معرفی و تحلیل بهترین سریال های چینی تاریخ سینما + 2022 و 2021 از نگاه سایت فیگار

در نوشتار بهترین سریال های چینی به معرفی محبوب‌ترین‌های 2022، 2021 و تمام دوران خواهیم پرداخت. در ادامه با فیگار همراه باشید.

زمان تماشای محبوب‌ترین و جدیدترین سریال های چینی فرا رسیده است که در سال 2022 و 2021 طرفداران زیادی را هم دور خود جمع کرده‌اند. مدتی است که آخرین نمای کلی سریال های چینی به خوبی در جهان سینمایی خود را به رخ کشیده است. زمان آن فرا رسیده است که فهرست بهترین سریال چینی را به روز کنید.

در سالی که چین تمرکز خود را بر روی برنامه فضایی خود قرار داده و صدمین سالگرد تاسیس حزب کمونیست را جشن میگیرد، قابل توجه است که چندین نمایش تلویزیونی با مضامین موضوعات نظامی و تاریخی که در تبلیغات اخیر تحت فشار قرار گرفته، ظاهر شده است.

ما لیست کوتاهی از بهترین سریال های چینی 2022 و 2021 را تهیه کردیم. در ادامه با فیگار همراه باشید تا بهترین سریال 2021 چینی و 2022 را برای شما معرفی کنیم.

 بهترین سریال های چینی

بهترین‌های 2022 و 2021 از نگاه سایت فیگار

بهترین سریال های چینی
بهترین سریال های چینی

برای اطلاع از مقاله‌های جدید سایت فیگار، مرور خلاصه‌ای از نقد فیلم و سریال و آشنایی با بهترین فیلم‌ها و سریال‌ها در ژانرهای مختلف، به صفحه اینستاگرام فیگار رجوع نمایید. با دنبال کردن این صفحه در قرعه کشی‌های هفتگی شرکت کنید و از پست‌های سرگرم کننده لذت ببرید:

در کنار آشنایی با بهترین سریال چینی و سریال چینی 2021 و 2022، می‌توانید مطالب ذیل از سایت فیگار را نیز دنبال نمایید:

The Glory of Youth

بهترین سریال های چینی
مجبوب ترین سریال های چینی, بهترین سریال های چینی

این سریال، داستان پیوستن چهار دانشجوی دانشگاه به China Rocket Force PLA است. این اولین درام چینی است که روی نیروی موشکی تمرکز دارد. زمینه این مجموعه تلویزیونی با شروع کار ماژول اصلی ایستگاه فضایی دائمی جدید چین، با تمرکز بیشتر رسانه‌های چینی بر روی برنامه فضایی بلند پروازانه چین به نمایش در آمد.

جدا از همه تبلیغات و همه شعارهای نظامی، کل این تولید خیلی بهتر از آن چیزی بود که پیش بینی می‌شد. فیلمنامه بسیار عالی است و متشکل از خطوط داستانی خشمگین، سرگرم‌کننده و احساساتی است. این فیلم یک اثر روشنگر است.


ضمن آشنایی با بهترین سریال های چینی می‌توانید مطلب ذیل را نیز مطالعه نمایید:


غالب بازیگران سریال “شکوه جوانی”، اجرای فوق‌العاده‌ای از خود نشان داده‌اند. میهن‌پرستی و تبلیغات نظامی در این سریال بسیار به چشم می‌آید، اما سعی کرده‌اند تا تعادل را حفظ کنند. عنوان سریال گمراه کننده است. آیا مبحث جوانانی هستند که کارهای قهرمانانه انجام می‌دهند؟ خیر! به شانس‌ها و امکاناتی اشاره دارد که با جوان بودن و داشتن زمان و ابزار برای انتخاب مسیر زندگی به وجود می‌آید.

Word of Honor

بهترین سریال های چینی
جدیدترین سریال های چینی

ژو زی شو پس از ترک شغل خود به عنوان رهبر سازمانی که وظیفه محافظت از سلطنت را بر عهده دارد، درگیر توطئه‌ای در دنیای هنرهای رزمی می‌شود. او با ون که زینگ، یک رزمی کار اسرارآمیز ملاقات می‌کند که برای انتقام گرفتن از پدر و مادرش از دره شبح فرار می‌کند.

آن‌ها سریع با هم دوست می‌شوند و برای پیدا کردن گنجی افسانه‌ای که به صاحبش قدرت بی‌نهایتی می‌بخشد دست به کار می‌شوند. “Word of Honor” یکی از بهترین سریال های رزمی سال 2021 محسوب می‌شود.


ضمن آشنایی با بهترین سریال های چینی می‌توانید مطلب ذیل را نیز مطالعه نمایید:


این درام فانتزی هم موجب خنده و هم گریه شما خواهد شد. نویسنده فیلمنامه سزاوار ستایش است، زیرا برای یک بار هم که شده توسط یک خانم شیائو چو، که از طرفداران Wuxia (سبکی که به نمایش قهرمان‌های هنرهای رزمی می‌پردازد) می‌باشد، نوشته شده است. عشق و درک او از ژانر Wuxia و متن اصلی واقعاً نشان می‌دهد که چگونه به طور ارگانیک داستان کوتاهی را در دنیای پریست (مذهبی) گسترش داد. دانش او از فرهنگ و تاریخ ادبی چین به قدری است که این سریال را به چیزی فراتر از یک درام تلویزیونی سطحی بدل می‌کند.

این wuxia عالی حول دو قهرمان غیر معمول و ارتباط سوزان و عمیق آن‌ها می‌چرخد. این درام در واقع با رمان اصلی بسیار متفاوت است. چهارده اپیزود اول رمان را دنبال می‌کنند، اما بقیه به شدت از هم جدا شده و اساساً به داستانی بسیار متفاوت تبدیل می‌شوند. خود طرح نیز هیچ شباهتی به داستان رمان ندارد و به چندین شخصیت فرعی، نقش‌های بزرگ‌تری در روایت کلی و حتی شخصیت پردازی‌های متفاوت داده شده است.

A Love So Beautiful

بهترین سریال های چینی
سریال چینی 2021, بهترین سریال های چینی

این سریال یک کمدی رمانتیک از بهترین سریال های چینی عاشقانه است که در سال 2017 اکران شد و هنوز هم در جریان است. داستان در مورد دو نفر است که تفاوت‌های شدیدی با یکدیگر دارند. آن‌ها نه تنها همکلاسی بلکه همسایه هم هستند تا همه چیز را برای ساختار دراماتیک این سریال جالب کنند.

رابطه‌ای بعید بین آن‌ها به موقع شکوفا می‌شود. رابطه‌ای که آن‌ها هرگز نمی‌دانستند شاید روزی وجود داشته باشد. این نمایش به نحوه حرکت این دو در زندگی، روابط، خانواده و مدرسه می‌پردازد.


ضمن آشنایی با بهترین سریال های چینی می‌توانید مطلب ذیل را نیز مطالعه نمایید:


خط داستانی این درام کمدی بسیار زیبا و دلگرم است. سبک آن کلیشه‌ای است؛ یک دختر نه چندان باهوش، عاشق یک پسر ایده‌آل می‌شود. گذر از دبیرستان و آغاز دانشگاه، روندی بسیار آرام را طی می‌کند. همانطور که داستان به سمت زندگی بزرگسالی پیش می‌رود، رابطه بین کاراکترهای اصلی صمیمی‌تر می‌شود.

اختلاف قد چن شیائو شی 160 سانتی‌متری (با بازی شن یوئه) و جیانگ چن قد بلند 188 سانتی‌متری (با بازی هو یی تیان) باعث ایجاد طنز بیشتر می‌شود! هر دو بازیگران اصلی، چهره‌های تازه‌ای در دنیای سرگرمی چین هستند و قطعا تأثیر خوبی بر مخاطب گذاشتند. شن یو برای اولین نقش اصلی خود در یک درام، جنبه‌ها و نگرش‌های مختلف شخصیت “چن شیائو شی” همچون: شادابی و جوانی در دوران دبیرستان گرفته تا بلوغ یک زن مستقل را به خوبی ایفا کرده است.

موزیک ابتدایی سریال و همچنین متن ترانه آن در افزایش جذابیت این درام تاثیر بسیاری دارد. شخصیت‌ها نقش‌های خود را بسیار خوب بازی کردند، ترکیب آهنگ‌ها و روابط زیبای بین شخصیت‌ها خیلی زیاد است که نمی‌توان به این راحتی از تماشای این سریال 23 قسمته دست کشید.

The Fox’s Summer

بهترین سریال های چینی
سریال های چینی عاشقانه

این یکی کمدی عاشقانه دیگری است که در سال 2017 منتشر شد. این سریال 2 فصل دارد و یکی از محبوب ترین درام های چینی با 44 قسمت است. “تابستان روباه” حول یک مدیرعامل ثروتمند فروشگاه معروف Gu می‌چرخد.

“گو چنگ زه” پسر خوانده خانواده گو، مدیر عامل شرکت گو مال است. خانم گو آرزو می‌کند که نوه بیولوژیکی خود، “گو جین یو” شرکت را به دست بگیرد و “گو چنگ زه” وظیفه دارد تا وارث قانونی را به یک تاجر محترم تبدیل کند. در این مدت او با طراح مد “لی یان شو” آشنا شده و متوجه می‌شود که او دوست دختر سابق “گو جین یو” بوده است.


ضمن آشنایی با بهترین سریال های چینی می‌توانید مطلب ذیل را نیز مطالعه نمایید:


چنگ زه تصمیم می‌گیرد لی یان را استخدام کند تا گو جین یو را به سمت انجام کار تجارت ترغیب کند؛ چرا که هنوز هم نسبت به لی یان احساساتی دارد. این طرح چنگ زه نتیجه می‌دهد و گو جین یو تصمیم می‌گیرد به شرکت ملحق شود. وقتی خانم گو متوجه احساسات گو جین یو نسبت به لی یان شو می‌شود، عصبانی شده و از گو چنگ زه می‌خواهد‌ که هر دوی آن‌ها را از هم جدا کند.

این داستان فرصتی را برای گو چنگ زه و لی یان شو ایجاد می‌کند تا به یکدیگر نزدیک شوند. داستان سریال یک طرح بسیار ساده و سبک است. اما می‌تواند دقایقی شما را سرگرم کند و از تماشای سریال‌های سنگین و مفهومی خلاص‌تان کند.

بازی نقش اصلی مرد با اینکه باید بی‌روح باشد، اما می‌توانست بهتر عمل کند. نقش زن، کمی منفی است و دروغ بسیاری می‌گوید، اما بازیگر از پس ایفای کاراکتر به خوبی بر آمده است. موسیقی سریال به خاطر نمی‌ماند، اما نمی‌توان آن را بد دانست.

Meteor Garden

بهترین سریال های چینی
بهترین سریال های 2021 چینی

اگر می‌خواهید تماشای درام چینی را شروع کنید، تماشای این سریال را از دست ندهید. این کمدی رمانتیک در سال 2018 اکران شد، که توانسته است یک ارزش و جایگاه خاصی برای خود ایجاد کند. Meteor Garden داستان پسری است که با دختری آشنا می‌شود.

این طرح به دنبال دونگ شانچای است که رویای او ورود به یکی از محبوب‌ترین دانشگاه‌های کشورش است. در پی تحقق این رویا، او با گروهی از پسران نخبه آشنا می‌شود که زندگی او را کاملاً تغییر می‌دهند. او نمی‌داند که به زودی با عشق خود نیز دیدار خواهد کرد.


ضمن آشنایی با بهترین سریال های چینی می‌توانید مطلب ذیل را نیز مطالعه نمایید:


فینال این سریال نقد‌های منفی بسیاری را دریافت کرده است. اجازه دهید اشاره شود که شما یا عاشق این درام خواهید بود یا از آن متنفر خواهید شد. از نکات مثبت نمایش می‌توان به اجرای عالی بازیگران آن اشاره کرد. ضمن اینکه آهنگ‌های مناسب را برای لحظات مناسب انتخاب کرده‌اند.

البته باید اشاره کرد که صحنه‌هایی وجود داشت که واقعا توانایی بازیگری بازیگران جوان را برجسته می‌کرد، اما در کل بازی آن‌ها بسیار بد بود. نکته منفی دیگر این بود که داستان در ابتدا به سرعت حرکت کرد و در وسط راکد شد. بدیهی است که داستان چیز جدیدی نیست و همه ما تا حدودی می‌دانیم قطار به کجا می‌رود، اما بخش‌هایی وجود داشتند که واقعاً هیچ ارتباطی با داستان اصلی نداشتند. به عنوان مثال مثلث عشق عجیب “Mei Zuo” که آن مثلث عشق احمقانه، بزرگترین اتلاف وقت بود.

با توجه به اینکه طرح در دانشگاه می‌گذرد، کل احساس درام بسیار کودکانه بود. آن‌ها یا باید از همان بازیگران در محیط دبیرستان استفاده می‌کردند یا از بازیگران بالغ‌تر در محیط دانشگاه استفاده می‌کردند و در حالی که به خط اصلی داستان وفادار می‌ماندند، آن را کمی بالغانه‌تر به نمایش در می‌آوردند.

The Untamed

بهترین سریال های چینی
سریال های رزمی سال, بهترین سریال های چینی

سریال “The Untamed” مورد محبوب دیگری از بین سریال های افسانه ای چینی 2019 است که باید به آن توجه کنید. این سریال فقط یک فصل 50 قسمتی دارد، اما این مانع از این نمی‌شود که این سریال در سراسر جهان طرفداران زیادی پیدا کند.

طرح این مجموعه حول یک رقابت بسیار تاریک بین دو طایفه است که هر دو می‌توانند جادو کنند. در حالی که دو فرد متعلق به این قبیله‌ها با یکدیگر ملاقات می‌کنند، و آن‌ها چندین رویداد غم‌انگیز در گذشته را کشف می‌کنند.

هم “شیائو ژان” و هم “وانگ ییبو” در این درام عالی کار کردند و بازی خوبی از خود ارائه داده‌اند. این درام مجموعه ای از آهنگ های زیبا دارد. برای کسانی که طرفدار رمان هستند شاید در ابتدا تماشای این درام خوشایند نباشد، اما امتیاز بالای سریال نشان می‌دهد که به مرور به آن علاقه‌مند شده‌اند.

Go Go, Squid!

بهترین سریال های چینی
سریال های فانتزی چینی

چه کسی یک کمدی خوب را دوست ندارد؟ این سریال یک درام چینی است که در سال 2019 اکران شد. داستان در مورد مردی به نام تانگ نیان که وی 19 سال بیشتر ندارد. اما اجازه ندهید سن او شما را فریب دهد. او یک برنامه نویس بسیار با استعداد در زمینه فناوری اطلاعات است.

او همچنین دانش آموزی است که به نظر می‌رسد همه چیز را تحت کنترل دارد. او برون گرا است و زندگی اجتماعی تحسین برانگیزی دارد. اما اوضاع برای او و این زندگی ایده آل زمانی که با پسری به نام هان شانگ یان آشنا می‌شود، چرخش عجیبی پیدا می‌کند.


ضمن آشنایی با بهترین سریال های چینی می‌توانید مطلب ذیل را نیز مطالعه نمایید:


لی شیان که نقش هان شانگ یان را بازی می‌کند، کاملاً باورنکردنی است. این بازیگر رفتاری آرام و خونسرد دارد. شیان کاملاً با شخصیت هان شانگ یان مطابقت دارد، انگار نقش برای او نوشته شده است. او از بیرون سرد و سخت به نظر می‌رسد، اما در واقع درونی لطیف و دلسوز دارد. ممکن است بد حرف بزند و اطرافیانش را سرزنش کند، اما عمیقا به آن‌ها اهمیت می‌دهد. لی شیان سختگیر و سازش ناپذیر است. اهمیتی نمی‌دهد که دیگران چه می‌گویند، فقط می‌خواهد که قهرمان مسابقات شود.

اصطلاح “CTF” که بارها در درام به آن اشاره شده است، به معنای گرفتن پرچم است. این یک رقابت امنیت اطلاعات بین متخصصان امنیتی در مورد امنیت سایبری است. آزمون و رقابت CTF، شرکت‌کنندگان را به چالش می‌کشد تا مشکلات امنیتی رایانه را حل کنند و یا سیستم‌های رایانه‌ای را ضبط و از آن دفاع کنند.

این مسابقه به عنوان یک ابزار یادگیری برای افزایش مهارت‌هایی است که در طول دوران آموزش، متخصصان امنیتی یاد گرفته‌اند. به عبارت دیگر، آنچه به ظاهر “اتلاف وقت برای بازی با رایانه” به نظر می‌رسد، در واقع آموزش نسل بعدی در پیشرفته‌ترین زمینه هوش مصنوعی در امنیت سایبری است.

این سریال فوق العاده سرگرم‌کننده است. اگر می‌خواهید همه مشکلات را که در طول روزهای اخیر خود با آن دست و پنجه نرم می‌کنید از خود دور کنید، این مجموعه به شما کمک خواهد کرد.

Find Yourself

بهترین سریال های چینی
بهترین سریال 2021 چینی, بهترین سریال های چینی

سریال Find Yourself یک کمدی رمانتیک است که در سال 2020 منتشر شد. به عنوان یک سریال نسبتا جدید، مدت زمان پخش آن یک فصل است. Find Yourself داستان یک زن جوان به نام He Fanzing را دنبال می‌کند.

او زنی با استعداد و سخت کوش است، اما وقتی در زندگی حرفه‌ای و شخصی خود با تغییراتی روبرو شود همه چیز بدتر می‌شود. این سریال از فرمت کلاسیک rom-com برای هر کسی که طرفدار این سبک است و به دنبال ورود به درام‌های چینی است پیروی می‌کند.


ضمن آشنایی با بهترین سریال های چینی می‌توانید مطلب ذیل را نیز مطالعه نمایید:


ملودرام‌های بالغ غالبا خسته‌کننده به نظر می‌آیند، اما این درام چینی اصلا آنطور نیست. بیشتر درام‌های مدرن، در سبک‌ کمدی ساخته می‌شوند، اما طرح “خودت را پیدا کن” هم صحنه‌های دراماتیک و هم صحنه‌های کمدی دارد. طرح داستان کمی کشدار است، اما شخصیت‌ها خیلی زیبا به تصویر کشیده شده‌اند.

بازی ویکتوریا برای به تصویر کشیدن چنین شخصیتی، به نسبت بازی او در “Ice and Fantasy” بسیار بهبود یافته است (بازیگری او در آنجا خیلی خوب نبود). سونگ وی لانگ، اگرچه سن کمی دارد اما بازی او شگفت انگیزی است. او کاملا با نقش یوان سانگ (جوان، خوش تیپ و وفادار) سازگاری دارد.

رابطه خواهر و برادری بین هی فان زینگ و او کان یانگ تاثر برانگیز است. آن‌ها از یکدیگر حمایت کردند و عاشق یکدیگر بودند. والدین آن‌ها نیز بسیار شیرین هستند و از فرزندان خود حمایت می‌کنند. تماشای این خانواده دلگرمی و جذابیت خاص خود را دارد.

Memory Lost

بهترین سریال های چینی
سریال های افسانه ای چینی

این سریال یک عاشقانه 2016 است که شامل سه فصل می‌شود. یک افسر پلیس به نام بای جینگشی را دنبال می‌کند. او دانشمندی ماهر است و در کارهایی که انجام می‌دهد عالی است.

اما به تنهایی کار نمی‌کند. شریک زندگی‌اش هان چن در پرونده‌هایش به او کمک می‌کند و آن‌ها، به عنوان یک تیم، بارها و بارها آن‌ها را حل می‌کنند. در طول سه فصل، نمایش زوجین در حالی که با چندین چالش روبرو می‌شوند و از نظر شخصی و شغلی بالا پایین زیادی دارند، دنبال می‌شود.

Secret of the Three Kingdoms

بهترین سریال های چینی
بهترین سریال چینی, بهترین سریال های چینی

یک درام تاریخی 2018 براساس رمان San Guo Ji Mi که توسط ما بویونگ نوشته شده است. این فیلمنامه توسط پاتریک یاو و چنگ وای من کارگردانی می‌شود. سریال “Secret of the Three Kingdoms” برای هرکسی که عاشق تاریخ است بسیار جالب و هیجان انگیز خواهد بود.


ضمن آشنایی با بهترین سریال های چینی می‌توانید مطلب ذیل را نیز مطالعه نمایید:


داستان درباره سه پادشاهی متخاصم و مشکلاتی است که آن‌ها با یکدیگر روبرو هستند. طرح داستان آشنا است و بازیگران با اجرای این نمایش بسیار خوب عمل کرده‌اند. راز سه پادشاهی واقعاً برای افرادی است که گم شده‌اند و در تلاشند تا راه خود را به دنیای نمایش چینی پیدا کنند.

Lost in 1949

بهترین سریال های چینی
بهترین سریال چینی, بهترین سریال های چینی

این سریال شامل یک فصل بود و در سال 2018 پخش شد. سریالی که جنبه نمایشی فوق العاده‌ای دارد. این مسئله هنگامی آغاز می‌شود که هوانگ لی ون در روز سال نو 1949 به شانگهای فرستاده می‌شود.

او مامور حزب کمونیست است و انتظار می‌رود برای آزادی کارهایی بکند. برای این کار، او باید از چند مانع عبور کند و اطلاعات مهم و فوق‌العاده محرمانه‌ای را برای خود جمع کند. “Lost in 1949” از جمله سریال های فانتزی چینی محسوب می‌شود.

Eternal Love

بهترین سریال های چینی
بهترین سریال های چینی

این سریال در سال 2017 اکران شد و یک سریال عاشقانه است که یک فصل دارد. خلاصه داستان جالب این عاشقانه کلاسیک روایت خاصی را ارائه می‌دهد. خدایان بای کیان و یه هوآ به زودی عاشق می‌شوند و به ما اطلاع داده می‌شود که آن‌ها همزاد هستند.


ضمن آشنایی با بهترین سریال های چینی می‌توانید مطلب ذیل را نیز مطالعه نمایید:


این یک داستان عاشقانه از مرزهای زمان و مکان فراتر رفته است. عشق آن‌ها چنان ریشه دارد که عمر را کاهش می‌دهد. اگر به دنبال سریالی با معنا و عمیق هستید پس عشق ابدی انتخاب مناسب شماست.

Ever Night

بهترین سریال های چینی
بهترین سریال های چینی

این یک درام ماجراجویی 2018 است. این سریال شامل 2 فصل است، و آنقدر غم انگیز است که همه چیز را در ذهن شما تاریک می‌کند. داستان نمایش زندگی مرد جوانی به نام نینگ کو را دنبال می‌کند.

پس از آنکه یک فرد خانواده خود را به قتل رساند، در برابر همه مشکلات پشت پا می‌زند و فرار کرده و یک دختر بچه سانگ سنگ را به همراه خود می‌برد. آن‌ها با هم یک جهنم تیمی تشکیل می‌دهند.


ضمن آشنایی با بهترین سریال های چینی می‌توانید مطلب ذیل را نیز مطالعه نمایید:


آن‌ها در زمان خود ماجراهای مختلفی دارند، اما همیشه یک ابر تاریک بر رویشان خودنمایی می‌کند: نینگ کو باید انتقام افرادی را بگیرد که خانواده‌اش را کشتند و افتخار خود را پس بگیرد. یک سریال جذاب که تماشای آن در یک بازه زمانی کوتاه آسان است.

Legend of Fuyao

بهترین سریال های چینی
بهترین سریال های چینی

یک سریال فانتزی است که در سال 2018 اکران شد و یک فصل بیشتر ندارد. برای مخاطبی که زیبایی شناسی و قدرت مناظر و طراحی صحنه برایش اهمیت بسیار بالایی دارد حقیقتا این سریال یکی از بهترین سریال های چینی خواهد بود.

همانطور که گفته شد، بازیگران و طرح‌های داستانی فوق العاده هستند و باید به آن‌ها ارزش بالایی داده شود. این سریال فویائو را دنبال می‌کند، که به عنوان برده فرقه Xuanyuan از پادشاهی Taiyuan در حال خدمت است. بعد از اینکه یک حادثه ناگوار منجر به نفرین شدن زندگی‌اش می‌شود، همه چیز بدتر زندگی او را تحت شعاع قرار می‌دهد. آینده او چه خواهد بود؟

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین سریال های چینی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

سوالات متداول در رابطه با بهترین سریال های چینی

پربیننده ترین درام چینی کدام است؟

سریال عشق ابدی که با نام “ده مایل شکوفه‌های هلو” نیز شناخته می‌شود، با رسیدن به پنجاه میلیارد بازدی، تا ماه اوت 2018، پربیننده‌ترین درام تلویزیونی در چین محسوب می‌شود.

درام‌های چینی بهتر هستند یا درام‌های کره‌ای؟

درام‌های کره‌ای مدرن (کی‌درام‌ها)، نسبت به درام‌های چینی بهتر هستند. اما چین نیز در زمینه ساخته درام پیشرفت کرده است.


3 thoughts on “معرفی و تحلیل بهترین سریال های چینی تاریخ سینما + 2022 و 2021 از نگاه سایت فیگار

  1. به نظرم سریال Ruyi’s Royal Love in the Palace (عشق سلطنت روئی در قصر) بهترینه…
    که متاسفانه شما تو لیستتون قرار ندادید…
    توصیه میکنم به دیدن این سریال👌🏻👌🏻

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *