تاریخ انتشار لایو اکشن Barakamon مشخص شد

به تازگی تاریخ انتشار لایو اکشن Barakamon مشخص شد. در ادامه مطلب لایو اکشن باراکامون به جزئیات لایو اکشن جدید Barakamon می‌پردازیم.

تلویزیون فوجی تعداد بازیگران بیشتری را اعلام کرد و در روز 12 ژوئیه تاریخ انتشار اولین نمایش سریال تلویزیونی لایو اکشن مانگای Barakamon اثر ساتسوکی یوشینو را در روز پنجشنبه اعلام کرد. در ادامه همراه ما بمانید.

تاریخ انتشار لایو اکشن Barakamon

بازیگران جدید عبارتند از:

  • کیتو تسونا در نقش هیروشی کیدو
  • هانا تویوشیما در نقش میوا یامامورا
  • هانا کوندو در نقش تاماکو آرای
  • کائوری یاماگوچی در نقش توموکو کیدو
  • کازوکی آیو در نقش یوجیرو کیدو

این مانگا الهام بخش یک مجموعه انیمه تلویزیونی 12 قسمتی بود که اولین بار در جولای 2014 پخش شد. Crunchyroll و Funimation هر دو سریال را در حین پخش پخش کردند و Funimation سریال را در دیسک بلوری و دی وی دی در سال 2016 منتشر کرد.

تاریخ انتشار لایو اکشن Barakamon
لایو اکشن باراکامون

لایو اکشن جدید Barakamon

یوسوکه سوگینو نقش سیشو هاندا را بازی می‌کند و رییسا میازاکی نقش نارو کوتویشی را بازی می‌کند. این سریال در تاریخ 12 جولای از تلویزیون فوجی پخش خواهد شد. این سریال چهارشنبه ها ساعت 22:00 به JST پخش می شود. کیتا کونو کارگردانی سریال را بر عهده دارد و کومیکو آسо̄ فیلمنامه را می نویسد.

جوئیچی اوهارا مسئول برنامه ریزی و ماساتاکا تاکامارو تهیه کننده است. یوشینو در سال 2009 مانگا را در مجله آنلاین گانگان اسکوئر انیکس راه‌اندازی کرد، و مانگا نیز در ماهنامه شونن گانگان در سال 2014 اجرا شد. مانگا با هجدهمین جلد آن در دسامبر 2018 به پایان رسید. در 12 آوریل به صورت سریالی محدود بازگشت.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص این خبر که بازتاب گسترده‌ای هم در فضای مجازی داشته چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت با ما در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *