خفن ترین اپیزود های انیمه ؛ بهترین قسمت های انیمه های محبوب از نظر IMDB

در دهه‌های اخیر، انیمه توانسته است اپیزود‌های هیجان‌انگیزی را به ما ارائه کند. با فیگار بمانید تا به معرفی بهترین اپیزود های انیمه بپردازیم.

با اقتباس انیمه Chainsaw Man در پاییز 2022 ، طرفداران به احتمال زیاد مشتاقانه منتظر هستند تا ببینند که قسمت اول این انیمه چگونه رتبه‌بندی خواهد شد. این اقتباس ماپا در حال حاضر یکی از موردانتظار‌ترین انیمه‌های سال 2022 است. اپیزود‌های خفن انیمه در اکثر مواقع دارای نقاط بسیار مهمی در داستان یک مجموعه است. این قسمت‌های جذاب انیمه بسیار یک انیمه را محبوب و تحسین برانگیز می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

500 انیمه برتر تمام دوران [بر اساس دسته بندی ژانر]

بهترین اپیزود های انیمه

محبوب ترین قسمت های انیمه از نظر IMDB

شما می‌توانید فهرست بهترین اپیزود های انیمه را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین اپیزود های انیمه
بهترین اپیزود های انیمه

هنگام نگاه کردن به اپیزود‌های انیمه‌های مختلف، مشخص می‌شود که قسمت‌هایی که دارای بالاترین رتبه‌بندی هستند با لحظات نمادین، پایان‌های بزرگ و تکان‌دهنده، انیمیشن خیره‌کننده و نمایش تماشایی پر می‌شوند.

اگر می‌خواهید با برترین اپیزود های انیمه از نظر IMDB آشنا شوید، در این نوشتار همراه ما باشید تا بهترین قسمت های انیمه را به شما معرفی کنیم.

Hinokami

بهترین اپیزود های انیمه
بهترین اپیزود های انیمه

نوزدهمین قسمت Demon Slayer از فصل اول در بسیاری از سطوح مهم می‌باشد. تاکنون، بیشتر تهدیدها در Rui و خانواده عنکبوتی دلهره‌آور او بوده است، زیرا آنها بسیاری از اعضای شیطان‌کش‌ها را بلعیده‌اند. برای همین، پایان دادن به زندگی آنها و از بین بردن یک “Lower Moon” کاری بسیار مهم برای تانجیرو بود.

تانجیرو خود را در نبرد یک طرفه علیه Lower Moon، رووی می‌یابد. هنگامی که رووی چشم خود را به نزوکو می‌اندازد، تانجیرو بسیار عصبانی می‌شود. تنها با نیمی از تیغه خود، او موفق به اجرای رقص “Hinokami Kagura” پدرش می‌شود و آن را به یک سبک تنفسی تبدیل می‌کند. تانجیرو با استفاده از این رقص موفق شد تا با یک برش سر رووی را قطع کند. این اپیزود انیمه Demon Slayer توانسته است امتیاز 9.8 را در سایت IMDB کسب کند.

Angel X And X Light

بهترین اپیزود های انیمه
بهترین اپیزود های انیمه

آرک مورچه کیمرا در انیمه Hunter X Hunter یکی از وحشیانه‌ترین و فراموش‌نشدنی‌ترین آرک‌های تاریخ انیمه است. با توجه به اینکه این قسمت به بهترین نحو ممکن این موضوع را نشان می‌دهد، دلیل حضور آن در لیست برترین قسمت های انیمه کاملا مشخص است. از زمان کشته شدن کایت توسط پیتو، هیچ چیز جزء انتقام ذهن گون را فرا نگرفته بود.

در قسمت Angel X And X light آن زمان سرانجام فرا می‌رسد و مبارزه گون با یکی از قوی‌ترین کاربران Nen در Hunter X Hunter شروع می‌شود. طرفداران که مدت‌ها برای این فایت هیجان‌انگیز صبر کرده بودند، متأسفانه، آنچه که در این مبارزه اتفاق افتاد بسیار غم‌انگیز‌تر از چیزی بود که آنها انتظارشان را داشتند.

گون در این فایت از تمام نفرت و عصبانیت خود استفاده می‌کند تا پیتو را به طور وحشیانه به قتل برساند. او با انجام این کار تمام Nen خود را فدا کرد و جان خود را به خطر انداخت. این اپیزود انیمه Hunter X Hunter توانسته است امتیاز 9.8 را در سایت IMDB کسب کند.

Aibo

بهترین اپیزود های انیمه
بهترین اپیزود های انیمه

بوروتو، از زمان انتشار خود، در تلاش بوده است تا از سایه ناروتو خارج شود. می‌توان گفت که اپیزود Aibo تقریبا این کار را انجام داد. تمرکز این قسمت بر روی مبارزه ناروتو با کارا است. برای پیروزی ناروتو علیه کارا و نجات جان بسیاری از افراد، روباه نه دم، کوراما، جان خود را فدای این مبارزه می‌کند.

آنچه باعث می‌شود این قسمت به عنوان یکی از برترین اپیزود های انیمه شناخته شود این است که این قسمت نشانگر پایان یک دوره می‌باشد. درگیری اصلی انیمه ناروتو این بود که آیا ناروتو می‌تواند روباه قدرتمند نه دم را که در درون او زندگی می‌کرد، کنترل کند. بنابراین، هنگامی که کوراما خود را فدا می‌کند تا بوروتو و دوستانش را از سازمان شرور کارا نجات دهد، بسیاری از طرفداران ناروتو احساساتی شدند. این اپیزود انیمه Boruto: Naruto Next Generations توانسته است امتیاز 9.8 را در سایت IMDB کسب کند.

The story of the Moriko, part 2

بهترین اپیزود های انیمه
بهترین اپیزود های انیمه

همراه با پارت 1، این یکی از تاثیرگذارترین اپیزودهایی بود که می‌توان تماشا کرد. این اپیزود وضعیت دقیق مردم در زمان جنگ را به تصویر می‌کشد و در این قسمت، میو لیاقت اتفاقی که برایش افتاد را نداشت.  او در جنگ برای غذا دادن به کودکان بی خانمان خود را به هر دو جناح فروخت و در این راه هر یک از آنها جان خود را از دست دادند. وقتی هیاکیمارو با آن آشنا می‌شود، می‌توانیم خشم او را برای اولین بار در سریال ببینیم.

One For All

بهترین اپیزود های انیمه
بهترین اپیزود های انیمه

یازدهمین قسمت در فصل سوم آکادمی قهرمان من به نظر می‌رسد نقطه عطف این انیمه به طور کلی است. تمرکز این قسمت بر روی مبارزه حماسه‌ای All Might و All For One بود. این مبارزه که هیچ محدودیتی نداشت یکی از بهترین صحنه‌های مبارزه در تاریخ انیمه بود. از نظر بسیاری، حرکت آخر All Might یکی از بهترین سکانس‌های انیمه مای هیرو آکادمی بود.

از صحنه‌های شگفت‌انگیز اکشن گرفته تا لحظات حیاتی شخصیتی، این قسمت توانسته است همه چیز را به نحوی عالی نمایش دهد. این قسمت آغاز بازنشستگی All Might به عنوان بهترین قهرمان دنیا بود. دیالوگ او در صحنه‌های آخر مبارزه که به شروع نسل جدید قهرمانان اشاره داشت، نشانگر بزرگی برای نحوه ادامه داستان این انیمه بود. این اپیزود انیمه My Hero Academia توانسته است امتیاز 9.8 را در سایت IMDB کسب کند.

Re

بهترین اپیزود های انیمه
بهترین اپیزود های انیمه

تمام اعمال مبهم Lelouch باید روزی به پایان برسد. در فینال این انیمه ، Code Geass موفق شد همه چیز را در یک قسمت با برنامه استادانه Lelouch برای آزاد کردن مردم ژاپن از حکومت امپریالیستی به پایان برساند. این کار با “فداکاری نجیب” خود Lelouch به ثمر رسید.

برای هر انیمه به طور کلی کار دشوار است تا بتواند طوری به داستان پایان دهد که نتیجه‌گیری قابل قبولی را داشته باشد و بینندگان از آن راضی باشند. پایان دادن به داستان به روشی که هم به طور همزمان تاریک باشد و در عین حال امیدوار‌کننده‌ترین گزینه برای پایانی خوشایند باشد، کاری است که فقط Code Geass می‌تواند از پس آن بربیاید. پایان عالی این انیمه باعث شده است تا این اپیزود در فهرست بهترین قسمت های انیمه قرار بگیرد. این اپیزود انیمه Code Geass توانسته است امتیاز 9.9 را در سایت IMDB کسب کند.

Graduation

بهترین اپیزود های انیمه
بهترین اپیزود های انیمه

Angel Beats یکی از زیباترین پایان‌ها را دارد و قسمت آخر واقعا اشک آور بود. ما معنی واقعی عنوان “انجل بیتس” را نمی‌دانستیم، و وقتی فهمیدیم، شاهد یک لحظه زیبا بودیم. در این قسمت زمانی که اوتوناشی حقیقت را می‌فهمد، لال می‌شود و از تاچیبانا خواستگاری می‌کند. این قسمت یکی از بهترین قسمت های انیمه بود.

End Of The Prologue

بهترین اپیزود های انیمه
بهترین اپیزود های انیمه, بهترین قسمت در انیمه

فینال فصل اول Vinland Saga، “پایان پیش نویس” ، موفق به نتیجه‌گیری درگیری اصلی بین تورفیین و دشمن او اسکلاد می‌شود. برای انیمه‌ای که محور اصلی آن انتقام است، مطمئناً با عدم اعطای شخصیت اصلی خود برای انتقام، از بسیاری از داستان‌های دیگر الهام گرفته از انتقام‌جویی فاصله می‌گیرد.

ارتباط بین Thorfinn و Askelaad احتمالاً جذاب‌ترین قسمت این انیمه است. Thorfinn که به خود اجازه می‌دهد توسط مردی که پدرش را به قتل رسانده است آموزش ببیند، مطمئناً یکی از پیچیده‌ترین شخصیت‌های انیمه تا به امروز می‌باشد. این همان چیزی است که “پایان پیش نویس” را به یک قسمت خارق‌العاده تبدیل می‌کند. ان قسمت درگذشت عسکلاد را به شکلی ارائه می‌دهد که باعث می‌شود تورفین در احساسات خود برای دشمن قسم خورده خود در تضاد باشد. این اپیزود انیمه Vinland Saga توانسته است امتیاز 9.9 را در سایت IMDB کسب کند.

From You, 2000 Years Ago

بهترین اپیزود های انیمه
بهترین اپیزود های انیمه, بهترین اپیزود در انیمه

همه چیز در بیست و یکمین قسمت Attack On Titan، “از شما، 2000 سال پیش” فاش شده است. از منشأ تایتان‌ها گرفته تا نفرت دنیای خارج از کسانی که خون یمیر را حمل می‌کنند، همه در این داستان دلخراش و نمایشی از “اولین” تایتان، یمیر فریتز نمایش داده می‌شود.

در حالی که این اپیزود نشان می‌دهد که منشأ تایتان‌ها از یک انگل فرازمینی آمده است، سؤالات بیشتری را باقی می‌گذارد. اما این موضوع هنوز هم بهتر از توضیحی پر از نژادپرستانه است که تبلیغات مارلی ارائه می‌دهد. گذشته از این، چیزی که این موضوع را به یک امر مهم تبدیل می‌کند، گرفتگی خود یمیر است. یمیر یک برده سابق می‌باشد که به یک ملکه تبدیل شده است و قدرت‌های او توسط پادشاه او مورد سوءاستفاده قرار می‌گیرد.

از ابتدا تا پایان این اپیزود، کل قسمت به طرز ماهرانه‌ای نوشته شده است تا کودک ترسیده‌ای را که می‌تواند به عنوان فروگشا برای همه تاریخ الدین‌ها باشد، به نمایش بگذارد. این قسمت قطعا بهترین اپیزود در انیمه است. این اپیزود انیمه Attack On Titan توانسته است امتیاز 9.9 را در سایت IMDB کسب کند.

I Will Never Give Up

بهترین اپیزود های انیمه
بهترین اپیزود های انیمه, برترین قسمت های انیمه

این اپیزود که یکی از قسمت‌های پایانی آرک Entertainment District در انیمه Demon Slayer می‌باشد، در انیمیشن و اکشن کاملاً چشمگیر است. پس از دیدن قدرت شیاطین درجه بالا در آرک قطار موگن، تنها زمان لازم بود تا استودیو ufotable (بهترین انیمه های استودیو یوفوتیبل) بتواند آن را به روشی تماشایی دنبال کند و نمایشی کاملا حماسه‌ای را به بینندگان ارائه دهد.

از درگیری بین گیوتارو و تِنگِن گرفته تا تانجیرو که “مارک” خود را بیدار می‌کند، این قسمت پر از لحظات نمادین است. نابودی مطلق و ضرب و شتم منطقه سرگرمی تا یازده قسمت شماره‌گیری می‌شود و همین “من هرگز تسلیم نمی‌شوم” را به راحتی به بهترین قسمت Demon Slayer تبدیل می‌کند. این اپیزود که از نظر بسیاری بهترین قسمت در انیمه می‌باشد، توانسته است امتیاز 9.9 را در سایت IMDB کسب کند.

Perfect Game

بهترین اپیزود های انیمه
بهترین اپیزود های انیمه, بهترین قسمت های انیمه

به نظر می‌رسد که لشکر پیشرو در هنگام روبرو شدن با تایتان‌های جانور، عظیم و زره‌پوش در قسمت شانزدهم فصل سوم، در جدی‌ترین زمان خود قرار دارد. این قسمت تمام تلاش‌ها برای به دست‌گیری دوباره منطقه شینگانشینا توسط لشکر پیشرو را به خوبی نشان می‌دهد.

آنچه این قسمت را به یکی از برترین قسمت های انیمه تبدیل می‌کند، سیزدهمین فرمانده پیشاهنگی، اروین اسمیت، و فریاد شگفت‌انگیز او برای ایجاد انگیزه در سربازانش برای شرکت در یک اتهام خودکشی است تا لیوای بتواند تایتان جانور را شکست دهد. این اپیزود انیمه Attack On Titan توانسته است امتیاز 9.9 را در سایت IMDB کسب کند.

Hero

بهترین اپیزود های انیمه
بهترین اپیزود های انیمه, برترین اپیزود های انیمه

این قسمت که ادامه “بازی کامل” می‌باشد، با نتایج اتهام خودکشی توسط اروین و مردانش آغاز می‌شود. هدف نهایی آنها اگر برای تایتان ارابه نبود اجرا می‌شد. در جاهای دیگر، آرمین برنامه‌ای مطمئن را برای شکست دادن تایتان عظیم با تنها این مشکل که او برای دستیابی به پیروزی باید خود را فدا کند، ابداع کرده است.

در یکی از قهرمانانه‌ترین فداکاری‌ها در تاریخ انیمه، آرمین تلاش خود را می‌کند تا به اندازه کافی وقت اضافی بخرد تا دوستان او تایتان عظیم را شکست دهند. اما در آخرین لحظات که بدن آرمین در حال از بین رفتن بود، هواداران را در مورد سرنوشت وی ناامید کرد. با نگاه به نحوی که سکانس‌های اکشن و احساساتی در این انیمه ارائه شده‌اند، به راحتی می‌توان فهمید که چرا قسمت‌های “بازی عالی” و “قهرمان” بزرگترین قسمت‌های انیمه در تاریخ هستند. این اپیزود انیمه Attack On Titan توانسته است امتیاز 9.9 را در سایت IMDB کسب کند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین اپیزود های انیمه سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


3 thoughts on “خفن ترین اپیزود های انیمه ؛ بهترین قسمت های انیمه های محبوب از نظر IMDB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *