بهترین انیمه های 2023 [+ معرفی انیمه های جدید]

بهترین انیمه های 2023 تا به اینجا توانسته‌اند انتظار انیمه‌بازان را برآورده کنند. سوال اساسی که در این مقاله به آن پاسخ داده خواهد شد این است که: بهترین انیمه جدید کدام است؟

در هر سال میلادی فهرست بهترین انیمه های جدید با تمرکز بر سلیقه‌‌ی انیمه‌دوستان جمع‌آوری می‌شود. جالب است بدانید که استودیوها نیز با توجه به سلیقه‌ی‌ مخاطبان خود، برخی از بهترین انیمه های سینمایی جدید خود را تولید و منتشر می‌کنند.

تیم تحریریه‌ی فیگار تمام تلاش خود را کرده تا با بررسی دقیق، بهترین انیمه جدید را در این لیست قرار دهد. با ما همراه بمانید تا به مهم‌ترین سوال‌تان پاسخ دهیم؛ امسال انیمه چی ببینیم؟

بیشتر بخوانید:

بهترین انیمیشن های 2023

بهترین انیمه‌هایی که توقیف شدند

بهترین انیمه های 2023

برخی از انیمه های سینمایی 2023 توانستند توجه بیشتری را به خود جلب کنند که ازجمله‌ی آنها می‌توان به مثل پسر و ماهیخوار (The Boy and the Heron)، اثر هایائو میازاکی اشاره کرد. البته، این انیمه هنوز به‌صورت جهانی منتشر نشده و فقط در ژاپن اکران شده است. با این‌حال، برخی منتقدان، این انیمه جدید میازاکی را جزء بهترین انیمه های جهان می‌دانند.

The Boy and the Heron

پسر و ماهی خوار به عنوان بهترین انیمه جدید
بهترین انیمه های 2023

بسیاری از علاقه‌مندان انیمه که فرصت تماشای پسر و ماهی خوار را داشتند، این اثر میازاکی را بهترین انیمه 2023 می‌دانند.  پسر و ماهی خوار، یک انیمه سینمایی در ژانر فانتزی، تاریخی ژاپنی به نویسندگی و کارگردانی هایائو میازاکی و محصول استودیوی جیبلی است. عنوان ژاپنی این انیمه، به رمانی به همین نام، نوشته‌ی گنزابورو یوشینو در سال 1937 اشاره دارد؛ اما فیلم داستانی اصلی دارد که به رمان مرتبط نیست. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید به مقاله نقد انیمه The Boy and the Heron مراجعه کنید.

Oshi no Ko

بهترین انیمه های 2023

Oshi no Ko یکی از بهترین انیمه های 2023 است که می‌تواند برای علاقه‌مندان به سبک تینیجری بسیار جذاب باشد. مهوشینو آی، یک آیدول شانزده ساله است که به عنوان یک دوشیزه پاک و جوان تصور می‌شود؛ اما همه چیز آنطور که به نظر می‌رسد نیست.

یک متخصص زنان و زایمان به نام گورو آمِمیا که در حومه شهر زندگی می‌کند، یکی از طرفداران پروپاقرص آی است و به‌طور غیرمنتظره‌ای با او آشنا می‌شود. او در نتیجه‌ی آشنایی با این آیدول 16 ساله متوجه می‌شود که در جهان صنعت سرگرمی، چیزهای پر از اندوه و ناراحتی رخ می‌دهد و در این جهان، استعداد به تنهایی برای موفقیت کافی نیست.

Jigokuraku

بهترین انیمه های 2023
بهترین انیمه های سینمایی 2023

در خلاصه داستان این انیمه آمده است که: گابیمارو که به اعدام محکوم شده، کاملا نسبت به این مسئله بی‌تفاوت است. گابیمارو باور دارد که شایسته مرگ است؛ اما هر تلاشی برای اعدام او به طور غیرقابل توضیحی با شکست مواجه می‌شود.

یکی از اعضای نوپای یک طایفه جلاد مشهور، به نام ساگیری مامور می‌شود که جان گابیمارو را بگیرد. با این‌حال، ساگیری هیچ حرکتی برای کشتن او انجام نمی‌دهد. ساگیری معتقد است گابیمارو به خاطر عشقی که به همسرش دارد، نخواهد مرد. به همین دلیل، به او فرصت می‌دهد که برای جنایاتش عفو کامل دریافت کند. اگر او بتواند به جزیره شینسکیو سفر کند و اکسیر زندگی را (که ظاهراً جاودانگی می‌دهد) به دست آورد و آن را برای شوگان بیاورد، آنگاه آزادی او تضمین می‌شود.

بیشتر بخوانید:

گران ترین انیمه های تاریخ

بهترین انیمه های سریالی 

Heavenly Delusion

بهترین انیمه های 2023

یکی دیگر از بهترین انیمه های 2023 که قطعا از تماشای آن لذت می‌برید، Heavenly Delusion است. برخی این انیمه را بعد از آخرین ساخته‌ی میازاکی، بهترین انیمه جدید سال 2023 می‌دانند.

پانزده سال پیش، فاجعه‌ای تمدن بشری را نابود کرد؛ اکنون هیولاهای انسان‌خوار خطرناک در سرزمین‌های ویران شده پرسه می‌زنند و تهدیدی برای بازماندگان هستند. در میان این آشفتگی‌ها، یک مرکز منزوی به کودکان پناه داده و آنها را در آرامش پرورش می‌دهد. در دنیای بازماندگان، مارو و کیروکو با هم متحد می‌شوند تا مکانی خاص به نام بهشت را پیدا کنند. 

Rurouni Kenshin

Rurouni Kenshin یکی از بهترین انیمه های 2023
جدیدترین انیمه های 2023

داستان در آغاز دوره میجی (1868-1912) اتفاق می‌افتد. کنشین هیمورا، یک شمشیرزن افسانه‌ای بود که به عنوان قدرتمندترین قاتل در اواخر دوره ادو شناخته می‌شد. او تصمیم می‌گیرد دیگر کسی را نکشد و در سفر در سراسر کشور به دنبال راهی برای زندگی مسالمت آمیز است.

Attack On Titan Final Season Part 3

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید

Attack on Titan قطعا یکی از بهترین انیمه های 2023 است که طرفداران خاص خود را دارد. این سریال به بررسی مضامین دارک و معنادار می‌پردازد و یک دیستوپیا خشونت‌آمیز را به تصویر می‌کشد که در آن، بشریت شهرها را در جنگ با تایتان‌های عظیم الجثه و گوشت‌خوار محصور کرده است. حمله به تایتان، سخت، دلخراش و یک چالش ذهنی است که بینندگان را به یک ترن هوایی احساسی می‌برد و به دلیل مضامین خاصش، در لیست بهترین انیمه 2023 قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:

بهترین شخصیت‌های انیمه حمله به تایتان

10 مرگ دلخراش در انیمه حمله به تایتان

Ranking of Kings: Treasure Chest of Courage

بهترین انیمه های 2023
بهترین انیمه 2023

یکی از محبوب ترین انیمه های فانتزی حال حاضر که در سال 2023 به عنوان فصل دوم منتشر شد و به عنوان بهترین انیمه های جدید در این لیست قرار گرفته، انیمه Ranking of Kings است. انیمه رتبه بندی پادشاهان، سیستم رتبه بندی سلسله مراتبی را معرفی می‌کند که در آن پادشاهان جهان به ترتیب قدرت و رفاه رتبه بندی می‌شوند.

بوجی، قهرمان داستان و اولین شاهزاده پادشاهی قلمرو Bosse، رویای تبدیل شدن به پادشاه شماره یک در جهان را دارد، اگرچه چالش‌های زیادی در مسیرش قرار دارد. او ناشنوا و کوچکتر از حد معمول به دنیا آمد در حالی که والدینش غول پیکر هستند.

One Punch Man 3

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید

سایتما برای اینکه رویای کودکی خود را دنبال کند، به مدت سه سال بی وقفه تمرین کرد و در این روند تمام موهای خود را از دست داد. حالا سایتما آنقدر قدرتمند است که می‌تواند هر دشمنی را تنها با یک مشت شکست دهد. با این حال، نداشتن کسی که توانایی برابری با قدرت او را داشته باشد، سایتما را به یک تهدید تبدیل کرده، او دیگر قادر به لذت بردن از هیجان نبرد نیست و کاملاً خسته شده است.

سایتما با ملاقات با متحدان جدید و مقابله با دشمنان جدید، سفر جدیدی را به عنوان عضوی از انجمن قهرمان آغاز می‌کند تا هیجان نبردی را که زمانی احساس می‌کرد را دوباره تجربه کند. این انیمه از بهترین انیمه های جدید سال 2023 است که قبل از مرگ باید ببینید.

Dr. Stone: New World

Dr. Stone: New World یکی از بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های جدید در سال 2023

یک نور سبز مرموز که به طور ناگهانی کره زمین را در بر می‌گیرد، تمام انسان‌ها و حیوانات زمین را به سنگ تبدیل می‌کند. انسان‌هایی که به سنگ تبدیل شده‌اند هنوز زنده هستند. داستان این انیمه پس از 3700 سال از این آخرالزمان شروع می‌شود. سنکو، تایجو و گروهی دیگر از افراد که از حالت متحجرانه خود بیدار شده‌اند، با یکدیگر همکاری می‌کنند تا راهی برای احیای انسان‌های متحجر بیابند. با این داستان عجیب قطعا شما همراهان عزیز هم همانند تیم تحریریه‌ی فیگار این انیمه را به عنوان بهترین انیمه جدید که قبل از مرگ باید ببینید، انتخاب خواهید کرد.

بیشتر بخوانید:

بهترین انیمه های مشابه مرد تک مشتی

حقایق پنهان انیمه مرد تک مشتی One Punch Man

Demon Slayer Swordsmith Village Arc

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید

سال 2019 سال بزرگی برای پخش بهترین انیمه های جدید بود و اقتباس استودیو Ufotable از مانگای Demon Slayer که اثری از کویوهارو کوتوگه است دنیای انیمه را برای همیشه عوض کرد. تانجیرو پس از مرگ پدرش زندگی روستایی سختی را در ژاپن داشت. اما بیشتر اعضای خانواده‌اش توسط شیاطین کشته شدند و همین او را مجبور کرد تا به گروه شیطان‌کش‌ها ملحق شود تا از نزوکو، خواهر شیطانی خود محافظت کند.

Demon Slayer یک انیمه نسبتاً ساده سرشار از کلیشه‌های ژانر شونن است. اما انیمیشن استثنایی و عناصر ترسناک استودیو یوفوتیبل در جهان‌سازی آن را به یکی از جدیدترین انیمه های 2023 تبدیل می‌کند.

Tokyo Revengers: Christmas Showdown

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های 2023

امسال انیمه چی ببینیم ؟ سوال خوبیست و پیشنهادهای ما در این نوشتار فهرست شده‌اند. انیمه Tokyo Revengers در رابطه با چیست؟ سال دوم راهنمایی تاکمیچی هاناگاکی بالاترین نقطه در زندگی او بود. او احترام داشت، گروهی از دوستان که می‌توانست روی آنها حساب کند، و حتی یک دوست دختر. اما آن دوازده سال پیش بود. امروز، او هیچ کس خاصی نیست.

او یک موجود بی اهمیت است که توسط بچه‌ها مسخره می‌شود و همیشه مجبور است از رئیس کوچکترش عذرخواهی کند. یک گزارش خبری ناگهانی در مورد قتل بی‌رحمانه گروه مانجی توکیو تنها دوست دختری که تا به حال در کنار برادرش داشته است، به جراحت او می‌افزاید. نیم ثانیه قبل از اینکه یک قطار به زندگی رقت انگیزش برای همیشه پایان دهد، تاکیمیچی به همان روز 12 سال پیش بازمی‌گردد، زمانی که هنوز با هیناتا تاچیبانا در رابطه است.

Black Clover: Mahou Tei no Ken

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید

از جمله بهترین انیمه های جدید 2023 می‌تواند “Black Clover” باشد. در میان انیمه‌های شونن، شبدر سیاه مدت‌ها عنوانی است که مورد توجه قرار نمی‌گیرد. نسخه انیمه در حال حاضر دارای 170 قسمت می‌باشد و به طور وفادار از مانگا اقتباس شده است.

با این حال، این انیمه مستحق فصل دوم می‌باشد که احتمالاً در سال 2024 منتشر می‌شود و تیم تحریریه‌ی فیگار به علت شوق، ذوق و اهمیت بالا این انیمه را میان بهترین انیمه های جدید سال 2023 آورده‌ایم. در مقایسه با مانگا، در این انیمه برای ارتباط گرفتن با داستان زمان بیشتری لازم دارید. بنابراین، این انیمه جهان سازی خود را عمیق‌تر از مانگا می‌کند و به بینندگان یاری می‌رساند تا بفهمند چه اتفاقی در حال رخ دادن است. تاکید می‌کنیم که خبر منتشر شدن فصل جدید انیمه Black Clover یکی از اخبار مهم میان منتشر شدن بهترین انیمه های 2023 است که قبل از مرگ باید ببینید. شما می‌توانید جزئیات بیشتر را در نقد انیمه Black Clover 2023 بخوانید.

بیشتر بخوانید:

شخصیت شیطان کش مورد علاقه شما در مورد شما چه می گوید؟

بهترین انیمه های مشابه شیطان کش

Solo Leveling

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
انیمه جدید 2023

ده سال پیش «دروازه» ظاهر شد و دنیای واقعی را با قلمرو جادو و هیولاها پیوند داد. برای مبارزه با این جانوران پست، مردم عادی قدرت‌های مافوق بشری دریافت کردند و به “شکارچی” معروف شدند. سونگ جین وو بیست ساله یکی از این شکارچیان است، اما به دلیل قدرت رقت انگیزش در مقایسه با حتی یک رتبه پایین، به عنوان “ضعیف‌ترین شکارچی جهان” شناخته می‌شود. با این حال، او به طور خستگی ناپذیری هیولاها را در دروازه‌های رده پایین شکار می‌کند تا هزینه‌های پزشکی مادرش را بپردازد.

Sugar Apple Fairy Tale

بهترین انیمه های شوجو فانتزی

آن هالفورد یک شیرینی‌ساز است که مصمم می‌باشد راه مادرش را دنبال کند و استاد شکر نقره‌ای شود، عنوانی که فقط توسط خانواده سلطنتی اعطا می‌شود. بنا به نظر سایت انیمه لیست یکی از مورد انتظارترین و بهترین انیمه های 2023 که طرفدار زیادی را دارد همین انیمه است.

Sacrificial Princess and the King of Beasts

بهترین انیمه های شوجو 2022
انیمه های سینمایی 2023

یکی از بهترین انیمه های 2023 که روایت آن حول یک زن بی‌خانمان می‌چرخد و بسیاری از طرفداران انیمه های زن محور منتظرش هستند همین انیمه است. ساریفی نود و نهمین قربانی زنی است که توسط پادشاه جانوران و شیاطین خورده می‌شود. اما با وجود این مسئله او هیچ ترسی ندارد زیرا هرگز خانواده و خانه‌ای برای از دست دادن نداشته است، بنابراین نگرش مثبتی به خود می‌گیرد و هیچ نگرانی درباره خورده شدن ندارد.

بیشتر بخوانید:

بهترین انیمه کاوایی 2023 و تمام دوران

بهترین انیمه های شیطانی یا ارباب شیطانی

The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to Savior

بهترین انیمه های شوجو فانتزی

Pride Royal Ivy آخرین رئیس و تفاله همه جانبه در بازی otome To a Beam of Light With You است. او مرتکب جنایات بی‌شماری شد؛ از بردگی برادر خوانده‌اش در یک قرارداد قاطع تا سوء استفاده از موقعیت خود علیه خدمتکاران خانه. به طور خلاصه، او یک شرور خالص است.

یک دانش آموز دبیرستانی عادی در ژاپن به بدن هشت ساله پرنسس پراید تبدیل می‌شود. اولین دستور: زنده بمانید تا یک روز دیگر را ببینید. او با استفاده از توانایی‌های تقلب مانند خود، تصمیم می‌گیرد پدرش را نجات دهد، پادشاهی را نجات دهد و به یک حاکم مهربان و خیرخواه تبدیل شود.

Jujutsu Kaisen 2nd Season

بهترین انیمه های 2023 که قبل از مرگ باید دید
بهترین انیمه های 2023

جوجوتسو کایسن دنیای انیمه را در برگرفته است. اقتباس از مانگای تحسین شده گگه آکمی برای استودیو ماپا کار بزرگی بود، زیرا این مجموعه طرفداران وفاداری دارد که هرگز چیزی کمتر از «یک اثر بی‌نقص» را نمی‌پذیرند. خوشبختانه، استودیو ماپا توانست اثری فراتر از انتظارات اکثر طرفداران را تولید کند. بدون شک، طرفداران این انیمه دبیرستانی برای فصل دوم این سریال که قرار است در سال 2023 به نمایش درآید بسیار هیجان‌زده هستند.

محیط عرفانی جوجوتسو کایسن، قوی ترین شخصیت هایش، باعث شده بسیاری از علاقه‌مندان منتظر آن باشند. داستان یوجی ایتادوری، دانش آموز دبیرستانی را روایت می‌کند که با انگشت شیطان سوکونا نفرین شده است. گوجو ساتورو، معلم او نیز در این انیمه نقش بسزایی دارد. این انیمه یکی از بهترین انیمه های جدید در سال 2023 است که قبل از مرگ باید ببینید.

Masamune-kun no Revenge R

بهترین انیمه های 2023

Masamune-kun’s Revenge یک انیمه گیرا است که ژانر عاشقانه، کمدی و انتقام را در یک روایت جذاب و سرگرم کننده ترکیب می‌کند. داستان حول محور Masamune Makabe می‌چرخد؛ پسری که زمانی اضافه وزن داشته و پس از تحمل سال‌ها تحقیر، دچار دگرگونی قابل توجهی می‌شود.

بیشتر بخوانید:

محبوب ترین انیمه سریالی نتفلیکس 2023

فانتزی ترین انیمه های تاریخی 2023

Horimiya: Piece

بهترین انیمه های 2023
بهترین انیمه در سال 2023

در ظاهر، فکر اینکه کیوکو هوری و ایزومی میامورا با هم کنار بیایند، آخرین چیزی است که در ذهن مردم وجود دارد. هوری‌سان یک دختر زیبا و در عین حال باهوش است؛ درحالی‌که میامورا از نظر همکلاسی‌هایش، فروتن و منزوی است. یک ملاقات سرنوشت‌ساز بین این دو نفر باعث می‌شود که شخصیت پنهان خود را به نمایش بگذارند و اصطلاحا، خود واقعی‌شان را نشان دهند.

Bleach: Sennen Kessen-hen – Ketsubetsu-tan

بهترین انیمه های 2023

جایگزین Soul Reaper ایچیگو کوروساکی روزهای خود را با Hollows، ارواح شیطانی خطرناکی که شهر Karakura را تهدید می‌کنند، می‌گذراند. روال هوشیاری ایچیگو با ظهور ناگهانی آسگویارو ابرن، یک آرانکار خطرناک که از بازگشت یواچ، پادشاه باستانی کوئینسی خبر می‌دهد، مختل می‌شود. شما همراهان عزیز می‌توانید با خواندن مقالات معرفی شرور های جدید انیمه بلیچ و باهوش ترین شخصیت های بلیچ اطلاعات بیشتری درباره این انیمه کسب کنید.

سوالات متداول

انیمه های جدید 2023 کدامند؟

Alice to Therese no Maboroshi Koujou، سرزمین شنی (Sand Land) و چطور زندگی می‌کنی (How Do You Live) از جمله انیمه های جدید 2023 هستند.

مورد انتظارترین انیمه 2023 کدام است؟

انیمه سینمایی Spy x Family که قرار است در ماه دسامبر منتشر شود، یکی از بهترین انیمه های مورد انتظار 2023 محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید:


35 thoughts on “بهترین انیمه های 2023 [+ معرفی انیمه های جدید]

  1. یوجو سنکی که گفتی یکی از بهترین رهبر های زن در ایستای این اول مرد بودش که! به عنوان مجازات یک دختر بچه یاین در دنیایی شبیه آلمان قبل جنگ جهانی اول تناسخ پیدا کرد! کلش هم درباره اینکه که بشریت منطقی عمل نمی کنن و احساسات رو ارجهیت میدن و کار بدیه ولی خود شخصیت اصلی احساسی عمل میکنه!! منطقی ش اینه قبول هم نداری تهش الکی بگی باورت کردم نه خودت رو کل یه دنیا رو انداختی تو هچل نمی دونیم چطور بیان بیرون! (الان من یه سوال دارم ما آدم ها دو جنگ جهانی درست کردیم تو اروپا یکی از سرسبز ترین نقاط جهان بعد اونوقت تقصیر خداست؟!! هر جور حساب کنی از خریت خودمونه!) البته انیمه خوبیه داستان خوبی داره فضا ش هم جالبه اگه اذیت نمی شید ببینید

 1. ببینم مگه تناسخ اسلایم فصل سه هم قرار نبود 2023 منتشر بشه چرا تو لیست نبود یا حتی من یه عنکبوت که چی فصل دوم ( این یکی شاید ۲۰۲۴ بیاد) چرا نبودن

  1. منم میخواستم نخونم اما دوستان زحمت اسپویل رو کشیدن .. فقط بدون که کار خوبی میکنی اما آمادگی داشتن از قبل هم بر اساس دانسته هام باعث میشه کمتر دردت بیاد

 2. داداش سال 2023 یک سال تاریخی برای انیمه میشه ینی از شدت گادیش موندم تو کف بعد مگه قرار نبود در مورد هفت گناه کبیره هم یه چیزی بزنن نمیدونم سینمایی بود یا سریال درمورد بچه کاپیتان با اون دختره اس

 3. حالا بزارین ببینیم سال دیگه زنده هستیم یا نه

  کلا ما بد شانسی می‌بینیم یه اتفاقی میفته یکی دوتا از این انیمه خوباش منتشر نمیشن ببینید چی گفتم

 4. آیا این سال گاد نیست؟؟؟؟ برای همین من تصمیم گرفتم که به چهار بازه تقسیم کنم یه عید انیمه هایی که زمستون شروع شدن قبلش اصلا انیمه نبینم
  یه تیر بعد امتحانات انیمه های که از بهار شروع شدن و یه شهریور انیمه ایی که از خرداد شروع شدن و یدونه همین دی ماه ۱۴۰۲ اینطوری میتونی همه انیمه های گاد رو ببینی بدون اینکه منتظر قسمت بعد باشی و فکرت درگیر باشه همچنین خیلی دیگه لز انیمه های خفن دیگه هم هستن که تو لیست نیاوردین امسال واقا گاد و من واقا خوش شانسم که هر انیمه گادی گفتید من امسال دیدم و فصل بعدش همین سال اومد باز ممنون از شما

 5. آیا این سال گاد نیست؟؟؟؟ برای همین من تصمیم گرفتم که به چهار بازه تقسیم کنم یه عید انیمه هایی که زمستون شروع شدن قبلش اصلا انیمه نبینم
  یه تیر بعد امتحانات انیمه های که از بهار شروع شدن و یه شهریور انیمه ایی که از خرداد شروع شدن و یدونه همین دی ماه ۱۴۰۲ اینطوری میتونی همه انیمه های گاد رو ببینی بدون اینکه منتظر قسمت بعد باشی و فکرت درگیر باشه همچنین خیلی دیگه لز انیمه های خفن دیگه هم هستن که تو لیست نیاوردین امسال واقا گاد و من واقا خوش شانسم که هر انیمه گادی گفتید من امسال دیدم و فصل بعدش همین سال اومد باز ممنون از شما

 6. اقا بنظر من سریال کومی سان هم ادامه دارد چون حتی توی قسمت اخرس هم نباید این طوری تموم می شد تازه موقع ورود کومی به کلاس من فرد با موی عجیبی دیدم که سازنده ها بیخود این ها را نمی گزارند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *