گریه های پژمان بازغی برای دخترش در روز تولدش ؛ چه بلایی بر سر زندگی پژمان بازغی آمده؟

گریه ​پژمان بازغی ، بازیگر خوب کشورمان عکسی از خودش و دخترش به مناسب تولدش در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است که بسیار ناراحت کننده است.

آشنایی پژمان بازغی با بازیگری به دورانی بر می گردد که در دانشگاه آزاد لاهیجان در رشته مهندسی معدن تحصیل می کرد. در ادامه با خبر تولد دختر پژمان بازغی همراه فیگار بمانید.

گریه ​پژمان بازغی

بژمان بازغی گریه

گریه ​پژمان بازغی
بژمان بازغی گریه, بیوگرافی پژمان بازغی

پژمان بازغی در متن عکسی که منتشر کرد، نوشت: (( پایان یک سال تحصیلی دیگه،خداروشکر که اینقدر بزرگ شدی دخترم، آرزوی سلامتی دارم برای همه دختران نوجوان کشور عزیزم که مقتدرانه در وطنشان زندگی کنند وقوی وپایدارباشند.))

گریه ​پژمان بازغی
پژمان بازغی, بژمان بازغی گریه

بیوگرافی بژمان بازغی

پژمان بازغی 48 ساله و متولد مرداد ماه است. پژمان بازغی تنها یک دختر دارد. پژمان بازغی چند سال متوالی مجری برنامه کودک شو بود و در آن برنامه بارها از علاقه اش به بچه و دخترش گفت. آشنایی پژمان بازغی با بازیگری به دورانی بر می گردد که در دانشگاه آزاد لاهیجان در رشته مهندسی معدن تحصیل می کرد. پس از اینکه وارد سینمای جوانان مرکز گیلان می شود به طور جدی فعالیت بازیگری را دنبال می کند.

جالب است بدانید پژمان بازغی در اجرا هم مانند بازیگری موفق عمل کرد و در چند برنامه موفق و پر بیننده به عنوان مجری فعالیت داشته است.پژمان بازغی با بازیگرانی مثل سام درخشانی و کامبیز دیرباز رفاقت دیرینه ای دارد.

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار گریه ​پژمان بازغی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.