دانلود سریال ترکی آقازاده قسمت 14 با دوبله فارسی + [زمان پخش]

برای دانلود رایگان سریال آقازاده قسمت 14 با دوبله فارسی از کانال تلگرامی فیگار و اطلاع از زمان پخش آن از شیکه ام بی سی پرشیا، همراه ما باشید.

دوبله فارسی سریال ترکی آقازاده از ام بی سی پرشیا از شانزدهم اردیبهشت نمایش داده می‌شود. کیوانچ تاتلی توع، سرنای ساری کایا، نجات ایشلر و نور سورر در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال ترکی آقازاده mbc داستان اصلان، پسر بزرگ خانواده‌ای پرجمعیت است که یک کلاب شبانه را اداره می‌کند. او مردی مرموز و بدخلق است. دوین که یک روانشاس است، وارد زندگی سخت اصلان می‌شود و این آشنایی باعث شروع اتفاقات جدید خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

زمان پخش دوبله فارسی سریال ترکی آقازاده

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی خانواده (Aile)

 سریال آقازاده قسمت 14 با دوبله فارسی

سریال آقازاده قسمت 14 با دوبله فارسی
سریال ترکی آقازاده قسمت 14, دانلود قسمت 14 سریال آقازاده با دوبله فارسی

داستان سریال ترکی خانواده روایت داستان مردی زیرک به نام آصلان یعنی شیر است. آصلان که پسری از خانواده پر جمعیت است کلوپی شبانه دارد و آن را اداره می‌کند. آصلان شخصیتی مرموز و تاریکی دارد و زنی وارد زندگی او می‌شود.

دوین که زنی روانشناس است حالا باید با اصلام که مردی دشوار به نظر می رسد زندگی کند. کیوانچ در نقش آصلان سویکان، سرنای ساریکایا در نقش دوین آکین، نیجات ایشلر در نقش جیهان سویکان ایفای نقش می‌کنند.

دانلود قسمت 14 سریال آقازاده با دوبله فارسی

سریال آقازاده با دوبله فارسی
سریال آقازاده قسمت چهاردهم, قسمت 14 سریال ترکی آقازاده

برای دانلود فایل سریال آقازاده قسمت چهاردهم فیلترشکن خود را روشن کنید.

سریال ترکی آقازاده قسمت 14 کیفیت پایین

قسمت 14 سریال ترکی آقازاده کیفیت بالا

جهت دیدن فراگمان‌ها و دانلود سریال‌های ترکی با دوبله فارسی به بخش دانلود فیلم و سریال و یا بخش ترکی در سایت فیگار مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *