ویدیویی از تظاهرات انسانهای سگ نما در برلین

به تازگی، ویدیویی از تظاهرات انسانهای سگ نما در برلین در فضای مجازی به انتشار رسیده که بازتاب فراوانی را با خودش به همراه داشته است.

به تازگی، ویدیوی تظاهرات انسان های شبیه سگ در برلین، در فضای مجازی وایرال شده است. در آلمان، یک گروه از مردم در ایستگاه راه آهن برلین پوتسدامر پلاتز خود را به عنوان “سگ” معرفی کردند و این موضوع بسیار جنجالی شده است.

ویدیویی از تظاهرات انسانهای سگ نما در برلین

کارشناسان اجتماعی به خاطر نشان دادن اینکه این امر می‌تواند مرزهای بین خودشناسی و بت‌سازی را پاک کند، این موضوع را بسیار مهم تلقی کرده‌اند. این ویدئو باعث بروز نگرانی‌هایی شده و انتقادات شدید کاربران اینترنتی را به همراه داشته است. در این کلیپ اعتراضات انسان های سگ نما، معترضان ترجیح می‌دهند که سگ خطاب شوند.

این اتفاق، با هدایت یک مرد ژاپنی به اسم توکو دنبال می‌شود. او که رویای سگ شدن را در ذهن خود دارد، گروهی جمع کرد تا به اعتراضات بپیوندند. او دیگران را نیز تشویق می‌کرد تا «تریانیسم» را کشف کنند. تریان، به افرادی گفته می‌شود که خود را به عنوان موجودی غیر از انسان می‌شناسند.

در ادامه می‌توانید ویدئوی انسان های سگ نما در خیابان را ببینید:

این باور در شناخت خود به عنوان چیزی غیر از انسان به گونه‌ای عمیق در ذهن افرادی که مانند سگ رفتار می‌کنند، جذب شده است. دکتر الیزابت فاین، استاد دانشگاه دوکان در پیتسبورگ، اظهار داشته که برخی افراد به خوبی باور دارند که درون بدن انسانی خود “روح یک گونه مختلف” را دارند. این دکتر، این جنبش را نوعی بیماری تلقی کرد.

یک مهندس توکیویی، با خرجی بیش از 23,000 دلار، ماسک‌هایی را برای این مردم تهیه کرد تا آن‌ها به خیابان‌ها بیایند. او ادعا کرد که هنگام پوشیدن مردم هنگام پوشیدن این ماسک‌ها، احساس رهایی از مشکلات روزمره زندگی می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص ویدیویی از تظاهرات انسانهای سگ نما در برلین چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با فیگار در میان بگذارید.

جهت دیدن ویدئوهای بیشتر که در فضای مجازی پربازدید شده است از بخش وایرال ویدئوز در سایت فیگار دیدن کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *