بهترین ویلن های انیمه ناروتو ؛ با محبوب ترین شرورها آشنا شوید

انیمه جذاب ناروتو موفق شد تا شرور‌های بسیار خوبی را در طول انیمه به ما معرفی کند. با فیگار بمانید تا با بهترین شرورهای ناروتو آشنا شوید.

Naruto یکی از طولانی‌ترین سریال‌های انیمه و مانگا است. علیرغم برخی فراز و نشیب‌ها، به لطف شخصیت‌های فوقالعاده‌اش، انیمه محبوب ناروتو انیمه مورد علاقه افراد بی‌شماری در سرتاسر جهان می‌باشد. از شخصیت‌های فرعی گرفته تا شرور‌های اصلی داستان، همه ویلن‌های ناروتو به خوبی نوشته شده‌اند.

بیشتر بخوانید:

500 انیمه برتر تمام دوران [بر اساس دسته بندی ژانر]

بهترین شرورهای ناروتو

با محبوب ترین شرور های ناروتو آشنا شوید

شما می‌توانید فهرست بهترین شرورهای ناروتو  را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین شرورهای ناروتو
بهترین شرورهای ناروتو

با اپیزودهای زیادی که در ناروتو وجود دارد، مشخصا قرار است چند شخصیت شرور در داستان وجود داشته باشد. ناروتو در سرتاسر انیمه دارای شرورهایی است که مقداری کسل‌کننده بودند، اما شرورهای فراموش‌نشدنی زیادی نیز دارد، و این چیزی است که ما در این فهرست روی آن تمرکز خواهیم کرد.

پس اگر می‌خواهید با برترین ویلن های انیمه ناروتو آشنا شوید، در این نوشتار همراه ما باشید تا به معرفی بهترین شخصیت های منفی ناروتو بپردازیم.

Kabuto

بهترین شرورهای ناروتو
بهترین شرورهای ناروتو

زمانی که کابوتو برای اولین بار معرفی شد، دقیقاً تهدیدکننده‌ترین شخصیت شرور نبود، اما در طول سریال، او خطرناک‌تر و خطرناک‌تر شد. در بیشتر انیمه، کابوتو فقط دستیار اوروچیمارو بود و ارزش خاصی به عنوان یک شخصیت نداشت. اما این مسئله در نیمه دوم ناروتو، ناروتو شیپودن کاملا تغییر کرد.

پس از مرگ اوروچیمارو، کابوتو بدن خود را با بقایای اوروچیمارو تزریق کرد که نه تنها باعث شد تا ظاهر او شبیه به یک مار بشود، بلکه چاکرای او نیز کاملا تغییر کرد. او عملاً خود را به “موجودی کامل” تبدیل کرده بود و توانست به قدرت عظیمی برسد. اگر ایتاچی و ساسکه او را متوقف نمی‌کردند، کابوتو احتمالاً بسیاری از شخصیت‌های اصلی را می‌کشت.

Kimimaro Kaguya

بهترین شرورهای ناروتو
بهترین شرورهای ناروتو

کیمیمارو کاگویا بیشتر به خاطر Kekkei Genkai استخوانی و حرکات رزمی ظریفش که به نام گل‌ها و درختان نامگذاری شده است، شناخته شده است. او یک نینجا خشن می‌باشد که کاملاً به رئیس خود، اوروچیمارو وفادار است و استعدادهای رهبری قابل توجهی نیز دارد. کیمیمارو فرماندهی ماموریت Sound Four برای اسکورت ساسوکه را بر عهده گرفت و سرد به آنها دستور می‌داد و سپس مسئولیت ساسوکه را بر عهده گرفت.

Kaguya Otsutsuki

بهترین شرورهای ناروتو
بهترین شرورهای ناروتو

کاگویا اوتسوتسوکی آخرین آنتاگونیست اصلی ناروتو شیپودن است. او یک موجود فضایی می‌باشد که هزاران سال پیش برای مصرف میوه درخت خدا به زمین آمد و در نتیجه اولین صاحب چاکرا روی زمین شد. او به طرز غیرممکنی قدرتمند است. جدا از قدرت او، جاودانگی و توانایی‌های کاگویا او را به یکی از قدرتمند‌ترین شخصیت‌های ناروتو تبدیل می‌کند.

مشکل شخصیت‌های قدرتمندی مانند کاگویا این است که تقریباً همیشه شخصیت‌های خسته‌کننده‌ای هستند و متأسفانه کاگویا در این دسته قرار می‌گیرد. پیشینه کاگویا پتانسیل جالبی داشت، اما، چون در آخرین لحظه معرفی شد، طرفداران ناروتو اهمیت زیادی به آن ندادند.

Konan

بهترین شرورهای ناروتو

کونان یکی از بنیانگذاران آکاتسکی اصلی بود. او ممکن است در نگاه اول خیلی قدرتمند به نظر نرسد زیرا تمام توانایی‌های نینجوتسو او حول تا کردن کاغذ می‌چرخد. اما آن کاغذ بسیار خطرناک‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد. از آنجایی که کونان می‌تواند کاغذ را دستکاری کند، استراتژی‌های کاربردی زیادی برای توانایی‌های او وجود دارد.

چیزی که کونان را بسیار جالب می‌کند، این واقعیت است که او به دلیل سابقه غم‌انگیز خود و ناگاتو می‌باشد که باعث شد تا به یک فرد شرور تبدیل شود. متأسفانه، داستان کونان آنقدر مورد بررسی قرار نگرفت، اما او همچنان یکی از جالب‌ترین شخصیت‌های منفی این انیمه است. از نظر برخی از طرفداران ناروتو، او یکی از بهترین شخصیت های منفی ناروتو می‌باشد.

Hanzo

بهترین شرورهای ناروتو
بهترین شرورهای ناروتو

نینجا Hanzo زمانی یک رهبر قدرتمند بود، اما در مورد آن بسیار وحشیانه و بسیار محتاط عمل می‌کرد. او اجازه نمی‌داد کسی به او نزدیک شود، مگر اینکه آنها به طور کامل جستجو شوند، و دائما نگران امنیت خود بود. به نظر می‌رسد هانزو به عنوان یک رهبر در دنیای ناروتو نسبتاً موفق بوده است، اما او با انتخاب مبارزه اشتباه باعث سقوط خود شد. یک ناگاتو انتقام جو از Pain برای شکست دادن و کشتن او یک بار برای همیشه استفاده کرد و به سلطنت هانزو برای همیشه پایان داد.

Black Zetsu

بهترین شرورهای ناروتو
بهترین شرورهای ناروتو

برای قسمت بیشتری از شیپودن، زتسو تنها یک آنتاگونیست جزئی بود که همیشه در پس زمینه کمین کرده بود. در ابتدا او تهدید زیادی برای شخصیت‌های اصلی نبود. اما در انتهای انیمه معلوم می‌شود که زتسو، به‌ویژه بلک زتسو، همه برنامه‌ها را می‌چید و سایر شرورها را دستکاری می‌کرد تا کارهای کثیف خود را برای برنامه‌ای پیچیده برای رهایی کاگویا از حبس ابدی‌اش انجام دهند.

تماشای شرورهای ماکیاولی همیشه لذت بخش است، اما، از آنجایی که افشای این که بلک زتسو پشت تمام عملیات‌های آکاتسکی بود بسیار دیر در داستان ظاهر شد. بلک زتسو واقعاً هرگز احساس شرورانه‌ای نداشت، ولی برنامه‌های شگفت‌انگیز او باعث شد تا بتواند تاثیر زیادی بر روی داستان ناروتو بگذارد.

Haku and Zabuza

بهترین شرورهای ناروتو
بهترین شرورهای ناروتو

هاکو و زابوزا قوی‌ترین شخصیت‌های شرور در این فهرست نیستند، اما آنها دو تا از محبوب‌ترین شخصیت‌های این ناروتو هستند. زابوزا در اوایل سریال معرفی شد و واقعاً اولین شرور اصلی ناروتو بود. این آنبوی سابق دهکده مه پنهان یک حریف دشوار برای تیم 7 بود و حتی به اندازه کافی قدرت داشت که بتواند در مقابل کاکاشی قرار بگیرد.

اکثر طرفداران موافق هستند که هاکو شخصیت جالب‌تر این دو است. او شخصیتی با داستانی بسیار غم‌انگیز می‌باشد. هاکو که در کودکی به دلیل توانایی طبیعی خود در نبرد طرد شده بود، مجبور شد پدر خود را بکشد. هاکو و زابوزا اولین نمونه‌هایی بودند که نشان دادند دنیای ناروتو بسیار وحشیانه‌تر از آن چیزی است که در ابتدا به نظر می‌رسد.

Orochimaru

بهترین شرورهای ناروتو
بهترین شرورهای ناروتو

اوروچیمارو که به عنوان یکی از سه سانین افسانه‌ای، سه نینجا برتر زمان خود شناخته می‌شود، یکی از قدرتمندترین نینجاهای این انیمه است. او همچنین طولانی‌ترین شخصیت شرور در کل ناروتو می‌باشد. همین باعث می‌شود تا ما با شخصیت او کاملا آشنا باشیم. در ابتدا به اوروچیمارو موقعیت هوکاگه پیشنهاد شد، اما او فقط به طولانی کردن عمر خود علاقه داشت.

برای دستیابی به این هدف، اوروچیمارو آزمایش‌های غیرانسانی بی‌شماری انجام داد تا راهی برای جاودانگی پیدا کند. در نهایت، او موفق شد تکنیکی را بیابد که به او اجازه می‌داد از بدنی به بدن دیگر حرکت کند و بدین ترتیب به زندگی ابدی دست یابد. با وجود اینکه او کار‌های شرورانه زیادی را انجام داده است، در انتهای ناروتو با شاهد خصوصیات خوب او نیز می‌شویم.

Madara Uchiha

بهترین شرورهای ناروتو
بهترین ویلن انیمه ناروتو

تأثیر مادارا بر دنیای ناروتو در تمام طول انیمه قابل مشاهده بود و طرفداران حتی قبل از اینکه او روی صفحه نمایش ظاهر شود این را می‌دانستند و کاملا با او آشنا بودند. مادارا یکی از قدرتمندترین اعضای قبیله اوچیها بود. هنگامی که او توسط کابوتو زنده شد، مادارا توانست به راحتی همه کاگه‌ها را شکست دهد. همین مبارزه بهترین راه برای معرفی این شرور محبوب بود. مادارا اوچیها قطعا بهترین شرور انیمه ناروتو است.

اما، فقط مهارت او به عنوان یک نینجا نیست که او را به یک شخصیت عالی تبدیل می‌کند، بلکه ایدئولوژی او است که او را به شخصیتی جذاب تبدیل می‌کند. تنها کاری که مادارا می‌خواهد انجام دهد دستیابی به صلح پایدار در جهان است. فقط روش او برای انجام این کار می‌باشد که باعث شده است تا با دیگران اختلاف نظر داشته باشد. برنامه او این است که سوکویومی بی‌نهایت را روی ماه بفرستد تا کل جهان را در یک رویا به دام بیندازد، که به اعتقاد او بشر را از نابودی خود نجات می‌دهد.

Obito Uchiha/Tobi

بهترین شرورهای ناروتو
بهترین شرور انیمه ناروتو

اوبیتو هم‌تیمی سابق کاکاشی بود، اما تصور می‌شد که او پس از اینکه یک تخته سنگ عظیم تمام سمت راست او را له کرد، جان خود را از دست داده باشد. اما معلوم شد که او در تمام مدت زنده بود و به عنوان عضو نقابدار آکاتسکی با نام توبی ظاهر شده است.

اوبیتو پس از مرگ رین به سمت شرور افتاد و کاکاشی را به خاطر آن سرزنش کرد، حتی اگر همه چیز توسط مادارا برای دستکاری اوبیتو برنامه ریزی شده بود. پس از از دست دادن رین، اوبیتو به نقشه مادارا برای ایجاد دنیایی از حقیقت متقاعد شد. اوبیتو یک شخصیت غم‌انگیز بود که در انتهای انیمه با این واقعیت که از او استفاده می‌کردند روبرو شد.

Itachi Uchiha

بهترین شرورهای ناروتو
بهترین شخصیت های منفی ناروتو

به نظر می‌رسد که یکی از قدرتمندترین و خطرناک‌ترین شخصیت‌های شرور ناروتو، یکی از بهترین شخصیت‌های انیمه نیز می‌باشد. از همان ابتدا، ایتاچی برای سلاخی کل قبیله اوچیها، به جز برادر کوچکتر خود ساسکه، قبل از فرار از دهکده و پیوستن به آکاتسکی شناخته شد. تمام انگیزه ساسکه برای اکثر انیمه انتقام گرفتن از برادرش است که او را به عنوان یک جنایتکار بسیار خطرناک می‌شناسند.

اما، همه چیز بسیار پیچیده‌تر از آن چیزی بود که به نظر می‌رسید. پس از اینکه ساسکه انتقام خود را گرفت و ایتاچی را کشت، متوجه شدیم که ایتاچی آن شروری نبود که همه فکر می‌کردند. او تمام قبیله خود را سلاخی کرد تا از جنگ داخلی در روستا جلوگیری کند و سپس به عنوان جاسوس برای دهکده برگ به گروه آکاتسکی پیوست. هر کاری که ایتاچی انجام داد به خاطر برادر و دهکده‌اش بود، اما این که ما تا بعد از مرگش این را نمی‌دانستیم، مایه ناراحتی است.

Pain

بهترین شرورهای ناروتو
برترین ویلن های انیمه ناروتو

Pain تمام ویژگی‌هایی که یک شرور باید داشته باشد را دارد. اول از همه، Pain در بیشتر انیمه رهبری آکاتسکی‌ را بر عهده داشت، و به لطف Rinnegan، او همچنین قدرتمندترین عضو آکاتسکی‌ بود. Pain حتی تمام دهکده برگ را فقط برای جلب توجه ناروتو نابود کرد.چیزی که Pain را به یک شرور قانع کننده تبدیل می‌کند، نحوه پیوند او با دنیای ناروتو است.

دنیای ناروتو مکانی بی‌رحم می‌باشد و Pain محصول این بی‌رحمی است. پدر و مادر او توسط جنگ کشته شدند، بنابراین Pain تصمیم گرفت تا دنیایی از صلح را ایجاد کند. فقط برای اینکه بهترین دوست و بسیاری از همرزمان او در این تعقیب بمیرند. Pain با استفاده از جسد بهترین دوستش به‌عنوان یک آواتار، تلاش کرد تا با هر وسیله‌ای که لازم بود صلح را ایجاد کند. Pain به راحتی قانع‌کننده‌ترین شخصیت شرور و بهترین ویلن انیمه ناروتو است.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین شرورهای ناروتو سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


4 thoughts on “بهترین ویلن های انیمه ناروتو ؛ با محبوب ترین شرورها آشنا شوید

  1. به نظر من گنگ ترین و بهترین ولین اول ناگاتو مرده یعنی همون پینه بعدش مادرا و ایتاچی ولی واقعا پین یک چیز دیگه با اون ظاهرشو طرز صحبتشو همه اینا

  2. پیننننپ اوله بین تمامی انیمه ها ایتاچی ۹ همین محبوب بودپین بین ۵۰ تای اولشم نبودواقعا جالبه اصنننننن منطقی تر از این نبود یه روانشناسی چیزی برین بگید مشکل عقلی و عاطفی دارن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *