یک آرک جدید از انیمه Solo Leveling در دست ساخت است

اپیزود جدید از انیمه Solo Leveling به مرحله‌ی جدیدی از رشد «سونگ جین وو» رسیده است و اعلام کننده یک مرحله جدید از این عنوان خواهد بود.

انیمه سولو لولینگ ، در چند قسمت اول سعی می‌کند دنیای خشن شکارچیان «سونگ جین وو» (Sung Jinwoo) را نمایش دهد. آشکار است که هر یک از شکارچیان می‌توانند به اندازه هیولاهای داخل سیاه‌چال (Dungeon) خطرناک باشند، اما با رشد قدرت «جین وو» در انیمه، زمان آن رسیده است که قسمت ویژه‌ای برای انیمه شروع شود.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای ایران و جهان، می‌توانید به کانال تلگرامی فیگار مراجعه کنید.


آرک جدید انیمه Solo Leveling

در قسمت 7 از Solo Leveling، شاهدیم که «جین وو» در مقابل نگهبان دروازه جهنم، «سربروس» (Cerberus)، در یک زندان درجه S جدید که به آن دسترسی پیدا کرده است، مبارزه می‌کند. این هیولا، او را به حداکثر توانایی و قدرتش می‌رساند.

انیمه Solo Leveling

پس از شکست دادن این هیولا، کلید قلعه شیطان را به او می‌دهد، اما «جین وو» متوجه می‌شود که برای او خیلی زود است که وارد این سیاه‌چال شود، زیرا نگهبان دروازه، مشکلات و صدمات زیادی به «جین وو» وارد کرده بود.

سولو لولینگ یک مانگا کره‌ای است که توسط «چانگ گیون-جونگ» نوشته شد. این مانگا در سال 2018 به انتشار رسید و توانست به یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین اثرات در ژانر اکشن و فانتزی تبدیل شود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ انیمه Solo Leveling چیست؟ آیا آرک جدید این انیمه می‌تواند موفقیت‌آمیز باشد؟ این انیمه لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.

منبع: Comicbook


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *