عکس‌های جذاب هانده ارچل و دوست پسرش هاکان در فستیوال کن [+ویدیو]

مراسم سالانه amfAR Cannes Gala یک رویداد بین‌المللی است که چهره‌های برجسته دنیا را گرد هم می‌آورد. هانده ارچل و دوست پسرش در کن در این گالا حضور داشتند.

هانده ارچل و دوست پسرش در کن

هانده ارچل بازیگر و مدل زیبای ترک که مدتی با کرم بورسین در رابطه بود، به تازگی با هاکان سابانجی، فرزند دومین خانواده ثروتمند ترکیه در رابطه است. این بازیگر در ابتدای رابطه دچار بحران هایی شد.

بعد از بازگشت از سفر به کن، خبرنگار آکیف یامان بار دیگر با هانده و هاکان مصاحبه کرد و نظرشان را دررابطه با فستیوال پرسید. هاکان گفت که خوش گذشت و خیلی خسته شدم، اما هاکان بعد از اینکه اشاره کرد به خاطر انتخابات ریاست جمهوری ترکیه برگشتند و سفر خوبی بود، به آکیف می‌گوید:

هر دفعه باید باهات صحبت کنیم؟ اما هر بار در فرودگاه با همون شرایط کمی داره خنده دار میشه، انگار همیشه در سفر هستیم. من دیگه کمی دارم اذیت میشم.

بحث هاکان و آکیف یامان و چهره هانده ارچل در این بین جنجال برانگیز شد. در لینک ذیل ویدیوی مصاحبه را تماشا کنید:

بالاخره دوست پسر هانده ارچل علنی با خبرنگار بحث کرد! [+ویدیو]

هانده ارچل و دوست پسرش در گالای mfAR کن
هانده ارچل و دوست پسرش در کن

مدتی شایعه شد که هاکان از حضور هواداران هانده عصبانی شده و نسبت به هانده بی محلی می‌کند. مدتی نیز شایعه این بود که خانواده هاکان، رابطه او با هانده را تایید نکرده‌اند و به همین دلیل هاکان و هانده اجازه نداشتند که با جت شخصی خانواده سابانجی به مسافرت روند.

اما اخیرا تصاویری از یک مراسم عروسی منتشر شد که هانده و آرزو سابانجی (مادر هاکان) با یکدیگر می‌رقصند؛ و این اولین آشنایی هانده ارچل با خانواده هاکان بود. به این ترتیب شایعات بحران خاتمه یافت.

هانده ارچل و دوست پسرش در فستیوال کن 2023

هانده ارچل و دوست پسرش در گالای mfAR کن
هانده ارچل و دوست پسرش در فستیوال کن 2023

بعد از همه این اخبار، هانده ارچل به عنوان میهمان ویژه و چهره تبلیغاتی بستنی مگنوم در فستیوال کن 2023 حاضر شد. استایل های متفاوت هانده در این جشنواره مورد توجه هواداران او قرار گرفت. طبق ویدیویی که جدیدا منتشر شده، هانده ارچل به همراه هاکان در این مراسم شرکت کرده است. در ادامه ویدیوی هانده ارچل و هاکان سابانجی در کن را مشاهده نمایید.

مراسم سالانه amfAR Cannes Gala یک رویداد بین‌المللی مشهور است که چهره‌های برجسته دنیای سرگرمی، مد، تجارت و هنر را گرد هم می‌آورد.

هانده ارچل و هاکان سابانجی در کن


بیشتر بخوانید:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *