خداحافظی سحر قریشی از دنیای سینما ؛ اعلام ازدواج رسمی با امیر تتلو !!

خداحافظی سحر قریشی از سینما ، سحر قریشی خداحافظی اش از سینما را  اعلام کرد و همچنین ازدواجش با تتلو را نیز به صورت رسمی تایید کرد.

سحر قریشی شب گذشته در اینستاگرام نوشت: «درسته عزیزم. کاملا حق با شماست. اینکه من از سینما خداحافظی کردم و نباید دیگه حمایت کردنش برام مهم باشه هنوز برام جا نیفتاده بود. در ادامه با خبر سحر قریشی و تتلو همراه فیگار بمانید.

خداحافظی سحر قریشی از سینما

خداحافظی سحر قریشی

خداحافظی سحر قریشی از سینما
خدا حافظی سحر قریشی از دنیای سینما, خداحافظی سحر قریشی

خدا حافظی سحر قریشی از دنیای سینما

سحر قریشی که پیش از خروجش از ایران و رفتن به ترکیه به عنوان بازیگر فعالیت می کرد، اعلام کرد که از سینما خداحافظی کرده است. او همچنین به طور رسمی اعلام کرد که با امیر تتلو ازدواج کرده است.

سحر قریشی شب گذشته نوشت : «درسته عزیزم. کاملا حق با شماست. اینکه من از سینما خداحافظی کردم و نباید دیگه حمایت کردنش برام مهم باشه هنوز برام جا نیفتاده بود. و اینکه درباره ش با همسرم مشورت نکردم اشتباه من بود. اینکه اولویت زندگی من شما هستید و من شما رو ناخواسته ناراحت کردم هم اشتباه من بود. با تمام وجودم از شما معذرت می خوام و امیدوارم امیرجان معذرت خواهی من رو بپذیری.»

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار خداحافظی سحر قریشی از سینما سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *