فروش 60 میلیونی فیلم جدید ترنسفرمرز ؛ فیلمی کم فروغ اما پر فروش

به تازگی، پس از اینکه فیلم جدیدی از فرانچایز تبدیل شوندگان اکران شد، روز گذشته خبر فروش 60 میلیونی فیلم جدید ترنسفرمرز نیز به انتشار رسید.

پس از اینکه فیلم Transformers: Rise of the Beasts در سینماهای جهان اکران شد، در هفته اول خود فروش کردن 60 میلیونی فیلم Transformers را به ثبت رساند که باکس آفیس هالیوود، از فروش شصت میلیون دلاری Transformers خبر داد.

فروش Transformers و شصت میلیون دلار از هفته پیش برای این فیلم به ثبت رسیده که جنجال‌های زیادی را با خودش به همراه داشت.

فروش 60 میلیونی فیلم جدید ترنسفرمرز

فیلمی کم فروغ

افتتاحیه Rise of the Beasts از معیارهای بالایی که فرنچایز Transformers در سال‌های اخیر تعیین شده بود، کمتر است. نه خستگی فرانچایز و نه خستگی ابرقهرمانی را نمی‌توان در باکس آفیس داخلی این آخر هفته شاهد بود.

بیشتر بخوانید:

ترسناک ترین سریال های پارامونت 2023، 2022 و تمام دوران

جامع‌ترین فهرست فیلم های 2023

با دو فیلم برترِ تبدیل شوندگان: ظهور جانوران و مرد عنکبوتی: در سراسر دنیای عنکبوتی که هر دو در مجموع بیش از 100 میلیون دلار فروش کردند هفتمین قسمت از سری اکشن پارامونت با فروش 60.5 میلیون دلاری در افتتاحیه آخر هفته، برنده رقابتی تنگاتنگ برای کسب مقام برتر شد، و با پشت سر گذاشتن پرفروش‌ترین فیلم Across the Spider-Verse که تخمین زده می‌شود در آخر هفته دوم 55 میلیون دلار فروش داشته باشد رقابت کرد.

بیشتر بخوانید:

نقد و بررسی فیلم Transformers: Rise of the Beast

باکس آفیس ایران و جهان

فروش 60 میلیونی فیلم جدید ترنسفرمرز
فروش کردن 60 میلیونی فیلم Transformers

فروش Transformers و شصت میلیون دلار

فروش 60 میلیونی فیلم جدید ترنسفرمرز
فروش شصت میلیون دلاری Transformers

فیلم Rise of the Beasts با دلار 60 میلیون دلاری، کمتر از معیارهای بالایی است که فرنچایز Transformers در طول فرانچایز مایکل بی تعیین کرده بود که از 2007 تا 2017 ادامه داشت، اما در آخر هفته پیش بینی می‌شود به 70 دلار نیز برسد.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های علمی تخیلی تاریخ سینما + [2023]

بهترین فیلم های اکشن و رزمی 2023

این فیلم هفتمین قسمت از مجموعه فیلم‌های لایو اکشن Transformers است. این فیلم به عنوان دنباله مستقل برای بامبلبی 2018 و پیش درآمد تبدیل شوندگان 2007، توسط استیون کپل جونیور بر اساس فیلمنامه‌ای از جوبی هارولد، دارنل متایر، جاش پیترز، اریش هوبر و جان هوبرکارگردانی شد

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزماً بازتاب دیدگاه رسانه فیگار نیست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *