ویدیو : جشن تولد سهیلا گلزار در کنار دخترش طلا گلزار

به تازگی تصاویر و ویدیویی از جشن تولد سهیلا گلزار در کنار دخترش طلا گلزار در فضای مجازی منتشر شده که حواشی بسیاری را از سوی کاربران داشته است.

اخیرا ویدیویی از تولد لاکچری سهیلا گلزار به همراه دخترش طلا در فضای مجازی سر صدای زیادی را از سوی کابران ایجاد کرده است. در ادامه ویدیویی از جشن تولد سهیلا گلزار با حضور دخترش خواهید دید.

جشن تولد سهیلا گلزار در کنار دخترش طلا گلزار

جشن تولد سهیلا گلزار در کنار دخترش طلا گلزار
تولد لاکچری سهیلا گلزار به همراه دخترش طلا

به تازگی ویدیوی و عکس هاییی از تولد بزرگ و لاکچری سهیلا گلزار در فضای مجازی منتشر شده است. این شبکه‌ی تلویزیونی از اوایل ۱۹۸۰ میلادی در کالیفرنیا شروع به کار کرده است. سهیلا گلزار مادر طلا گلزار مدل معروف ایرانی است که دو فرزند به نام طلا و فرید دارد. طلا گلزار متولد بهمن ماه ۱۳۶۷ می‌باشد که در رشته داروسازی تحصیل کرده و اکنون به عنوان مجری و مدلینگ در خارج از کشور فعالیت می‌کند.

سهیلا گلزار در ابتدا ساکن گوهردشت‌کرج بوده و فرزندش را در این شهر به دنیا آورد. اما پس از مدتی به همراه خانواده به خارج از کشور مهاجرت کرد و در شبکه‌های ماهواره‌ای به فعالیت پرداخت و مجری برنامه‌های شب‌خیز در شبکه ITN شد.

جشن تولد سهیلا گلزار با حضور دخترش

در ادامه می‌توانید ویدیویی از تولد لاکچری سهیلا گلزار به همراه دخترش طلا را ببینید:

سهیلا گلزار مجری شبکه های ماهواری است که بیشتر او به عنوان مجری در شبکه آی تی ان حمید شبخیز میشناسیم. سهیلا گلزار مادر مدل معروف ایرانی طلا گلزار است. سهیلا گلزار سالهای زیادی است که در خارج از کشور زندگی می‌کند ودر شبکه‌های ماهواره‌ای فعالیت دارد پس از سالها مجدداً به ایران سفر کرده و با حجاب در خیابان های تهران ظاهر شد

بیشتر بخوانید:

جهت خواندن اخبار درباره چهره‌ها به دسته اخبار سلبریتی و اخبار هنرمندان ترکیه مراجعه کنید. در ادامه حتما نظر خود را در خصوص این خبر برای ما کامنت کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *