سکانس جنسی اوپنهایمر برای نولان دردسر ساز شد !

حالا که فیلم اوپنهایمر به انتسار رسید، و سکانس +18 اوپنهایمر نیز دیده شد دردسر سکانس جنسی اوپنهایمر برای نولان بازتاب‌های فراوانی را به همراه داشت.

یک لحظه صمیمی در درام تاریخی تاریک کریستوفر نولان اوپنهایمر در چندین کشور خارج از ایالات متحده از جمله هند، چین، و برخی از کشورهای آسیایی سانسور شده است که می‌تواند بر فروش این فیلم تأثیر گذار باشد.

دردسر سکانس جنسی اوپنهایمر برای نولان

تاثیر برهنگی فلورنس پیو در فیلم اوپنهایمر

دردسر سکانس جنسی اوپنهایمر برای نولان
تاثیر برهنگی فلورنس پیو در فیلم اوپنهایمر

صحنه تغییر یافته زمانی اتفاق می‌افتد که جی رابرت اوپنهایمر کیلین مورفی، فیزیکدان نظری که توسعه بمب اتمی را رهبری می‌کرد و برهنه روبروی ژان تاتلوک فلورانس پیو  یکی از اعضای حزب کمونیست که با او رابطه‌ای هولناک داشته، نشسته است.

بیشتر بخوانید:

گیشه داغ تابستانی فیلم های باربی و اوپنهایمر

سوتی های فیلم اوپنهایمر کریستوفر نولان

در نسخه ویرایش نشده فیلم، پیو در حالی که در اتاق هتل با شخصیت مورفی صحبت می‌کند، برهنه است. اما در سکانسی که در سینماهای هند و خاورمیانه پخش می‌شود، بدن او با لباس مشکی کامپیوتری پوشانده شده است.

اظهارات جنجالی همکار اوپنهایمر درباره حمله اتمی به ژاپن

حالا که کریستوفر نولان، فیلمی از جی رابرت اوپنهایمر را ساخته است، چندی پیش مصاحبه‌ای جنجالی از یکی از همکاران زنده این شخصیت آمریکایی به انتشار رسیده که می‌گوید اوپنهایمر از دست کشیدن فرستادن بمب اتم به ژاپن خودداری کرده است.

روزنامه اینسایدر، به تازگی، در مصاحبه‌ای که با یکی از نزدیک‌ترین دوستان و همکاران جی رابرت اوپنهایمر داشته است، مطالبی جنجالی از اینکه اوپنهایمر باعث تمامی فجایع بمب هسته‌ای در ژاپن شد، نوشت:

او از من خواست تا من پتیشن را ارسال نکنم. اوپنهایمر من را منصرف کرد، و گفت که دانشمندان نباید در این گونه فشارهای سیاسی مداخله کنند.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های شبیه اوپنهایمر

نقد فیلم اوپنهایمر 2023

او پدر بمب هسته‌ای است و اولین انفجار هسته‌ای جهان را که در 16 ژوئیه 1945 رخ داد، زمانی بود که او و همکارانش یک دستگاه انفجار پلوتونیوم در سایتی واقع در 210 مایلی جنوب لوس آلاموس، نیومکزیکو، در دشت‌های محدوده بمباران آلاموگوردو، معروف به Jornada del Muerto، آزمایش کردند. اسم رمز این آزمون “ترینیتی” بود.

اظهارات جنجالی همکار اوپنهایمر درباره حمله اتمی به ژاپن
ادعای همکار اوپنهایمر, جلوگیری اوپنهایمر از خودداری انفجار هسته ای, ادعای جنجالی همکار رابرت اوپنهایمر

جلوگیری اوپنهایمر از خودداری انفجار هسته ای

اظهارات جنجالی همکار اوپنهایمر درباره حمله اتمی به ژاپن
ادعای همکار اوپنهایمر, جلوگیری اوپنهایمر از خودداری انفجار هسته ای, ادعای جنجالی همکار رابرت اوپنهایمر

سه هفته قبل از انفجار هسته‌ای که او ساخته بود، چند دانشمند که همه همکاران او به شمار می‌رفتند و در پروژه منهتن مشارکت کرده بودند، یک قرارداد امضاء کردند و از رئیس جمهور آن زمان که هری ترومن بود درخواست کردند که در استفاده از بمب‌هایی که آن‌ها در ساختنش همکاری کرده بودند تجدید نظر کند.

بیشتر بخوانید:

حضور دختر نولان در فیلم جدید اوپنهایمر

پس از این ماجرا، 70 دانشمند این قرارداد را امضاء کردند، اما همکار اوپنهایمر می‌گوید که این نامه هیچوقت به دست رئیس جمهور نرسید. دانشمندان معتقد بودند که قبل از استفاده از بمب‌های هسته‌ای که آنها ساختند، باید ژاپن به ژاپن گفته شود تا فرصتی برای تسلیم شدن به آن‌ها می‌دادند.

 ادعای جنجالی همکار رابرت اوپنهایمر

بر اساس گزارشی جدید، از سمت رسانه‌های خارجی مانند گاردین، فیلم اوپنهایمر، جدیدترین ساخته کریستوفر نولان، در سکانسی، برهنگی کامل طولانی‌مدت توسط بازیگران، فلورانس پیو و کیلین مورفی را نمایش می‌گذارد.

بیشتر بخوانید:

مصاحبه کیلین مورفی با گاردین درباره اوپنهایمر

CGI در فیلم Oppenheimer وجود ندارد

مورفی در این فیلم که این ماه اکران می‌شود، نقش دانشمند هسته‌ای، جی رابرت اوپنهایمر را بازی می‌کند و داستان فرعی مهمی درباره رابطه او با روانپزشک و پزشک ژان تاتلاک با بازی پیو دارد. مورفی در مصاحبه با گاردین گفت که تحت دستورالعمل دقیق قرار دارد تا در مورد هیچ یک از جزئیات فیلم صحبت نکند، اما جزئیاتی درباره سکانس‌های برهنگی فیلم بین او، پیو و امیلی بلانت، که همسر اوپنهایمر کیتی را به تصویر می‌کشد، فاش کرد.

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های 2023

برهنگی کامل کیلین مورفی و فلورنس پیو در فیلم اوپنهایمر
سکانس برهنگی کیلیان مورفی به همراه فلورنس پیو

فیلم اوپنهایمر و سکانس برهنگی بازیگران

در ادامه می‌توانید فلورنس پیو و کیلیان مورفی را ببینید:

برهنگی کامل کیلین مورفی و فلورنس پیو در فیلم اوپنهایمر
تاثیر برهنگی فلورنس پیو در فیلم اوپنهایمر, برهنگی کیلین مورفی و فلورنس پیو در فیلم اوپنهایمر

او در رابطه با این سکانس گفت:

عوامل دو بازیگر را در یک اتاق گذاشتند تا ببینند جرقه‌ای به وجود می‌آید یا خیر. من نمی‌دانم از چه معیاری استفاده می‌کنند، و به نظر بسیار احمقانه می‌رسد، اما گاهی اوقات شما یک شیمی دریافت می‌کنید و هیچ‌کس نمی‌داند چرا.

بیشتر بخوانید:

ادعای بزرگ کریستوفر نولان

فیلم اوپنهایمر بالای ۱۷ سال

فیلم اوپنهایمر و سکانس برهنگی بازیگران

این گزارش همچنین اضافه می‌کند که مورفی و پیو صحنه‌هایی از برهنگی کامل طولانی‌مدت با هم دارند و این امر اوپنهایمر را به یکی از فیلم‌های نادر نولان تبدیل می‌کند که علاقه زیادی به رابطه جنسی و روابط در طول فیلم‌هایش نداشته است.

بیشتر بخوانید:

جهت خواندن اخبار درباره چهره‌ها به دسته اخبار سلبریتی و اخبار هنرمندان ترکیه مراجعه کنید. در ادامه حتما نظر خود را در خصوص این خبر برای ما کامنت کنید.

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزاما بازتاب دیدگاه رسانه فیگار نیست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *