داستان سریال ویچر The Witcher + زمان پخش فصل 4 و دانلود فصل سوم

برای مطالعه خلاصه داستان سریال ویچر و دانلود رایگان فصل 3 سریال ویچر همراه باشید. فصل 3 سریال The Witcher را با زیرنویس از کانال تلگرام فیگار دانلود کنید.

سریال The Witcher یکی از سریال‌های محبوب نتفلیکس است. این سریال که در ژانر درام فانتزی ساخته شده، توسط لورن اشمیت هیسریچ کارگردانی شده است. این سریال با اقتباس از رمانی با همین نام تولید شد. رمان اثری از آندژی ساپکوفسکی نویسنده لهستانی است.

داستان سریال ویچر با ماجرای تبدیل شدن ینفر به جادوگر آغاز می‌شود. او در شروع قسمت دوم سریال به صورت ناخواسته به مکانی ناشناخته دالان می‌زند و همین اتفاق باعث لو رفتن محل زندگی او می‌شود. با بازگشت ینفر به خانه خیلی زود سر و کله‌ی تسیا دِ وریس “tissaia de vries” پیدا می‌شود.

تسیا دِ وریس ینفر را در ازای چهار مارک (واحد پول جهان ویچر) از ناپدری او می‌خرد تا او را به مدرسه‌ی جادوگری آرتوزا ببرد و به او آموزش دهد. برای مطالعه خلاصه داستان فصل 3 سریال Witcher در نوشتار بررسی سریال ویچر همراه ما باشید. نقد فصل 3 سریال ویچر (The Witcher)را (کلیک کنید) در لینک پیوست شده مطالعه کنید.

تاریخ پخش پارت اول فصل 3 ویچر (The Witcher) + تعداد قسمت

تاریخ پخش پارت دوم فصل 3 ویچر (The Witcher) + تعداد قسمت

خلاصه داستان سریال ویچر

دانلود تمام قسمت های فصل سوم The Witcher

خلاصه داستان سریال ویچر
خلاصه داستان و بازیگران سریال تلویزیونی ویچر, خلاصه داستان سریال ویچر

خلاصه داستان فصل 3 سریال Witcher به شرح زیر است:

در حالی که پادشاهان، جادوها و جانوران قاره برای دستگیری او با هم رقابت می‌کنند، گرالت سیری از سینترا را مخفی می‌کند و مصمم است از خانواده تازه به هم پیوسته خود در برابر کسانی که آن را تهدید به نابودی می‌کنند محافظت کند.


ینفر با وجود ناتوانی در شروع کار، بالاخره موفق به مسلط شدن آموزش‌ها می‌شود. اما برای این مهم باید بهای سنگینی بپردازد؛ زیرا در جهان ویچر تعادل حرف اول را می‌زند و شخص برای به دست آوردن هر چیز باید چیز دیگری را فدای آن کند.

بهترین فیلم ها و سریال های شبیه ویچر (The Witcher)

ینفر در این مورد تولد دوباره و زیبایی را فدای توان مادر شدن در آینده می‌کند. او پس از تولد دوباره با شجاعت به خرج دادن در مقابل شورای جادوگران می‌ایستد و از رفتن به سرزمین نیلفگارد و تبدیل شدن به جادوگر پادشاه آن خودداری می‌کند. در ادامه نوشتار داستان فصل اول سریال ویچر همراه ما باشید.

ینفر در عوض سرزمین مادری خود یعنی اِیدِن را انتخاب و فرینجیلا جای او را در دربار پادشاه نیلفگارد می‌گیرد. این تصمیم سرآغاز وقایع سرنوشت سازی در ادامه‌ی داستان می‌شود.

خلاصه داستان سریال ویچر
خلاصه داستان و بازیگران سریال تلویزیونی ویچر, خلاصه داستان سریال ویچر

قبل از پرداختن به ماجرای تبدیل شدن گرالت به سلاخ بلاویکن، بد نیست نگاهی به قسمت آخر و گذشته‌ گرالت داشته باشیم. در این قسمت شاهد فلش بک‌های کوتاهی به کودکی گرالت هستیم. در آن مادرش ویسنا، گرالت را به کِر مورهن «Kaer Morhen» می‌برد؛ تا او تحت آموزش وزمیر به یک ویچر قدرتمند تبدیل شود.

البته خبری از حضور وزمیر در قسمت آخر نیست و برای دیدن او باید تا پخش فصل دوم صبر کنیم. در ادامه‌ی داستان فصل اول سریال ویچر به قسمت اول سریال می‌رسیم که در آن گرالت بعد از شکار هیولا به بلاویکن رفته تا دستمزدش را بگیرد. اما دختری او را نزد استرگبور می‌برد و او از گرالت می‌خواهد تا رفنری را برایش بکشد.

با وجود عدم موافق گرالت در آن ملاقات، او بالاخره مجبور به مبارزه با رنفری و کشتن او و افرادش می‌شود. رنفری قبل از مرگ به گرالت می‌گوید که سرنوشت گرالت به دختری که درون جنگل پرسه می‌زند گره خورده است.

سپس شاهد برملا شدن نقشه‌ی استرگبور برای فریب گرالت و استقبال مردم از گرالت با سنگ و ناسزا هستیم. گرگ سفید در ادامه با یسکیر «Jaskier» آشنا می‌شود و او لقب قصاب بلاویکن را به گرالت می‌دهد.

خلاصه داستان سریال ویچر
خلاصه داستان فصل 3 سریال Witcher

در قسمت چهارم سریال ویچر شاهد مراسم عروسی شاهزاده‌ی سینترا و حضور گرالت برای محافظت از یسکیر بودیم که منجر به وقوع مهم‌ترین اتفاق این فصل شد. در خلال خواستگاری مدعیان مختلف از دختر ملکه، شوالیه‌ای به نام دونی به طور ناگهانی وارد مراسم شده و با کنار زدن نگهبانان و زانو زدن جلوی ملکه، دخترش را از او خواستگاری می‌کند.

او مدعی‌ست که در گذشته جان پادشاه را نجات داده و طبق قانون سورپرایز حق ازدواج با شاهزاده را دارد. این قانون یکی از قدیمی‌ترین رسومات جهان ویچر است که طبق آن در صورت نجات فردی از مرگ حتمی، شخص ناجی می‌تواند یکی از اموال و دارایی‌های فرد نجات یافته (از جمله فرزند او) را تصاحب کند.

با کنار رفتن کلاه‌خود دونی متوجه تلسم شدن او می‌شویم. این موضوع باعث خشم ملکه و دستور او به شوالیه‌هایش برای کشتن دونی می‌شود. با دخالت گرالت و دیگر افراد حاضر در مراسم، درگیری شدیدی شکل می‌گیرد که نتیجه‌ی آن موافقت ملکه با ازدواج دونی با دخترش است.

گرالت حین این مبارزه جان دونی را نجات می‌دهد و او از گرالت می‌خواهد تا طبق قانون سورپرایز از او درخواستی داشته باشد. گرالت از او بخشی از دارایی‌اش را می‌خواهد که خودش از داشتن آن خبر ندارد. با فاصله‌ی کوتاهی از این درخواست، متوجه باردار بودن پرنسس می‌شویم که طبق قانون سوپرایز فرزند متولد شده به گرالت تعلق دارد و او در زمان دلخواه می‌تواند سرپرستی او را بر عهده بگیرد.

خلاصه داستان سریال ویچر
بررسی سریال ویچر, خلاصه داستان سریال ویچر

در انتهای خط داستانی فصل اول سریال ویچر به سرزمین سینترا و سفر گرالت به آن برای پیدا کردن سیری می‌رسیم. ملکه کلانته دختر دیگری را به جای سیری به گرالت می‌دهد اما او متوجه حقه‌ ملکه شده و در راه گرفتن حق خود زندانی می‌شود. در ادامه نوشتار داستان فصل اول سریال ویچر همراه ما باشید.

مدت کوتاهی پس از این اتفاق و در یک مراسم خبر حمله‌ی ارتش نیلفگارد به سینترا به گوش ملکه می‌رسد. ارتش سینترا به دلیل از دست دادن بخش زیادی از افرادش در طوفان دریایی جنگ را واگذار می‌کند.

ملکه پس از عقب نشینی به قصر از فرار گرالت با خبر شده و از سیری می‌خواهد تا او را پیدا کند. سیری پس از فرار از سینترا با خطرات مختلفی روبه رو می‌شود اما در نهایت زنی او را نجات داده و به او پناه می‌دهد. در همین میان ارتش نیلفگارد حرکت خود به سمت شمال را ادامه داده و در سودِن با جادوگران آرتوزا مبارزه می‌کند.

نبرد سختی بین دو جبهه شکل می‌گیرد و ینفر در آخرین لحظه با آزاد کردن تمام قدرت خود مانع از سقوط سودِن شده و ناپدید می‌شود. پس از این اتفاق، گرالت و سیری در جنگل یکدیگر را برای اولین بار ملاقات می‌کنند و به این ترتیب فصل اول سریال The Witcher با نمای زیبایی از گرگ سفید و توله شیر سینترا به پایان می‌رسد.

دانلود فصل سوم سریال ویچر

خلاصه داستان سریال ویچر
بررسی سریال ویچر, خلاصه داستان سریال ویچر

دانلود فصل سوم سریال ویچر – پارت اول

دانلود فصل سوم سریال ویچر – پارت دوم

خلاصه داستان و بازیگران سریال تلویزیونی ویچر

خلاصه داستان فصل اول سریال The Witcher, بررسی فصل اول سریال ویچر, خلاصه داستان و بازیگران سریال تلویزیونی ویچر
خلاصه داستان سریال ویچر
 • ژانر: خیال‌پردازی تاریک، درام، اکشن
 • سازنده: لورن اشمیت هیسریچ
 • بر پایه: ویچر اثر آندژی ساپکوفسکی
 • نویسنده: لورن اشمیت هیسریچ, داستان فصل اول سریال ویچر
 • کارگردان: آلیک ساخارف، کارلوت برندستروم
 • بازیگران: هنری کویل، آنیا چالاترا، فریا آلن، می‌آنا بورینگ، جودی می، آنا شافر
 • آهنگسازان: سونیا بلوسووا، جیونا اوستینلی
 • محصول: آمریکا
 • زبان: انگلیسی
 • تعداد فصل: ۲
 • تعداد قسمت: ۸

بیشتر بخوانید:

سوالات متداول

عشق واقعی گرالت کیست؟

ینفر تنها عشق واقعی گرالت است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *