فوری: گوگل پلی روی اپراتور های ایرانسل و رایتل رفع فیلتر شد! [+جزئیات]

رفع فیلتر گوگل پلی ؛ پس از چندین ماه فیلترینگ اپ گوگل پلی، از امروز امکان دانلود از این پلتفرم با IP های ایرانی امکان پذیر شده است.

این اپلیکیشن همراه با برخی دیگر از نرم افزارها و شبکه های اجتماعی پس از حوادث اخیر در ایران فیلتر شده بود. در ادامه با خبر رفع فیلتر اپلیکیشن گوگل پلی همراه ما بمانید.

رفع فیلتر گوگل پلی

  • گوگل پلی رفع فیلتر شد

به گزارش منابع خبری:

از دقایقی پیش به نظر می‌رسد رفع فیلتر گوگل پلی عملی شده است. ولی آیا این آغازی برای رفع تمام محدودیت‌های اینترنتی است؟]

رفع فیلتر گوگل پلی
رفع فیلتر اپلیکیشن گوگل پلی

این اتفاق ممکن است به صورت مقطعی صورت گرفته باشد. البته این فروشگاه آنلاین اپلیکیشن های اندرویدی هنوز از دسترس بسیاری از کاربران اینترنت ثابت و همراه کشور دور مانده است. با این حال هم اکنون دسترسی به این اپلیکیشن از طریق اینترنت دو اپراتور ایرانسل و رایتل امکان پذیر شده است. باید دید این محدودیت ها چه زمانی از سوی سایر اپراتور ها نیز رفع می‌شود.

از زمان آغاز محدودیت‌های اینترنتی، هرازگاهی زمزمه‌های رفع فیلتر پلتفرم‌های خارجی و بازگشت به شرایط عادی مطره شده اما هیچگاه رنگ واقعیت به خود نگرفته بود! در صورتی که شما کاربر یکی از این اپراتورها هستید، آخرین اطلاعات خود درباره رفع فیلتر گوگل پلی را در بخش کامنت‌ها با فیگار در میان بگذارید.

محدودیت گوگل پلی رفع شد

بیشتر بخوانید:

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزماً بازتاب دیدگاه رسانه فیگار نیست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *