همکاری دوباره اسکورسیزی و لئوناردو دیکاپریو در سینما

پس از اینکه سینما با فیلم Killers of the Moon شاهد حضور دو ستاره با همدیگر بود، خبر همکاری دوباره اسکورسیزی و لئوناردو دیکاپریو بازتاب فراوانی کسب کرد.

به تازگی، خبری مبنی بر همکاری کردن مارتین اسکورسیزی با دیکاپریو تحت عنوان فیلم جدید اسکورسیزی با دی کاپریو در فضای مجازی به انتشار رسید که جنجال‌های زیادی را به همراه داشت.

همکاری جدید اسکورسیزی به همراه دیکاپریو می‌تواند مانند فیلم شاتر آیلند و همین فیلم Killers of the Moon فیلم خوبی از آب در بیاید و دوباره سینمای هالیوود را بترکاند.

همکاری دوباره اسکورسیزی و لئوناردو دیکاپریو

همکاری کردن مارتین اسکورسیزی با دیکاپریو

همکاری دوباره اسکورسیزی و لئوناردو دیکاپریو
همکاری دوباره اسکورسیزی و لئوناردو دیکاپریو

طبق گزارش‌ها، Apple Original Films حقوق هشتمین رمان پرفروش دیوید گرن به نام The Wager: A Tale of Shipwreck, Mutiny and Murder را به دست آورده و اسکورسیزی و دی‌کاپریو قرار است به ترتیب کارگردان و بازیگر پروژه سینمایی آن باشند.

داستان فیلم The Wager در سال ۱۷۴۰ روایت می‌شود، زمانی که یک قایق با ۳۰ مسافر به ساحل برزیل می‌رسد. مسافران این قایق، خدمه‌ بازمانده یک کشتی بریتانیایی به نام «ویجر» هستند که بعد از تعقیب یک کشتی اسپانیایی به سمت جزیره‌ای در منطقه‌ی پاتاگونیا در آمریکای جنوبی، به آن برخورد می‌کنند. این فیلم درباره‌ زنده ماندن این افراد و چگونگی رسیدن آن‌ها به ساحل برزیل و تلاش ناخدا و خدمه برای بقا را روایت می‌کند.

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم Killers of the Flower Moon

شرط بندی» پروژه مشترک بعدی اسکورسیزی و دی‌کاپریو خواهد بود. این فیلم با اقتباس از کتابی به نام «ویجر: داستان کشتی شکنی، شورش و قتل» نوشته دیوید گرن روزنامه‌نگار «نیویورکر» با همکاری اپل ساخته می‌شود.

گرن نویسنده کتاب غیرداستانی «قاتلان ماه کامل» هم بود که در آن به بررسی قتل‌های افراد یک قبیله سرخپوست به دنبال کشف نفت در زمین‌های آن‌ها پرداخته است. وی «شهرگمشده زد»، «مرگ شرلوک هولمز» و «تاریکی سفید» را هم در کارنامه دارد.

فیلم جدید اسکورسیزی با دی کاپریو

همکاری دوباره اسکورسیزی و لئوناردو دیکاپریو
همکاری جدید اسکورسیزی به همراه دیکاپریو

مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی‌کاپریو در چندین فیلم با هم همکاری کرده‌اند و دی‌کاپریو از سال ۲۰۰۲ در پنج فیلم بلند و یک فیلم کوتاه ساختهٔ اسکورسیزی ظاهر شده‌است. این فیلم‌ها ژانرهای مختلفی از جمله حماسی تاریخی، جنایی، تریلر، زندگی‌نامه‌ای، کمدی و وسترن را در بر داشته است.

بیشتر بخوانید:

تشویق 9 دقیقه ای برای فیلم Killers of the Flower Moon

نخستین تریلر رسمی فیلم Killers of the Flower Moon منتشر شد

چندین مورد از این فیلم‌ها در فهرست برترین فیلم‌های بسیاری از منتقدان قرار گرفته‌اند. فیلم‌های این دو نامزد سی و یک جایزهٔ اسکار شده‌اند که در نهایت نه جایزه برنده شده‌اند. این دو در سال ۲۰۱۳ به دلیل همکاری شغلی جایزهٔ اسپات‌لایت هیئت ملی بازبینی فیلم را دریافت کردند.

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزماً بازتاب دیدگاه رسانه فیگار نیست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *