شایلین وودلی و جک وایتهال به صداپیشگان انیمیشن Girl in the Clouds پیوستند

شایلین وودلی و جک وایتهال به تیم صداپیشگان انیمیشن Girl in the Clouds (دختری در ابرها) به کارگردانی «فیلیپ ریچه» پیوستند.

انیمیشن دختری در ابرها که توسط «ریچه» و «لوک بوسی نوشته شد، از رمان دختر کوچکی که یک ابر به اندازه برج ایفل بلعید اثر «رمین پورتولاس»، الهام گرفته است. تولید این انیمیشن در ماه مه سال 2024 آغاز شده و در تابستان سال 2026 اکران می‌شود.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای ایران و جهان، می‌توانید به کانال تلگرامی فیگار مراجعه کنید.


صداپیشگان جدید انیمیشن Girl in the Clouds

دختری در ابرها داستان «پراویدانس» را روایت می‌کند که به او یک قلم جادویی سپرده می‌شود و هر چیزی که او بنویسد، به واقعیت تبدیل می‌شود. در مواجهه با این قدرت شگفت‌انگیز، او باید بین زندگی کردن رویاهای خود و نجات جهان، یکی را انتخاب کند.

انیمیشن Girl in the Clouds

شرکت‌های تولیدی شامل «Brio Films» و «Scope Pictures» و «Panama Prods» هستند. «بوسی»، مدیر اجرایی «Brio Films»، می‌گوید:

فیلمنامه به یک موضوع جذاب می‌پردازد: چگونگی نجات دنیای طبیعی توسط کودکان. شیلین یک ستاره بسیار بااستعداد است که به نقش «پراویدانس» روح و جان می‌بخشد. همچنین همکاری او با کمدین نابغه «جک وایتهال» به عنوان نقش مکمل او، شیمی بزرگ و فراوانی از خنده را به ارمغان می‌آورد.

«جک وایتهال» به تازگی در فیلم پدربزرگی با پدر شبکه «نتفلیکس» حضور داشته و در آینده در فیلم هیجانی شر برای «آمازون پرایم» به ایفای نقش خواهد پرداخت.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی بازیگران جدید Girl in the Clouds چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.

منبع: Variety


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *