فصل 2 سریال آلپ ارسلان + [زمان پخش فصل 3 سریال بیداری سلجوقیان بزرگ]

با اتمام پخش سریال تاریخی ترکی آلپ ارسلان (فصل 2 بیداری سلجوقیان بزرگ)، زمان پخش فصل 2 سریال آلپ ارسلان در این نوشتار برای شما تهیه شده است.

ضمن اطلاع از زمان پخش فصل دو سریال آلپ ارسلان می‌توانید به رجوع به مقاله ذیل، نقد و بررسی سریال ترکی تاریخی آلپ ارسلان را مطالعه نمایید:

فصل یک این سریال با نام “بیداری سلجوقیان بزرگ” معرفی و پخش شد. در فصل یک ماجرای سلسله سلجوقی در زمان حکومت سلطان ملک‌شاه را تماشا کردیم. با پایان این فصل، سریال آلپ ارسلان که ماجرای سلطان آلپ ارسلان، پدر سلطان ملک‌شاه، می‌پرداخت به نمایش درآمد. برای اطلاع از زمان پخش فصل دو سریال آلپ ارسلان همراه ما باشید.

فصل 2 سریال آلپ ارسلان

زمان پخش فصل 3 سریال بیداری سلجوقیان بزرگ

فصل 2 سریال آلپ ارسلان
فصل 2 سریال آلپ ارسلان

در قرارداد اولیه سریال بیداری سلجوقیان، اینطور قرار بود که سریال ۳۳ قسمت ادامه پیدا کند و در این مدت داستان زندگی و دولت سلطان ملکشاه به تصویر کشیده شود. و بعد از پایان ۳۳ قسمت، این سریال با فصل دو به اکران‌ها بازگشت. با این تفاوت که نقش اصلی دیگر ملکشاه نبود، و جایگزین او سلطان آلپ ارسلان شد.

داستان زندگی، دولت و روابط سیاسی آلپ ارسلان در فصل 2 بیداری سلجوقیان بزرگ به نمایش گذاشته شد. باریش آردوچ، یکی از بازیگران جذاب و خوب ترکیه، نقش سلطان آلپ ارسلان را ایفا نمود.


بیشتر بخوانید:


ساخت فصل دوم آلپ ارسلان یا همان فصل سوم سلجوقیان بزرگ تایید شده است. بازیگر فاحریه اوجن در پایان فصل دو کشته شد و در فصل بعدی حضور نخواهد داشت. حضور باریش آردوچ در نقش آلپ ارسلان در فصل بعدی این سریال هنوز به صورت رسمی اطلاع رسانی نشده است، اما به احتمال زیاد بار دیگر شاهد حضور این کاراکتر خواهیم بود.

بعد از اتمام تعطیلات تابستان، بازیگران و عوامل سریال آماده فیلمبرداری و ساخت فصل جدید می‌شوند. در اواخر تابستان فیلمبرداری این سریال آغاز شده و با شروع پاییز نمایش فصل جدید آغاز می‌شود.

زمان پخش فصل 3 سریال بیداری سلجوقیان بزرگ: ۲۸ شهریور، هر دوشنبه ساعت ۲۱:۳۰

عوامل سریال

فصل 2 سریال آلپ ارسلان
زمان پخش فصل دو سریال آلپ ارسلان
  • نام ترکیUyanış: Büyük Selçuklu 
  • نام ترکی فصل دوم: Alparslan: Büyük Selçuklu
  • ستارگان فصل یک: بوعرا گولسوی، اکین کوچ، سودا ارگینجی، سزین آک باش اوغلو
  • ستارگان فصل دو: باریش آردوچ، فاحریه اوجن، مهمت اوزگور، باریش باغچی
  • ژانر: تاریخی،‌ درام، اکشن
  • سازنده: امره کونوک
  • پخش از: TRT 1
  • محصول: ترکیه
  • زبان: ترکی
  • تولید سال: 2020 و 2021


بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار فصل 2 سریال آلپ ارسلان سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

سوالات متداول در رابطه با زمان پخش فصل 2 سریال آلپ ارسلان

فصل دوم ادامه داستان آلپ ارسلان خواهد بود؟

با توجه به فینالی که برای فصل یک در نظر گرفته و نمایش داده شد، فصل جدید ادامه سلطنت آلپ ارسلان خواهد بود.

آیا فاحریه اوجن در فصل جدید حضور خواهد داشت؟

خیر! نقش آکچا که توسط این بازیگر ایفا می‌شد، در قسمت پایانی کشته شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *