خنده دار ترین شخصیت های انیمه ؛ معرفی 10 شخصیت کمدی در انیمه

برخی اوقات شخصیت‌های خنده‌دار در انیمه‌های جدی می‌توانند فضای تاریک یک انیمه را از بین ببرند. با فیگار بمانید تا با خنده دار ترین شخصیت های انیمه آشنا شوید.

چندین انیمه مورد علاقه طرفداران که هنوز در سال 2022 در حال اجرا هستند دارای شخصیت‌های خنده‌دار زیادی می‌باشند، مانند My Hero Academia، Demon Slayer و Bleach (معرفی شرور های جدید انیمه بلیچ). این مجموعه‌های انیمه شخصیت‌های بامزه خود را با حرکات و عبارات اغراق‌آمیز ارائه می‌دهند تا حس آرامش را بین تم‌های داستانی جدی و مبارزه ایجاد کنند.

خنده دار ترین شخصیت های انیمه

معرفی 10 شخصیت کمدی در انیمه

شما می‌توانید فهرست خنده دار ترین شخصیت های انیمه را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

خنده دار ترین شخصیت های انیمه
خنده دار ترین شخصیت های انیمه

با توجه به اینکه شخصیت‌های خنده‌دار نقش برجسته‌ای در انیمه‌های مختلف دارند، شخصیت‌های بی‌پایانی وجود دارند که برای این نقش مناسب هستند، اما تعداد انگشت شماری از آنها می‌توانند جزئی از بامزه ترین شخصیت های انیمه باشند. پس اگر می‌خواهید با این شخصیت‌ها آشنا شوید، در این نوشتار با ما همراه باشید تا به معرفی خنده دار ترین شخصیت انیمه بپردازیم.

Sasha Braus

خنده دار ترین شخصیت های انیمه
خنده دار ترین شخصیت های انیمه

ساشا براوس یک شخصیت جانبی اما مهم قابل توجه در انیمه Attack On Titan (بهترین فیلم های شبیه انیمه حمله به تایتان) است. ساشا در طول اردوی آموزشی لشکر پیشرو 104 به بینندگان معرفی می‌شود، جایی که او در رتبه 9 10 سرباز برتر قرار گرفت.

ساشا همیشه با عشق به غذا و شخصیت شاد خود، یک انیمه تاریک و شدید را سرشار از صحنه‌های بامزه می‌کند. او به داستان‌های شدید و ترسناک «Attack on Titan» سبکی خنده‌دار بسیار مورد نیاز می‌افزاید و نسبت به بسیاری از شخصیت‌های کمدی کامل‌تر است. همچنین شخصیت و دیدگاه او بیشتر از یک شخصیتی می‌باشد که فقط برای لحظات کمدی ایجاد شده است.

Leorio

خنده دار ترین شخصیت های انیمه
خنده دار ترین شخصیت های انیمه

لئوریو شخصیتی از سری انیمه Hunter x Hunter (بهترین شرورهای انیمه Hunter X Hunter) است که به عنوان یکی از خنده دارترین سری انیمیشن‌های دهه 2010 شناخته می‌شود. لئوریو بیشتر به خاطر واکنش‌های خنده‌دار و شخصیت بی‌صبر و همچنین احمقش شناخته می‌شود.

تعامل لئوریو با کوراپیکا لحظات خنده‌دار عالی را به وجود می‌آورد. اما مهم‌ترین چیزی که لئوریو را متمایز می‌کند این است که او نه تنها نقشی بامزه را ایفا می‌کند، بلکه این انیمه شخصیتی را با اهداف خودش، شخصیتی عمیق‌تر از «خنده‌دار» بودن، و ویژگی‌های دیگری که او را فراتر از اینها کرده است نشان می‌دهد.

Alex Armstrong

خنده دار ترین شخصیت های انیمه
خنده دار ترین شخصیت های انیمه

الکس آرمسترانگ، که به عنوان کیمیاگر بازوی قوی نیز شناخته می‌شود، یک شخصیت فرعی است که در انیمه Fullmetal Alchemist: Brotherhood (قوی ترین شخصیت های انیمه کیمیاگر تمام فلزی) دیده می‌شود. علی‌رغم اینکه الکس یکی از شخصیت‌های قوی‌تر در این انیمه است، ویژگی‌های زیادی دارد که او را برای لحظات کمدی عالی می‌کند.

آرمسترانگ یک شخصیت فوق‌العاده پر جنب و جوش است که درام زیادی را در اکشن‌ها و دیالوگ‌های (بهترین دیالوگ های شرورها در انیمه) خود قرار می‌دهد، مخصوصا با دیالوگ‌های کوتاه خنده‌دار زیادی که در طول انیمه می‌گوید. او فردی قدرتمند از نظر جسمی با شخصیتی مهربان و شیرین است که ترکیب کمدی جالبی را ایجاد می‌کند.

Might Guy

خنده دار ترین شخصیت های انیمه
خنده دار ترین شخصیت های انیمه

Might Guy شخصیتی در ناروتو (10 شخصیت قدرتمند زن ناروتو) است که نقش معلم در تیم 3 و بهترین دوست کاکاشی هاتاکه می‌باشد. گای یک شخصیت قوی و خنده دار در طول داستان است و به عنوان یکی از بهترین و محبوب‌ترین شخصیت‌های فرعی سریال شناخته می‌شود.

شوخ طبعی گای تا حد زیادی مبتنی بر رقابت دوستانه او با بهترین دوستش، کاکاشی است. حتی به عنوان نینجا و معلم سطح بالا، این دو اغلب در حال دعوا و رقابت هستند و همیشه سعی می‌کنند در یک سری تعاملات خنده‌دار و بیش از حد دراماتیک یکدیگر را شکست دهند.

Zenitsu Agatsuma

خنده دار ترین شخصیت های انیمه
خنده دار ترین شخصیت های انیمه

زنیتسو آگاتسوما یک شخصیت اصلی در انیمه Demon Slayer (شخصیت شیطان کش مورد علاقه شما در مورد شما چه می گوید؟) است که بیشتر به خاطر جایگاهش در گروه سه نفره از دوستان و رفقای شخصیت اصلی Tanjiro در کنار Inosuke شناخته شده است.

زنیتسو یک شخصیت نسبتا بزدل است که اغلب با شخصیت شدید اینوسوکه درگیر می‌شود و باعث ایجاد تعاملات خنده دار بین این دو می شود. رهایی زنیتسو از شخصیت ضعیف او بسیار لذت بخش است، زیرا توانایی‌های او به عنوان یک قاتل شیطان در واقع قدرتمند می‌باشد. زنیتسو می‌تواند Thunder Breathing First Form را تقریباً در کمال اجرا کند.

Riki Nendou

خنده دار ترین شخصیت های انیمه
خنده دار ترین شخصیت های انیمه

ریکی نندو یک شخصیت اصلی در زندگی فاجعه آمیز سایکی کی، به عنوان همکلاسی با قهرمان اصلی، سایکی است. حضور نندو در نمایش کلیشه‌ای از شخصیت خنده دار احمقانه را می‌گیرد و آن را به حد افراط می‌کشاند. حضور ریکی نندو در فهرست بهترین شخصیت های خنده دار انیمه یک اولویت برای ما بود.

نندو از دیگر شخصیت‌های نمایش متمایز است، زیرا او تنها شخصیتی می‌باشد که سایکی نمی‌تواند ذهن او را بخواند، زیرا ظاهراً او هرگز اصلاً فکر نمی‌کند. نندو از هر جنبه یک شخصیت بامزه است، اما شخصیتی که واقعاً پویایی مثبت و طنزآمیز را به تقریباً هر صحنه‌ای که در طول انیمه در آن حضور دارد اضافه می‌کند.

Tobi

خنده دار ترین شخصیت های انیمه
خنده دار ترین شخصیت های انیمه, بهترین شخصیت های بامزه در انیمه

توبی به عنوان یکی از اعضای سازمان آنتاگونیست ناروتو، آکاتسوکی، یک شخصیت مهم در سراسر مجموعه انیمیشن ناروتو است. توبی یک شخصیت مرموز و احمق می‌باشد که از این رفتار برای پوشاندن این واقعیت استفاده می‌کند که در واقع یکی از قوی‌ترین (قوی ترین شخصیت های مسن ناروتو در دوران کودکی) اعضای آکاتسوکی است.

بامزگی توبی در صدای نازک او، رقص‌ها، سبک مبارزه و دیالوگ‌های خنده‌دار او است. آنچه در مورد توبی بسیار مهم می‌باشد و باعث می‌شود که او اهمیت زیادی داشته باشد، روشی است که این شخصیت احمق به عنوان یک هویت جعلی آشکار شد. سپس داستان توبی آشکار می‌شود و او را به عنوان اوبیتو اوچیها، یکی از بزرگترین آنتاگونیست‌های (بهترین شرورهای ناروتو) کل انیمه معرفی می‌کند.

Denki Kaminari

خنده دار ترین شخصیت های انیمه
خنده دار ترین شخصیت های انیمه, بهترین شخصیت های خنده دار انیمه

دنکی کمیناری یک شخصیت مکمل در مجموعه My Hero Academia و یکی از اعضای کلاس کلاس 1-A دبیرستان UA است. کامیناری با نام قهرمان Chargebolt به دلیل توانایی خود، Electrification شناخته می‌شود که به او اجازه می‌دهد تا رعد و برق از بدن خود خارج کند. دنکی کمیناری یکی از بهترین شخصیت های بامزه در انیمه است.

البته، همه توانایی‌ها در دنیای My Hero Academia دارای اشکالات و محدودیت‌های خاص خود هستند، که جنبه منفی توانای کامیناری کاملاً بامزه است. اگر کمیناری بیش از حد ولت برق مصرف کند، به طور موقت به مغز خود اتصالی می‌دهد، که در موارد متعددی اتفاق افتاده است و صحنه‌های خنده دار را بین خود و بقیه کلاس 1-A ایجاد می‌کند.

Inosuke

خنده دار ترین شخصیت های انیمه
خنده دار ترین شخصیت های انیمه, خنده دار ترین شخصیت انیمه

Inosuke یک شخصیت اصلی در انیمه محبوب Demon Slayer (بهترین قسمت های انیمه شیطان کش) و سومین عضو از سه دوست/رفیق تانجیرو در کنار زنیتسو است. اینوسکه به داشتن شخصیتی شدید و کوتاه مزاج معروف می‌باشد که اغلب با زنیتسو برای ایجاد صحنه‌های خنده‌دار درگیر می‌شود.

اینوسکه در کنار گرازهای وحشی بزرگ شد، به این معنی که برخی از رفتارهای او گاهی اوقات کمی عجیب و غریب است. اینوسوکه همچنین دیالوگ‌ها و واکنش‌های بسیار خوبی به لحظات انیمه دارد و مسئول برخی از خنده‌دارترین نقل‌قول‌های سریال می‌باشد. درگیری او با زنیتسو همیشه یک انحراف لذت بخش از مبارزه و کشتار شیطان در انیمه است و تماشای تانجیرو که این دو را از هم جدا می‌کند همیشه باعث خنده بینندگان می‌شود.

Korosensei

خنده دار ترین شخصیت های انیمه
خنده دار ترین شخصیت های انیمه, بامزه ترین شخصیت های انیمه

Korosensei شخصیت اصلی مجموعه انیمه Assassination Classroom است و می‌توان آن را هم آنتاگونیست اصلی و هم یک شخصیت فرعی قوی در نظر گرفت. Korosensei یک شخصیت اختاپوس زرد بزرگ است که هم به عنوان معلم عادی و هم به عنوان مربی قاتل برای کلاسی از بچه‌های دبیرستانی کار می‌کند.

Korosensei یک شخصیت جذاب برای تماشا می‌باشد و چیزی است که این نمایش را بسیار خاص می‌کند. او از شوخی‌های طنز، تقلیدهایش از فرهنگ پاپ و سایر انیمه‌ها، و حتی خنده‌های خاصش، تقریباً تمام تسکین‌های کمدی را در کل داستان به نمایش می‌گذارد.

کوروسنسه برخی از احساسات هیستریک روی صورت گردش در تمام قسمت‌ها به تصویر کشیده شده است، اما مهم‌تر از همه نوشته شده است تا جنبه‌ای عمیق‌تر و احساسی‌تر برای او داشته باشد، و تأثیر او را به عنوان شخصیتی که طرفداران از سطح نقش کمدی‌اش لذت می‌برند بسیار مهم می‌کند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار خنده دار ترین شخصیت های انیمه سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


11 thoughts on “خنده دار ترین شخصیت های انیمه ؛ معرفی 10 شخصیت کمدی در انیمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *