او مخاطب را کاملا جذب این انیمه می‌کند. اگرچه یومکو ممکن است از لحاظ ذهنی سالم‌ترین شخصیت این فهرست نباشد، او مطمئناً یک شخصیت جالب و عجیب و غریب است که باید در لیست برترین کاراکتر های زن در انیمه قرار می‌گرفت.

Akame

بهترین شخصیت های زن در انیمه
بهترین شخصیت های زن در انیمه

Akame Ga Kill یک انیمه اکشن است که بر روی گروهی از قاتل‌ها تمرکز دارد که علیه یک دولت فاسد شورش می‌کنند. آکامه که کاراکتر اصلی انیمه Akame Ga Kill می‌باشد، شخصیتی است که در ابتدا به عنوان یک قاتل خونسرد شناخته می‌شود. با این حال، شخصیت او عمق بسیار بیشتری دارد و اغلب احساسات خود را سرکوب می‌کند. به این معنی که در حالی که طرفداران جنبه بی‌رحم و کشنده او را در صحنه‌های مبارزه حماسی می‌بینند، تعادلی در احساسات او در این انیمه نیز وجود دارد.

آکامه به راحتی یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های زن انیمه است. این تعادل بین خشونت و احساسات در شخصیت او باعث می‌شود که طرفداران انیمه با لذت داستان او را تماشا کنند. زیرا مخاطب سفر او را در طول این انیمه می‌بیند و همین او را به یک شخصیت بسیار جذاب تبدیل می‌کند.

Shōko Nishimiya

بهترین شخصیت های زن در انیمه
بهترین شخصیت های زن در انیمه

شوکو نیشیمیا، شخصیتی در فیلم انیمه کلاسیک A Silent Voice می‌باشد. با وجود اینکه A Silent Voice یک سریال انیمه‌ای نیست، این فیلم به سرعت قلب طرفداران انیمه را ربود. تمرکز داستان این فیلم بر روی تاثیرات قلدری و شکوفایی ارتباط بین دو دبیرستانی می‌باشد. A Silent Voice به موضوعات بسیار سنگین و تاریک امروزه می‌پردازد.

شوکو نیشیمیا که شخصیتی ناشنوا و با قلبی پاک است، به دلیل تعداد زیادی از خصوصیات‌اش بسیار دوست‌داشتنی می‌باشد. اگرچه او ممکن است شخصیت چندان قوی نداشته باشد، با این وجود او توانسته است ارتباط عمیقی با طرفداران انیمه برقرار کند. مبارزات شخصی او با سلامت جسمی و روانی، شوکو نیشیمیا را به فردی بسیار دلسوز تبدیل کرد و توانست ارتباط خوبی با مخاطبان خود بسازد. همین باعث شد تا او بتواند به راحتی در فهرست برترین شخصیت های زن در انیمه قرار بگیرد.

Sasha Braus

بهترین شخصیت های زن در انیمه
بهترین شخصیت های زن در انیمه

در آستانه انقراض، بشریت باید پشت دیوارهایی بلند پناه بگیرد تا از تایتان‌های انسان‌خوار فرار کند. ساشا بلوز در حالی که یکی از شخصیت‌های اصلی در Attack On Titan (بهترین فیلم های شبیه انیمه حمله به تایتان) بود، علیرغم عدم حضور او در صفحه نمایش در مقایسه با دیگر شخصیت‌های این انیمه، بسیار محبوب شد.

ساشا که با نام محبت‌آمیز «دختر سیب زمینی» نیز شناخته می‌شود، اغلب کمدی مورد نیاز را در میان یک انیمه دراماتیک و گاهی اوقات سنگین فراهم می‌کند. عشق بیش از حد او به غذا و روابط مثبت با شخصیت‌های دیگر، او را به یکی از دوست‌داشتنی‌ترین شخصیت‌های Attack On Titan تبدیل کرد. بسیاری از طرفداران انیمه او را به عنوان برترین کاراکتر های زن در انیمه می‌شناسند.

Rem

بهترین شخصیت های زن در انیمه
بهترین شخصیت های زن در انیمه

خدمتکار باوقار و با ادب قصر رزووال شاید جز شخصیت‌های فرعی انیمه ری زیرو حساب آید اما از محبوب‌ترین هاست. محبوبیت رم به قدری است که در بررسی‌های بدست آمده کاسپلی این شخصیت محبوب‌ترین کاسپلی بین افراد است.

رم در ابتدا رابطه دوستانه‌ای با سوبارو نداشت اما بعد‌ها قلب خود رو به روی او باز کرد. رابطه این دو به حدی زیبا و جالب است که بسیاری از مخاطبان آرزو می‌کردند این دو زوج اصلی انیمه بودند. عشق آتشین رِم به سوبارو از زیباترین بخش‌های انیمه ری زیرو است.

حتی با وجود اینکه سوبارو دل باخته شخصیت دیگری است اما رم همچنان پیروی از سوبارو را ادامه می‌دهد. رم چه در ظاهر و چه در باطن می‌تواند قوت قلب و نقطه آرامش برای سوبارو باشد. مهم نیست که مشکل چقدر بزرگ و خطرناک باشد او هیچ وقت از پیروی از سوبارو دست نمی‌کشد. رم بدون شک از عاشق‌ترین و وفادار‌ترین شخصیت‌های دختر انیمه‌ای است.

Nobara Kugisaki

بهترین شخصیت های زن در انیمه
بهترین شخصیت های زن در انیمه

Jujutsu Kaisen یک انیمه فانتزی می‌باشد که بر روی یک سازمان مخفی تمرکز دارد که قرار است جهان را از شر نفرین‌های شیطانی خلاص کند. نوبارا که یکی از شخصیت‌های اصلی و پر جنب و جوش Jujutsu Kaisen است، یک نمونه عالی از یک شخصیت زن قدرتمند می‌باشد.

او همچنین لحظات خنده‌داری زیادی را در طول انیمه فراهم می‌کند و هرگز از به اشتراک گذاشتن نظرات خود ترسی ندارد. علاوه بر این، قدرت‌های منحصر به فرد او از نظر بصری بسیار جذاب است و با وجود رقابت قوی، او به عنوان یکی از بهترین کاراکتر های زن در انیمه برجسته می‌شود.

Mai Sakurajima

بهترین شخصیت های زن در انیمه
بهترین شخصیت های زن در انیمه, بهترین کاراکتر زن در انیمه

Rascal Does Not Dream Of Bunny Girl Senpai یک انیمه کمدی درام است که داستان زندگی یک دبیرستانی را دنبال می‌کند که زندگی‌اش با دیدن یک دختر با لباس خرگوش که به نظر می‌رسد برای دیگران نامرئی است، به شدت تغییر می‌کند.

مای ساکوراجیما، شخصیت اصلی Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai، اغلب به عنوان فردی مودب اما جدی ظاهر می‌شود. با این حال، طرفداران این انیمه بیشتر لحظاتی که او در آن سردرگم می‌شود را دوست دارند. شخصیت‌پردازی او مسلماً واقعی‌تر از یک شخصیت انیمه معمولی می‌باشد. محبوبیت او نزد طرفداران انیمه هنگامی که جایزه بهترین دختر Crunchyroll را برد، آشکار شد.

Violet Evergarden

بهترین شخصیت های زن در انیمه
بهترین شخصیت های زن در انیمه, بهترین شخصیت زن در انیمه

انیمه کوتاه Violet Evergarden دختری را دنبال می‌کند که می‌خواهد با هویت خود بیشتر آشنا شود و معنای عشق را در پی جنگ بیابد. شخصیت اصلی این انیمیشن درام با همین نام، ویولت اورگاردن، شخصیتی است که مخاطبان و طرفداران می‌توانند با دنبال کردن سفر او در اوج و فرودهای احساسی، عمیقاً با او ارتباط برقرار کنند. زیبایی این انیمه در سراسر شخصیت او منعکس شده است. در حالی که Violet Evergarden یک انیمه کوتاه می‌باشد، داستان احساسی که ویولت اورگاردن را احاطه کرده است مخاطب را به راحتی به خود جذب می‌کند.

Saber

بهترین شخصیت های زن در انیمه
بهترین شخصیت های زن در انیمه

سیبر یکی از هفت خادم انیمه فیت زیرو و از اصلی‌ترین شخصیت‌های این سری انیمه است. به جرعت می‌توان سیبر را یکی از قوی‌ترین دختر‌های انیمه نام برد، شخصیتی که بجز مهارت فوق‌العاده بالایش در مبارزات بعنوان یک همراه نیز همیشه در زمان تصمیم گیری‌های حساس در کنار اربابش حضور دارد و حتی در مواقعی که آنان تصمیمات نادرست و خطرناکی را می‌گیرند جرعت مخالفت با آنان را در خود پیدا می‌کند.

با اینکه برخی از خادم‌های دیگر در مبارزات به روش ناجوانمردانه روی می‌آورند اما یکی از ویژگی‌های سیبر در این است که او همیشه سعی می‌کند به اصول اخلاقی خود پایبند باشد و برای حریفان خود احترام ویژه‌ای بگذارد. ویژگی که حتی گاهی وقت‌ها ممکن است باعث بوجود آمدن دردسر برای او شود.

Mikasa Ackerman

بهترین شخصیت های زن در انیمه
بهترین شخصیت های زن در انیمه, برترین کاراکتر های زن در انیمه

شخصیتی که بر اساس عشق و فداکاری نوشته شده است، وفاداری میکاسا آکرمن به شخصیت اصلی، ارن، یکی از دلایلی می‌باشد که او محبوب‌ترین شخصیت زن در انیمه حمله به تایتان است. این جنبه‌های شخصیتی او می‌تواند به این معنا باشد که او در حاشیه‌های زیادی قرار می‌گیرد. اما این دور از واقعیت است، زیرا او مبتنی بر ذهنیت قوی و توانایی‌های فیزیکی خود می‌باشد.

گذشته غم‌انگیز و شخصیت رواقی اما دلسوز او نیز خصوصیتی می‌باشد که او را در بین طرفداران انیمه بسیار محبوب کرده است. تعداد زیادی از علاقه‌مندان انیمه، میکاسا آکرمن را به عنوان بهترین شخصیت زن در انیمه می‌شناسند.

Shinobu Kocho

بهترین شخصیت های زن در انیمه
بهترین کاراکتر های زن در انیمه

این انیمه فانتزی بسیار محبوب گروهی از قاتلان شیطان را دنبال می‌کند اما با این حال به شدت بر روی انسانیت پشت هر شخصیت تمرکز دارد. هاشیرا شینوبو کوچو علیرغم موقعیتی که به عنوان یک شخصیت جانبی در انیمه دارد، تا کنون به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های زن در انیمه تبدیل شده است.

یکی از جالب‌ترین جنبه‌های شخصیت او نحوه نگه داشتن خصوصیات منفی خود می‌باشد. خشم او از اتفاقاتی که در گذشته افتاده است، خصوصیتی می‌باشد که بسیاری از طرفداران انیمه را به خود جذب کرده است. رازهای زیادی درباره شخصیت او وجود دارد و طرفداران انیمه مشتاق هستند تا چیزهای بیشتری را از او ببینند.

Nezuko Kamado

بهترین شخصیت های زن در انیمه
برترین شخصیت های زن در انیمه

بدون شک محبوب‌ترین شخصیت زن انیمه، نقش اصلی زن انیمه Demon Slayer (بهترین قسمت های انیمه شیطان کش) می‌باشد. با وجود تبدیل شدن به یک شیطان، طبیعت بامزه و دلسوز او نسبت به برادرش، تانجیرو، او را به شخصیتی بسیار دوست‌داشتنی تبدیل می‌کند. در حالی که او به اندازه شخصیت‌های اصلی دیگر روی صفحه نمایش قرار نمی‌گیرد، وقتی ظاهر می‌شود، تاثیر زیادی در انیمه می‌گذارد. طرفداران انیمه نزوکو را به عنوان بهترین کاراکتر زن در انیمه می‌شناسند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین شخصیت های زن در انیمه سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


14 thoughts on “محبوب ترین شخصیت های زن در انیمه ؛ با برترین ها آشنا شوید

    1. چرت نگو.چطورجرات کردین ساشا که مرگش بزرگش کرد رو بیارین.ولی بانوکوریسو رو نیارین.محبوبترین شخصیت زن مای انیمه لیست هست.اسوناکو؟زیروتوکو؟

  1. بابا خیلی ها بهترن مثل اما تو ناکجاآباد موعود مثل چیسه تو انیمه عروس جادوگر باستانی مثل زیرو تو(002)مثل ساکورا و هیناتا تو انیمه ناروتو مثل…..

    . ببخشید زیاد شد

  2. جای نامی و روبین خیلی خالیه یا از انیمه ناروتو سوناده هوکاگه پنجم که خیلی قویه یا از انیمه شاهزاده های نیمه شیطان توا و ستسونا و مورها یا از انیمه ماگی مورجیانا جای خیلیا خالیه

  3. قشنگ مشخصه دوسه تا انیمه بیشتر ندیدید چون کارکترای خیلی بهتر و زیبا تری هستن و شخصیت بهتری دارن که تو این لیست حضور نداشتن و میشه گفت تقریبا هیچکدوم از اینایی که شما گفتن(جز آکامه) لیاقت نام بهترین رو ندارن و کارکترای مونث هستن که قطعا باید داخل این لیست میبودن مثلا: مرئولئونا ورملیون. اونوهانا رتسو. ساکورا هارونو. کونان. یومیر. ماکی زنین. هیبانا و ماکی(فایر فورس). یورویچی. روبین. یوسانو و….

  4. ببینین وایولت عالیه من عاشقشم ولی بهترین و سرترین و منحصر به فردترین کاراکتر زن انیمه در کل تاریخ میکاسا آکرمن هست و شکی درش نیست!میکاسا به معنای واقعی کلمه نماد قدرت و زیبایی هست، و خود به خود به چشم میاد. به شدت خاصه و نظیرشو من یکی که تا حالا ندیدم. حتی اسمشم خاصه. میکاسا آکرمن لایق رتبه ۱ تو لیست برترین و زیباترین و قوی ترین کاراکترای دختر کل تاریخ انیمه هست و هیچی باعث نمیشه من در این باره شک کنم♡
    جای آسونا هم خیلی خالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *