ساخت فیلم کلئوپاترا جدید با بازی «زندیا» حقیقت ندارد

«دنی وینلوو» و نمایندگانش، ادعاهایی که درباره تولید فیلم کلئوپاترا با بازی «زندایا» منتشر شده بود را تکذیب کردند و گفتند این خبر حقیقت ندارد.

در گزارش‌ها ذکر شده بود که «دنی وینلوو»، پس از اتمام فیلم «تلماسه 2» قرار است به کارگردانی «کلئوپاترا» بپردازد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


ساخت فیلم کلئوپاترا جدید با بازی «زندیا» حقیقت ندارد

در این گزارش‌ها آمده بود که «دنی وینلوو» قصد دارد فیلم «کلئوپاترا» را برای استودیوی «سونی» بسازد. فیلمبرداری این فیلم که بر اساس فیلمنامه «دیوید اسکارپا» و رمان پرفروش «استیسی شیف» ساخته خواهد شد، در سال 2024 آغاز می‌شود.

فیلم کلئوپاترا
فیلم کلئوپاترا

بر اساس ادعای «دنیل ریکتمن»، داستان فیلم Cleopatra ، درباره ظهور «کلئوپاترا» است و شباهتی به فیلم حماسی سال 1963 با بازی «الیزابت تیلور» ندارد. این گزارش حتی ادعا می‌کند که زندایا قبول کرده تا در نقش «کلئوپاترا» بازی کند و نقش «اوکتاویوس»، به «تیموتی شالامی» و نقش «سزار» به «دنیل کریگ» پیشنهاد شده که تمامی این ادعاها، تکذیب شدند.

در سال 2020، «دنی وینلوو»، در یک مصاحبه با «تی‌وی‌ای مونترال» اعلام کرده بود که قسمت دوم فیلم «تلماسه» در دست ساخت است. او درباره این فیلم گفت:

امیدوارم نهایتاً فرصت ساخت فیلم حماسی «کلئوپاترا» فراهم شود. من یک ایده تاریخی بر اساس زندگی «کلئوپاترا» دارم. این پروژه در حال توسعه است و من بسیار مشتاقم. امیدوارم بتوانم آن را قبل یا پس از اتمام «تلماسه2 » بسازم.

نخستین فیلم «کلئوپاترا»، فیلمی چهار ساعته با بازی «الیزابت تیلور» بود که در سال 1963 منتشر شد و توانست موفقیت بسیاری را کسب کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی فیلم «Cleopatra» چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *