زمان پخش سریال هندی ملکی از شبکه جم بالیوود [+ساعت بازپخش]

برای اطلاع از زمان پخش سریال ملکی از جم بالیوود که تازه‌ترین سریال هندی این شبکه است، همراه ما باشید. این سریال از اول مردادماه 1402 در حال پخش است.

ملکی (به انگلیسی: Molkki) یک مجموعه تلویزیونی درام هندی به زبان هندی است که توسط اکتا کاپور زیر نظر Balaji Telefilms تولید شده است. در این سریال پریال ماهاجان و عمار آپادحیای بازی کرده‌اند. این سریال در منطقه Rewari در هاریانا می‌گذرد و بر روی مولکی پراتا تمرکز دارد.

بیشتر بخوانید:

جدول پخش شبکه های جم تی وی + [زمان پخش و لیست بهترین سریال ها]

جدول پخش شبکه جم پیکسل ؛ آغاز کار جدیدترین شبکه مجموعه جم تی وی

زمان پخش سریال ملکی از جم بالیوود

داستان حول محور پوروی، دختر 19 ساله‌ای می‌چرخد ​​که عروس مولکی رئیس 42 ساله ویرندرا پراتپسینگ، بیوه و پدر دو فرزند می‌شود. او برای حقوق خود و دیگر عروس‌های ملکی مبارزه می‌کند و همچنین مسئولیت‌های خود را به‌عنوان همسر، عروس، مادر و رئیس‌خانۀ Rewari انجام می‌دهد.

مولکی یک سنت هندی است که شامل ازدواج دختران فقیر با مردی ثروتمند در ازای پول است. داستان سریال حول محور دختری فقیر به نام پوروی می‌چرخد که برای پول عروس ملکی می‌شود.

زمان پخش سریال هندی ملکی : از 1 مرداد

روز پخش سریال ملکی جم بالیوود : روزهای فرد

ساعت پخش سریال ملکی : ساعت 20:00

تکرار سریال ملکی از جم بالیوود : ساعات ۰۴:۰۰ و ۱۲:۰۰

زمان پخش سریال ملکی از جم بالیوود
زمان پخش سریال هندی ملکی

اخیرا اخباری درباره ساخت فصل دوم این سریال هندی محبوب نیز منتشر شده است اما تا زمان نگارش این مطلب هیچ خبر رسمی در این باره تایید نشده است. برای اطلاع از احتمال ساخت فصل دوم سریال هندی ملکی فعلا باید منتظر بمانیم.

بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *