فرادرس

بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی ؛ 10 دست رباتیک

برخی از شخصیت‌های انیمه به دلایل مختلفی دارای یک یا دو دست مصنوعی هستند. با فیگار بمانید تا با بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی آشنا شوید.

بسیاری از شخصیت‌های انیمه ژاپنی آسیب‌های شدیدی را متحمل شدند که به قیمت یک یا چند عضو بدنشان تمام شد. شخصیت‌هایی مانند ارن یگر و آکازا شیطان می‌توانند اندام‌های گم شده خود را دوباره رشد دهند، اما برای شخصیت‌های دیگر، عضوهای مصنوعی تنها چاره آنها است. در حال حاضر تعداد زیادی از شخصیت‌ها با یک یا چند اندام مصنوعی وجود دارند.

بیشتر بخوانید:

500 انیمه برتر تمام دوران [بر اساس دسته بندی ژانر]

بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی

10 دست رباتیک

شما می‌توانید فهرست بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی
بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی

بازوهای مصنوعی در داستان‌های تخیلی رایج هستند و قابلیت‌های فیزیکی شخصیت آسیب‌دیده را با جایگزینی با تکنولوژی بالا افزایش می‌دهند. در برخی موارد، این اندام‌های مصنوعی قوی‌تر، محکم‌تر و مفیدتر از اندام اصلی هستند و برخی از مبارزان اندام جدید خود را دوست دارند. برای آنها، اندام مصنوعی سلاحی است که روی شانه خود حمل می‌کنند و همیشه آماده استفاده هستند. پس اگر می‌خواهید با بهترین شخصیت انیمه با دست مصنوعی آشنا شوید، در این نوشتار با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین شخصیت های انیمه با دست رباتیک بپردازیم.

Chiyo

بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی
بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی

جوتسو عروسکی یکی از منحصر به فردترین سبک‌های مبارزه ناروتو است. کاربران جوتسو عروسکی مانند کانکورو می‌توانند از رشته‌های چاکرا برای کار با عروسک‌های مسلح ساخته شده از چوب و فلز استفاده کنند، اما شخصیت‌های ساسوری و چیو از این کار فراتر رفتند. هر دوی آنها قسمت‌هایی از بدن خود را به عروسک تبدیل کردند.

ساسوری از سر تا پا یک عروسک خیمه شب بازی است، در حالی که چیو تغییرات خود را به بازوی راستش محدود کرد. این دست راست مصنوعی دارای یک سپر چاکرا است و اگر از بین برود، چیو می‌تواند یک بازوی جدید را برای ادامه مبارزه بچسباند. این یکی از آخرین حرکات چیو بود که هنگام مبارزه با ساسوری با ساکورا از آن استفاده کرد.

Jet Black

بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی
بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی

جت بلک یکی از خدمه با ارزش کشتی بی باپ در انیمه پرطرفدار کابوی بی باپ است. او زمانی افسر پلیس ISSP بود تا اینکه شریکش فد با گلوله‌ای قوی به بازوی چپ او شلیک کرد. بازوی جت از بین رفت، و او ترجیح داد آن را ترمیم نکند.

در عوض، جت درخواست جیک دست مصنوعی را کرد تا بتواند برای همیشه این حادثه را به خود یادآوری کند. قابل ذکر است، جت همچنین دارای یک قسمت سایبرنتیک و زخم روی چشم راست خود است، اما مشخص نیست که آیا این موارد مربوط به حادثه‌ای می‌باشد که در آن جت دست خود را از دست داد یا خیر. جت بلک یکی از بهترین کاراکترهای انیمه با دست مصنوعی است.

Vash The Stampede

بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی
بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی

وَش، قهرمان اصلی انیمه محبوب تریگون ترجیح می‌دهد یک کت قرمز بلند بپوشد تا بتواند زخم‌ها و تغییرات زیادی که در بدنش وجود دارد را در بدنش پنهان کند. میلی و مریل ابتدا این را نمی‌دانستند، اما وش یک گیاه است، موجودی مافوق بشر که منبع انرژی بزرگی نیز می‌باشد.

وش زخم‌ها و قسمت‌های سایبرنتیک زیادی دارد و دارای یک بازوی چپ مصنوعی نیز می‌باشد. او زمانی که دوست قدیمی‌اش Million Knives به او شلیک کرد دستش را از دست داد، بنابراین وش اکنون یک دست مصنوعی قدرتمند به نام بازوی فرشته دارد. این دست می‌تواند انفجارهای ویرانگری را ایجاد کند، اما گاهی اوقات مقداری دردسرساز نیز می‌باشد.

Kukaku Shiba

بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی
بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی

کوکاکو شیبا و برادر کوچکش گانجو در اوایل در مشهورترین آرک داستانی بلیچ (محبوب ترین شخصیت های انیمه بلیچ)، آرک Soul Society ظاهر شدند. کوکاکو دست راست خود را از دست داد، اما مانگا و انیمه در جزئیات متفاوت هستند. در مانگا، بازوی کوکاکو به سادگی از بین رفته بود، اما انیمه بلیچ یک دست مصنوعی به او داد.

کوکاکو در هر دو مورد زیاد در مورد بازوی راست خود صحبت نمی‌کند. او بیشتر به آتش‌بازی و طلسم‌های پر زرق و برق علاقه دارد، که به تیم ایچیگو کمک کرد تا به Seireitei بروند. کوکاکو همچنین با مهربانی روکیا کوچیکی را به خاطر قتل کاین شیبا چندین سال پیش بخشید.

Mr. Compress

بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی
بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی

My Hero Academia به ندرت غم وحشتناک را به تصویر می‌کشد، اما برای شخصیت‌هایی مانند آقای Compress که لباس‌های رنگارنگ دارد، استثنا قائل می‌شود. این شرور حیله‌گر بازوی چپ خود را در دیدار با Overhaul و League of Villains از دست داد در حالی که مگنه جان خود را به دلیل توانایی Overhaul از دست داد.

آقای کمپرس بعداً یک دست مصنوعی فلزی خاکستری دریافت کرد تا توانایی‌های فیزیکی خود را به طور کامل بازیابی کند. با این حال، قدرت Quirk او هنوز در 50٪ است، زیرا توانایی آقای Compress در دستان او می‌باشد. او با بازوی راست خود می‌تواند مانند قبل از Quirk خود استفاده کند، اما دست چپ مصنوعی این توانایی را ندارد.

Takuma Fudo

بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی
بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی

انیمه نسبتا مبهم GetBackers مملو از شخصیت‌های انیمه رنگارنگ اما نادیده گرفته شده است، مانند باکادر گینجی آمانو و دکتر شغال/آکابان. در همین حال، تاکوما فودو، شرور خردسال، دو ویژگی کلیدی دارد: دست راست مصنوعی و توانایی دیدن آینده.

تاکوما مانند یک Sir Nighteye شرور است که آینده نزدیک را برای پیش بینی حرکات حریفان خود می‌بیند. سپس فودو با بازوی مصنوعی مرگبار خود می‌تواند بر دشمنان خود غلبه کند و آنها را از هم بپاشد. بازوی مکانیکی او حتی دارای سه تیغه شبیه به دست ولورین است.

Guts

بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی
بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی

آنتی هیرو محبوب برسرک (بهترین آرک های مانگا برسرک)، گاتز، چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته است. گاتس در طول دوران حرفه‌ای خود به عنوان یک مزدور، زخم‌های عاطفی و جسمی بسیاری از جمله بازو و چشم‌های خود را ایجاد کرد. در اوج ارک عصر طلایی، گریفیث دست خدا و بسیاری از حواریون را احضار کرد که گروه شاهین را از هم جدا کردند.

گاتز و کاسکا جان سالم به در بردند، اما با هزینه‌های زیاد. یک شیطان بازوی چپ گاتس را از آرنج به پایین جدا کرد و گاتس نیز چشم راست خود را از دست داد. اکنون گاتس یک دست چپ مصنوعی فلزی دارد و شامل دو سلاح است، یک کمان پولادی با شلیک سریع و یک توپ کوچک برای نبردهای دور.

Violet Evergarden

بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی
بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی, بهترین کاراکترهای انیمه با دست مصنوعی

ویولت اورگاردن، قهرمان انیمه خوش لباس، تجربه جنگ را دارد، اما صلح را ترجیح می‌دهد. در انیمه کوتاه Violet Evergarden، این قهرمان کودره به عنوان یک عروسک حافظه خودکار، یک نامه نویس حرفه‌ای که مکاتبات شخصی را برای مشتریان تایپ می‌کند، کار پیدا کرد.

ویولت کارش را جدی می‌گیرد و می‌تواند با دست‌های جدیدش سریع و دقیق تایپ کند. او هر دو دست خود را در جنگ از دست داد و اکنون دست‌های مصنوعی دوقلو فلزی براق و نقره‌ای دارد. دست‌های ویولت اکنون فولادی سرد است، اما قلب او گرمتر از همیشه در این کار می‌باشد.

Captain Buccaneer

بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی
بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی, بهترین شخصیت های انیمه با دست رباتیک

در انیمه Fullmetal Alchemist: Brotherhood (قوی ترین شخصیت های انیمه کیمیاگر تمام فلزی)، قهرمان داستان، ادوارد الریک، بازوی راست خودکار خود را به عنوان یادآوری گناه خود می‌دید. او همچنین با بازوی خود به عنوان یک ابزار دفاعی برای محافظت از بیگناهان به جای جنگیدن استفاده می‌کند. این او را از کاپیتان Buccaneer متمایز می‌کند که یک بازوی راست مصنوعی نیز دارد.

Buccaneer یک سرباز سرسخت است که هر سلاحی را برای دفاع از مرز شمالی آمستریس می‌پذیرد. بازوی مصنوعی تنومند او اغلب با سلاح‌هایی مانند یک اره برقی کروکودیل مانند مجهز شده است. او بعداً دستی بزرگ با پنجه‌های تیز به دست آورد که از پنجه خرس الگوبرداری شده بود.

Franky

بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی
بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی, بهترین شخصیت انیمه با دست مصنوعی

در One Piece (باهوش ترین شخصیت های وان پیس)، شانکس مو قرمز به دلیل نداشتن بازوی جایگزین پس از مصدومیت مورد توجه قرار گرفت. فرانکی کشتی‌ساز، با کمال میل هر قسمتی از بدن خود را جایگزین یا ارتقا می‌دهد. فرانکی همیشه به علم و فناوری علاقه داشت و سال‌هاست که بدن خود را اصلاح می‌کند.

فرانکی بعد از یک نقطه دو بازوی فلزی مصنوعی بزرگ داشت که قدرت او را تقویت می‌کرد. ارتقاء فیزیکی مانند آن به فرانکی اجازه می‌دهد تا آسیب‌های شدید، حتی شلیک‌های توپخانه‌ای یا مین‌های زمینی را تحمل کند. هر بازوی مصنوعی در انیمه نمی‌تواند از تیرهای انفجاری از خود دفاع کند، اما بازوی فرانکی قطعا می‌تواند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


One thought on “بهترین شخصیت های انیمه با دست مصنوعی ؛ 10 دست رباتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *