بهترین مبارزات انیمه وان پیس ؛ با داراماتیک ترین ها آشنا شوید

انیمه بسیار محبوب وان پیس سرشار از مبارزات هیجان انگیز و دراماتیک می‌باشد. با فیگار بمانید تا با بهترین مبارزات انیمه وان پیس آشنا شوید.

آرک Wano در انیمه One Piece (بهترین ایستراگ های وان پیس) سهم نسبتاً زیادی از نبردهای شگفت انگیز داشت که هم شدید و هم دراماتیک بودند. مخصوصا با نبرد نهایی Luffy علیه Kaido که با یک مشت انفجاری در چپتر 1048 به پایان رسید و لوفی این یونکو (قوی ترین یونکو های وان پیس) را به داخل محفظه‌ای از ماگما فرو برد.

بهترین مبارزات انیمه وان پیس

با داراماتیک ترین ها آشنا شوید

شما می‌توانید فهرست بهترین مبارزات انیمه وان پیس را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس

در حالی که آرک Wano با آخرین مبارزات حماسی خود به یک نتیجه خیره کننده رسید، بسیاری از موارد دیگر در طول سری وجود دارند که به تعریف One Piece برای نبردهای منحصر به فردش شامل توانایی‌های Devil Fruit، Haki و/یا شمشیر کمک می‌کنند. در این نوشتار قصد داریم 10 تا از بهترین فایت های انیمه وان پیس را به شما معرفی کنیم؛ پس در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا با بهترین مبارزه انیمه وان پیس آشنا شوید.

Zoro Vs Mihawk

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس

رویای زورو تبدیل شدن به بزرگترین شمشیرزن (بهترین شمشیرزن های انیمه) جهان است و در چیزی که می‌توان آن را شانس توصیف کرد، او توانست شانس خود را در مبارزه با مردی با آن عنوان، دراکول میهاوک، داشته باشد. این مبارزه اولین مبارزه بزرگی بود که قدرت عظیم برخی از شخصیت‌های این انیمه را نشان داد.

زورو یک شمشیرزن ماهر می‌باشد، اما در مقایسه با میهاوک که سه شمشیر زورو را با یک چاقو دفع کرد، چیزی نبود. در نهایت زورو با شکست مواجه می‌شود. این مبارزه بسیار شدید بود و با وجود یک طرفه بودن آن، مبارزه آنها کاملا نفس گیر بود. شجاعت زورو به درستی مورد توجه قرار می‌گیرد که او به سمت میهاوک برمی‌گردد و می‌گوید جای زخم روی پشت یک شمشیرزن شرم آور است. سپس میهاوک زورو را شکست می‌دهد و زورو قول می‌دهد که دیگر شکست نخورد.

Luffy Vs Arlong

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس

در ساگا East Blue، مبارزه لوفی در مقابل آرلونگ به راحتی دراماتیک‌ترین مبارزه کل این ساگا است. انباشته شدن احساسات از یکی از غم انگیزترین داستان‌های پس زمینه (غم انگیز ترین پس زمینه ها در انیمه) در One Piece، یعنی درخواست کمک از لوفی توسط نامی، بسیار شدید بود و باعث دلبستگی بینندگان به این شخصیت‌ها شد.

همانطور که این مبارزه در حال ادامه بود، لوفی بیشتر وحشتی را می‌بیند که آرلونگ با مجبور کردن نامی در تمام زندگی خود مجبور به ایجاد نقشه برای دزدان دریایی آرلونگ کرده بود. لوفی این اتاق را ویران می‌کند و به طرفداران یک نبرد شدید می‌دهد که در آن لوفی ساختمان پارک آرلونگ را ویران می‌کند. این مبارزه یکی از پراحساس‌ترین و بهترین مبارزات انیمه One Piece بود.

Zoro Vs Mr. 1

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس

زورو در مقابل مستر 1 هنوز از نظر بسیاری از طرفداران بهترین مبارزه زورو در کل انیمه وان پیس است، اگرچه بسیاری از آنها اخیراً به دلیل مبارزات او در آرک وانو وان پیس، نظر خود را تغییر داده‌اند. این مبارزه یک قسمت برجسته‌ای از آرک آلاباستا بود که قدرت زورو را نشان داد.

مبارزه زورو و مستر 1 بسیار شدید بود و زورو در طول مبارزه آسیب‌های بسیار شدیدی می‌دید. هدف زورو در این مبارزه ساده است، توانایی بریدن فولاد. همانطور که او در آموزه‌های گذشته استاد خود به فکر فرو می‌رود و بر نفس اشیاء اطراف خود متمرکز می‌شود، یاد می‌گیرد که چگونه چیزی که می‌خواهد را برش دهد. در آخرین لحظه باورنکردنی، زورو با تسلط بر تکنیکی قدرتمند، با یک ضربه از مستر 1 عبور کرد.

Luffy Vs Usopp

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس

کلاه‌های حصیری به ندرت در گلوی یکدیگر بودند. رابین و سانجی هر دو در یک نقطه از گروه فرار کردند، اما آنها این کار را به دلایل فداکارانه انجام دادند. با این حال، رویارویی Usopp با Luffy بسیار متفاوت بود زیرا او به دلیل پایان یافتن جان کشتی Going Merry با لوفی مبارزه کرد. این مبارزه از لحاظ احساسی یکی از بهترین فایت های انیمه One Piece بود.

اوسوپ با شناخت خوب کاپیتان خود، به طرز چشمگیری مبارزه‌ای فوق العاده با لوفی داشت. با این حال، هرگز فرصتی برای او وجود نداشت که کسی به این قوی‌تر از خودش را شکست دهد. طرفداران در حالی که این نبرد دراماتیک را تماشا می‌کردند، با دیدن مبارزه دو دوست صمیمی، با اندوه به تماشا ادامه می‌دادند. این لحظه غم انگیزی بود که طرفداران را به این فکر انداخت که آیا این واقعاً پایان این دوستی است؟

Luffy Vs Lucci

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس

لوفی در این مبارزه بر محدودیت‌های خود غلبه کرد و عمر خود را فدا کرد تا رابین را نجات دهد و راب لوچی را شکست دهد. با تمام منطق، لوفی هرگز نباید قادر به سرنگونی این مامور CP معروف به لوچی باشد. اما این مبارزه به سادگی نشان داد که لوفی حاضر است برای نجات یکی از خدمه‌اش چقدر تلاش کند.

زمانی که رابین فریاد می‌زند که می‌خواهد زندگی کند، یکی از احساسی‌ترین جملات را در One Piece به طرفداران می‌دهد. لوفی بدون توقف هیچ کاری انجام می‌دهد تا آن آرزو را برآورده کند و در آن موفق می‌شود. لوفی در این آرک نشان داد که حاضر است برای دوستانش کل دنیا را دشمن خود کند.

Straw Hats Vs Kuma

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس

در چیزی که در ابتدا یک نبرد دلخراش به نظر می‌رسید، مبارزه با جنگ سالار، بارتولومی کوما، یکی از قدرتمندترین جنگ سالاران در انیمه One Piece بود. این مبارزه در جزیره سابائودی اتفاق افتاد که به دلیل آسیب‌های کلاه حصیری‌ها، مبارزه با این فرد قدرتمند بسیار دشوار بود.

کلاه حصیری‌ها هرچه تلاش کردند نتوانستند کاری در مقابل این جنگ سالار انجام دهند. لوفی با وحشت کامل تماشا کرد که دوستانش به مکان‌های دیگر منتقل می‌شدند و معتقد بود که آنها مرده‌اند. این مبارزه نه به خاطر شاهکارهای چشمگیر، بلکه به این دلیل که طرفداران لوفی را در ناامیدی و وحشت کامل می‌بینند، دراماتیک می‌باشد. در پایان، معلوم شد که کوما آنها را نجات داده است، اما آن لحظه کمتر دراماتیک نبود.

Marineford

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس, بهترین مبارزه انیمه وان پیس

هیچ مبارزه‌ای در وان پیس وجود ندارد که به اندازه جنگ مارینفورد دراماتیک باشد. این آرک حاوی برخی از شدیدترین، باورنکردنی‌ترین و احساسی‌ترین صحنه‌ها در کل این مجموعه محبوب است. از مرگ ریش سفید و Ace گرفته تا حضور ریش سیاه، این آرک سرشار از لحظات بسیار مهم بود.

مرگ آس اتفاقی بود که دنیا و لوفی را تا آخر تکان داد. افسردگی او به شدت بالا رفت، به طوری که او از شوک فلج شده بود. دیدن گریه آس و تشکر از همه برای دوست داشتن او بسیار دلخراش‌تر از آن چیزی بود که طرفداران تصور می‌کردند. طرفداران با تماشای ریش سفید می‌دانستند که او چقدر به دلیل مرگ آس خشمگین بود.

Luffy Vs Doflamingo

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس, بهترین فایت های انیمه One Piece

Luffy vs Doflamingo یک مبارزه فوق العاده طولانی است، اما یکی از احساساتی‌ترین و شدیدترین مبارزات کل این مجموعه می‌باشد. لوفی تمام تلاش خود را می‌کند تا از کسانی مانند بلامی و Law محافظت کند و دوفلامینگو را در مسیر خود متوقف کند. این اولین نبردی است که طرفداران می‌توانند یک نبرد کامل بین دو کاربر هاکی فاتح را مشاهده کنند.

با توجه به اینکه دوفلامینگو از توانایی بیدار شده میوه شیطانیش استفاده می‌کرد، برنده شدن لوفی در این مبارزه کاملا غیر ممکن به نظر می‌رسید. دوفلامینگو چندین بار هم با Law و هم با لوفی مبارزه می‌کند، اما واقعاً این لوفی است که دوفلامینگو را شکست می‌دهد. برای Law، دوفلامینگو مانند یک مانع غیرممکن به نظر می‌رسید. اما لوفی انتقام آنچه Law از دست داده بود را می‌گیرد و دزد دریایی همکارش را نجات می‌دهد.

Luffy Vs Sanji

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس, بهترین مبارزات انیمه One Piece

Luffy vs Sanji مبارزه دیگری است که در آن لوفی با کلاه حصیری دیگری مبارزه می‌کند. با این حال، این مبارزه بسیار متفاوت از دیگر مبارزات او است. لوفی از مقابله با این موضوع امتناع می‌کند، زیرا می‌داند که سانجی در کاری که انجام می‌دهد نسبت به لوفی درد بسیار بیشتری احساس می‌کند.

این مبارزه کاملا وحشیانه است و قلب هواداران با دیدن کاپیتان محبوبشان که توسط یکی از دوستان نزدیکش مورد ضرب و شتم قرار گرفته است، به سرعت می‌تپد. سانجی تمام تلاش خود را می‌کند تا عمل خود را برای Germa 66 ادامه دهد و لوفی وفادار می‌ماند و به سانجی قسم می‌خورد که تا زمانی که سانجی برای او غذا درست نکرده باشد دیگر غذا نخواهد خورد. در نهایت، سانجی بعداً تسلیم می‌شود و وقتی به لوفی می‌گوید که می‌خواهد به کلاه حصیری‌ها بازگردد، شروع به گریه می‌کند.

Luffy Vs Kaido

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس, بهترین فایت های انیمه وان پیس

در نبرد اخیر وان پیس و نتیجه گیری قوس وانو، لوفی یک بار برای همیشه کایدو را از بین برد. نبرد لوفی و کایدو طولانی بود، با لوفی که دائماً سرکوب می‌شد و برای کارهای بیشتر برمی‌گشت. چیزی که این مبارزه را تغییر داد لحظه‌ای بود که طرفداران One Piece برای مدت طولانی در مورد آن صحبت خواهند کرد: Luffy در حال بیدار شدن Devil Fruit خود.

شکست کایدو دراماتیک‌ترین نبردی بود که تاکنون در One Piece انجام شده بود، زیرا او یک یونکو را شکست داد، برای خود رتبه یونکو را به دست آورد و کشور Wano را آزاد کرد.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین مبارزات انیمه وان پیس سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


7 thoughts on “بهترین مبارزات انیمه وان پیس ؛ با داراماتیک ترین ها آشنا شوید

  1. با سلام.لطفا انیمه های با موضوع و تم حمله فضایی و جنگ انسان باهاشون رو در سایت قرار بدید. ( بخصوص انیمه های کلاسیک و قدیمی تر )
    باتشکر ض

  2. با سلام.لطفا انیمه های با موضوع و تم حمله فضایی و جنگ انسان باهاشون رو در سایت قرار بدید. ( بخصوص انیمه های کلاسیک و قدیمی تر )
    باتشکر

  3. خاکبرسرتون لوفی ندیده هستید . کجا نبرد با آرلونگ جذاب بود .!؟ مبارزه ی رورونوا با مستر یک کجا جالب بود . اون تبدیل به فلز میشد زرو یاد نداشت خوردش کنه یاد گرفت پاره اش کرد . دهنتون لوفی با لوچی خیلی دیدنی بود . لوچی در رفت . آفرین غیر از لوچی ، مبارز۶ با فلامینگو و سانجی و کایدو قشنگ بود . ولی ناموسا لوفی اوسوب کجاش جذاب بود . لوفی همون دقیقه ی اول اوسوب تیکه و تیکه کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *