تاریخ اکران ریبوت فیلم Highlander با بازی هنری کویل مشخص شد

به نظر می‌رسد که ریبوت فیلم Highlander با بازی هنری کویل، زودتر از زمان پیش‌بینی شده، در تابستان سال 2026 به سینماها خواهد رفت.

«چاد استاهلسکی»، کارگردان مجموعه فیلم‌های جان ویک، به عنوان کارگردان اصلی ریبوت Highlander انتخاب شده و هنری کویل قرار است نقش شخصیت اصلی را ایفا کند.


ادامه مطلب در ادامه 

بیشتر بخوانید:


تاریخ اکران ریبوت فیلم Highlander مشخص شد

در یکی از جلسات مالی اخیر شرکت «لاینزگیت»، «جان فلتیمر»، مدیرعامل این شرکت، فیلم کوه نشین را به عنوان یکی از قطب‌های اصلی سودآوری مالی در سال 2026 معرفی کرد و گفت:

این فیلم، یکی از امیدوارکننده‌ترین بازسازی‌های اخیر به حساب می‌آید.

فیلم Highlander

فیلم اصلی Highlander، در سال 1986 با بازی «شان کانری»، «کریستوفر لمبرت»، «رکسان هارت» و «کلنسی براون» ساخته شد. این فیلم داستان جنگ دیرینه‌ای بین جنگجویان جاودان را روایت می‌کند و دو دوره زمانی قرن 16 و سال 1980 را شامل می‌شود. برنده این جنگ، به عنوان «هایلندر» انتخاب می‌شود و علاوه بر جاودانگی، قدرت‌های فوق‌العاده‌ای نیز به دست می‌آورد.

لازم به ذکر است که تاکنون چندین دنباله و اسپین‌آف نیز از این سری ساخته شده است. «هنری کویل»، در سال 2021 با این پروژه همکاری خود را آغاز کرد؛ اما تا اخیراً اطلاعات زیادی درباره این فیلم منتشر نشده بود.

با توجه به صحبت‌های قبلی «چاد استاهلسکی»، می‌توان توقع داشت که یک فرانچایز جدید در آینده شکل خواهد گرفت. او درباره این موضوع گفت:

ما در تلاش هستیم تا مقدمه‌ای برای The Gathering بسازیم. ایده‌های زیادی در مورد ایجاد شخصیت‌های جذاب و تبدیل آن به یک سریال تلویزیونی حماسی در دست داریم.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی ریبوت فیلم Highlander چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *